Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Myślę że jakby się postarać to na wszystko się znajdzie miejsce :lol: :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj doszła paczuszka z reichu a w niej zestawik: http://imageshack.us/a/img854/7193/4fqc.jpg Teraz już nie muszę się martwić o złapanie pany :D Nie wiem czy bym się zmieścił w 10 kołach z tym x-drivem :?
-
Spotkania śląskie
Ja się piszę :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
10 kopiejek :mrgreen: Muszę się zastanowić :D
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
:cool2: Ja również jestem chętny :D
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Panowie dzisiaj po negocjacjach cena spada do 20 złotych, jeżeli nas będzie ponad 10 lub równe 10 osób.:D Także panowie zapisywać się bo na razie jest dwóch chętnych :D 1. czerwony330d 2.2.Marcel_005 Pozdrawiam :) :) 3. .....
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
To super, będzie okazja sprawdzić ile po modzie idzie moja 335d :D
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
To takie proste :duh: Pozdrawiam Widzisz jakie życie jest proste, tylko nie należy sobie go utrudniać :lol:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
No właśnie o to mi chodziło, czyli każdy samochód jest lepiej lub gorzej dotarty, bardzo dziękuję, ja u siebie mam założony teraz większy IC ale nie próbowałem osiągów bo nie mam takiego urządzenia jak Racelogic, być może kolega pojawi się na spocie w lipcu to będzie okazja to sprawdzić :D
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Proszę bardzo tak to wyszło u mnie: http://imageshack.us/a/img401/87/3r2e.jpg
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Dzięki za odpowiedź, nurtuje mnie jeszcze jedno czy moja 335d też wymagała docierania? Bo powiem szczerze że jak byłem na hamowni to tuner w tym przypadku Aligator shamowywał różne 335d i wyniki były bardzo różne, zastanawiam się od czego to zależy, na pewno na pomiar ma wpływ temp. otoczenia ale nie takie duże odchyłki rzędu 5-10 koni mechanicznych, proszę tego nie odbierać formie żartu ale pytam fachowca na serio, bo ja tam się znam na innych rzeczach ale to mnie zastanawia jak to jest, czy faktycznie auto jest docierane w fabryce czy jednak użytkownik w pewnym sensie ma wpływ na to jak auto w przyszłości zostanie dotarte.
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
Właśnie jak żona zgrabna to nic nie będzie przeszkadzać a w razie czego demontujesz :norty:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Witam. Jako że zakupiłem zderzak Performance i pozbyłem się swoich naklejek na nerki, zakładam wątek w którym mogę grupowo zamówić naklejki na nerki, wiele osób pisze do mnie pojedynczo bym zakupił te naklejki i postanowiłem że lepiej zamówić większą ilość i płacić mniej za przesyłkę. Koszt naklejek jeśli będzie więcej osób to 25 złotych, jeśli ktoś chętny to wpisywać się na listę: 1.Czerwony330d.
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Bardzo fajny temat rozwinąłeś kolego i podziwiam twoją wiedzę :cool2: Sorki za głupie pytanie tzn. że takie super auta nie są docierane w fabryce? Kierowca takiego auta musi je jeszcze dotrzeć czy po prostu chodzi o odpowiednie ułożenie współpracujących części?
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Jestem pod wrażeniem :cool2: Widać że nie tylko w swoim aucie modzisz ale u syna też :cool2:
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
Super, że dodałeś opis, ja już zamówiłem :cool2: Dodaj tylko zdjęcie jak to wygląda po zamontowaniu we wnętrzu auta.
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
Wrzucaj foty, ba ja równiez chcę to zamonytować :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki za wypowiedzi, co do tych stołków to się zastanawiałem ale jednak odpuszczę te fotele, dzisiaj poszły zderzaki Performance z Niemiec, juz nie mogę się doczekać montażu. Jak szukasz foteli Performance to mam dwa komplety :mrgreen: Nówka nie śmigany zestaw do e92 i używany ale w bdb stanie do e90/91. Jaka cena tych foteli do E91?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Panowie a co myślicie o takich fotelach? http://i.ebayimg.com/t/BMW-Performance-Sitze-Schalensitze-Sportsitze-M3-BMW-e90-e92-e46-e36-e82-e87-/00/s/MTYwMFgxMDYw/z/SsUAAOxy4t1Snf3M/$_57.JPG
-
jaka gałka zmiany biegów manual
Weź pod uwagę to że to tylko gałka bez mieszka, z mieszkiem taka gałka to koszt grubo ponad 500 złotych, ale szczerze powiedziawszy gałka z mieszkiem Performance robi największą robotę :cool2:
-
jaka gałka zmiany biegów manual
Może kolego coś takiego: http://www.ebay.de/itm/111167134147?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 http://bilder2.eazyauction.de/engelmeiergmbh/artikelbilder/774_eA.jpg
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja też się piszę na przegryzkę :mrgreen: :lol:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dywaniki kupione w ASO u Sikory w Mikołowie. Dziękuję kolego Kokos i tak jeszcze muszę się z Tobą ugadać na właśnie te kilka smaczków :D Dziękuję bardzo za miłe słowa, już nie mogę się doczekać kiedy będzie zamontowane na aucie :D Napiszę tylko że kompletny zderzak przedni ze splitterami i nerkami performance znalazł już nabywcę na naszym forum. Pozostał tylny zderzak M-Pakiet z dyfuzorem Performance, również kompletny na sprzedaż do E91, jeżeli ktoś chce mogę sprzedać sam dyfuzor.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak, powiem szczerze że dzięki twoim sugestiom poszedłem w kompletny Pakiet Performance, dziękuję za ukierunkowanie :cool2: Tak jeden splitter jest przerysowany ale dobrze wiesz jakie są chore ceny za te splittery a ja w sumie dostaję cały zderzak kompletny tylko brakuje zaślepek na spryski ale te akurat nie są takie drogie. Kolego naprawdę na ebay.de , ebay.us lub ebay.uk można wiele ciekawych rzeczy wyhaczyć, jeżeli coś cię interesuje to pisz na priv to mogę dla Ciebie to zamówić, nie ma problemu, biegle znam język niemiecki a angielski też nie jest mi obcy.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
O w mordę :oops: w garażu mam taki stary dywan by się nie kurzyło bo jeszcze płytek nie mam :mrgreen: Tak te odblaski się klei od środka i trzeba zrobić otwór w bocznej ściance zderzaka ale zderzak i tak idzie do malowania to sobie to dremelkiem dopracuje :D Z tym Niemcem :cool2: :cool2: Dzięki bardzo jak wszystko dopracuję to przedstawię tutaj.Pisałem ze szkopem i okazało się że ma jeszcze tylny zderzak Performance LCI E91 i przy okazji ten zderzak też biorę, także mój tylny zderzak z dyfuzorem Performance idzie na sprzedaż, jak ktoś chętny to mogę sprzedać i przód i tył. Tak wygląda tylny zderzaczek: http://www.bmw-gebrauchtteile-tafelmeier.de/product_img/13139_2.jpg