Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
W niedzielę ma być u mnie 11 stopni, więc założę felgi Z-Performance i zrobię naprawdę ładne zdjęcia :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Przepraszam koledzy :oops: w tym tygodniu to totalna lipa, bo pracuje od 10-21 ej i nie mam czasu cokolwiek zrobić ale w sobotę lub niedzielę zrobię fajna sesję w plenerze kopalni która została zamknieta, tylko muszę dobry aparat załatwić bo telefonem to nic fajnego nie wyjdzie, proszę o jeszcze cierpliwość.
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Oczywiście koleżanko, cena za takie nerki wraz z brewkami to koszt 95 euro :D Jak się zdecydujesz to pisz na priv :)
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
330d mogę śmiało polecić, moja była 330d E46 ma już prawie trzysta tysi a silniczek naprawdę pracuje bez zarzutu aha a po modach na prawie trzysta kunia zrobiła prawie 80 tysi :D lepiej poszukać E46, czy E90? To faktycznie zależy od budżetu, jeżeli o E46 to jeśli znajdziesz w ładnym stanie po lifcie i 2003 roku to już silnik M57N to bierz bo tańszy w eksplaatacji i ma mniej elektroniki niż e90 a wiadomo z elektroniką bywa różnie a E90 to inna półka cenowa.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Jak diesel BMW to tylko 3.0d :D
-
320d M47 Elektryczny podgrzewacz płynu chłod. - naprawa
A czytałeś cały temat od poczatku do końca? Bo ja dawno czytałem ten wątek ale coś mi świta że na którejś stronie ktoś wspominał jak sprawdzić grzałki.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
330d mogę śmiało polecić, moja była 330d E46 ma już prawie trzysta tysi a silniczek naprawdę pracuje bez zarzutu aha a po modach na prawie trzysta kunia zrobiła prawie 80 tysi :D
-
jak nowy w środku-duży przebig??
No to widziałem że na tej lampie jest inna data produkcji. A poprzednim włascicielem od 2007 roku była kobieta właśnie więc możliwe żę ręce se kwasem smarowała :mrgreen: ogolnie chyba założe zderzak i maske ori i oddam w dobre rece za dobrą cene :) :roll: i wrócę do e46 ale ładnego w coupe za 7, 8 tys euro <3 bo jak nie teraz to napewno nie za kilka lat mając obowiązek wolić fotelik i wózek :P Czytałem cały ten wątek na bieżąco i po ostatniej twojej wypowiedzi, zastanawiam się po co wszystkim zawracałeś du.ę jak i tak masz zamiar kupić E46 coupe:duh:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Dzisiaj rano wysłałem wszystkim którzy zapłacili naklejki, jutro lub pojutrze powinny być u was, jeżeli ktoś chce naklejki zostały mi cztery komplety, więc proszę pisac tutaj lub na priv. :)
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Dzisiaj rano wysłałem wszystkim którzy zapłacili, jutro lub pojutrze powinniście mieć u siebie, mam jeszcze cztery komplety jak ktoś chce to niech pisze tutaj lub na priv. :)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja jestem chetny i Adrian również spróbuję jeszcze kolegów zmobilizować. 1. czerwony330d :D
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Panowie dzisiaj przyszły naklejki, jutro wysyłka i po odbiorze kto ma ochotę może pochwalić sie rezultatem tutaj :D
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Dzisiaj otrzymałem naklejki, jutro wysyłam wszystkim także w tym tygodniu możecie sie tutaj pochwalić jak wyszło :D
-
Spotkania śląskie
Sorki pomyliłem sie dopiero co z pracy wróciłem :oops:
-
Spotkania śląskie
No to Panowie jak? Katowice np. 3 Stawy? ;) Każdy będzie miał spoko dojazd. jeśli chodzi o termin to wszystko do dogadania. Proponuję 18.01.14 sobota ? Lista: 1.Vale46 1. czerwony330d
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
No pięknie się teraz w M-paku prezentuje ale co do napisu to lepiej zostaw bez a jak juz chcesz dać to daj lepiej 3201 :norty: :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
To prawda pogoda była piękna, niestety ja zabawiałem sie w blacharza i prawie pół dnia dopracowywałem ustawienie tylnej klapy :duh: :duh: to jest masakra, samemu to ustawić to koszmar, udało sie jak już się ściemniło :duh: :mad2: A zdjęcia w nocy są do kitu, poza tym jeszcze parę innych rzeczy było do dopieszczenia :P Tak prawie cały dzień spędziłem na dopieszczaniu, wiem że się powtarzam ale jutro autko wyczyszczę bo było czyste ale jak wracałem od kolegi Kamila to się ubrudziło troszku i wrzucę. Dawid jak masz ochotę to jutro wpadnij i zobaczysz pierwszy na żywo jak to wyszło. Przepraszam wszystkich za opieszałość ale jutro już będzie sesja :D
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
1. bronek126 - wpłata 2. Fxtrade ? 3. kalos - wpłata 4. zielo - wpłata 5. spine - wpłata 6. zenek_koksownik - wpłata 7. ziomekthx - wpłata 8. mopsisko - wpłata 9. skools003 - wpłata 10. Sebek84 - wpłata x 2 11. Caps - wpłata 12. Malacz330 ? 13. rally407 - wpłata 14. elus_WSH - wpłata 15. SmokE88 - wpłata x 2 To aktualna lista osób od których już otrzymałem wpłaty :) Osobom które wpłaciły wysyłam naklejki w przyszłym tygodniu na pewno będą u was, zamówiłem kilka więcej jeśli ktoś jest chętny to proszę pisać :D
-
Różnice w karoserii LCI i PRELCI
Jest takie same, różnice były w przedniej masce i tylnej klapie jeśli chodzi o karoserię oraz lampy przód i tył :D Jeszcze przedni zderzak i lusterka Oczywiście że tak ale w sumie chodziło o karoserię a konkretnie o błotniki :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No i powiem szczerze, dzisiaj w pracy miałem cieżką szychtę, a spałem przed pracą tylko dwie godziny, więc byłem zmęczony i nic nie robiłem z autem a jest parę rzeczy do dopieszczenia, nie chcę robić zdjęć gdy auto jest nie do końca skończone :? Jutro na 1000% zrobię i wrzucę zdjęcia, tylko nie gniewajcie się. Marcin do jutra poczekaj, wiem że miałem dzisiaj wrzucić zdjęcia ale naprawdę czułem się wypruty i nie miałem chęci cokolwiek robić, ale obiecuję wszystkim, jutro będzie sesja :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Koledzy, dopiero wróciłem z pracy, wybaczcie ale muszę ogarnąć się i porobię zdjęcia, niestety na zimowym setupie to będzie lipnie wyglądać :? Chętnie bym założył do zdjęć Felgi Performance, poza tym wielkie podziękowania dla kolegi Kokos, wykonał faktycznie kawał dobrej roboty, co prawda przez pośpiech nie zostało parę rzeczy dokończonych ale to już sam sobie ogarnę :obloki: Miałem taką ochotę :mrgreen: Ej, kolego juz jest jutro! ;) Szkoda że to ty nie porobisz zdjęć, wtedy byłyby również ciekawe, może podeślę ci coś do obróbki? Proszę poczekaj jeszcze chwilkę :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bardzo dziękuję wszystkim za pochwały i miłe słowa, dopiero przed chwilą wruciłem, jestem zajechany, wybaczcie ale idę spać, jest jeszcze parę szczegółów do zakończenia, przepraszam ale jutro zrobię zdjęcia
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Koledzy, zaraz jadę odebrać auto :D :obloki:
-
ppatryk -->> E92 320dA
- koło dojazdowe do E91 330xd
Wlasnie sie powaznie na tym zestawem zastanawiam (obecnie mam dojazdowke cienka, ale i tak zabiera sporo baganika i mnie wkurza bo jest nieustawnie) Czy ten zestwik jest lepszy np od 3 zapasowych pianek w sprayu ?? Mam tez asistance, ale w nocy w trasie z dziecmi wolabym uniknac czekania na pomoc. a co powiecie o tych zestawach ? (chyba obojetne do jakies serii przeznaczone) http://allegro.pl/bmw-f10-5-zestaw-naprawczy-kola-opony-kompresor-i3822963675.html http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-opony-bmw-e90-e87-e91-e93-e60-e61-i3868436933.html http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-kola-bmw-f20-f21-f30-f31-i3850772105.html Kolego ja taki zestawik jak ty pokazałeś na allegro kupiłem na ebayu za 50 euro z przesyłką :D - koło dojazdowe do E91 330xd
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.