Treść opublikowana przez czerwony330d
-
PROSZĘ o pomoc, SKRADZIONE E90
To ja jestem chętny na taki bajer ja u Ciebie do Wrocławia mam niedaleko a i przy okazji się odwiedzi chłopaków z Wrocławia i rodzinkę :D :wink:
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Ja polecam ASO w Mikołowie BMW Sikora, zresztą jeden z kolegów u nich robił i jest bardzo zadowolony :) pewnie nie chciało się czytać wątku.
-
E90/E93 - naprawa i jazda bez CCC
Jeżeli tak polecacie to jest w stanie dołożyć Comboxa do mojej E91?
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Przecież wystarczy zadzwonić, podać Vin i zapytać czy twoje auto jest objęte akcją :duh: Przecież jak zadzwonisz i zapytasz to nikt Cię nie zabije :duh: Zresztą gdybyś był zainteresowany tematem to byś czytał od początku i byś doczytał że jedna osoba nie miała DPF-a a auto mu zrobili, widzisz ja nie posiadam tego silnika w swoim aucie a śledzę temat od początku i krew mnie zalewa jak talie pytania ktoś zadaje :evil:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolego Rivasi to są paski robione na wzór pasków z F30 Performance a cena jest naprawdę dobra :) Bartek, nie chcę kupować tych pasków które fabrycznie idą do E91 bo na srebrnym średnio to wygląda, moje pytanie dotyczyło pasków z F3x które to są podobne z tego zdjęcia, akurat co do fotoshopa to ja się na tym nie znam i nie wiem kto by mógł zrobić dla mnie taki efekt :? Tak wygląda to na Fx: http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/m/mIeUtjCaGApLFgmotfg2d0Q.jpg
-
Ciezko chodzace Wspomaganie e92 + inne defekty
:?
-
Ciezko chodzace Wspomaganie e92 + inne defekty
Nie pisz tylko że tak jeździsz z ograniczoną mocą :duh: Przecież to w ogóle się nie godzi tak użytkować samochód, masz oba przetworniki uszkodzone bo u kolegi z forum wymieniałem te przetworniki i po wymianie banan mu powrócił na usta :D natomiast z uszkodzonymi przetwornikami to auto wcale nie jedzie :shock: Lepiej sprawdź jaką temperaturę osiąga twój silnik bo oprócz tego że nie ma mocy to jeszcze go dokumentnie zapchasz :?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Koledzy a co myślicie o takich paskach? Są to niby pasy Performance w kolorze Orange, myślę że fajnie by się komponowało z zaciskami, proszę o opinie. Dziękuję :) http://i.ebayimg.com/t/Bmw-E90-E91-E92-M3-Performance-Streifen-Haube-Dach-ORANGE-/00/s/NDUwWDkzMA==/z/z0cAAOSwe-FU4JgJ/$_57.JPG
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Jakby ktoś szukał kierownicy Performance to jest licytacja: http://www.ebay.de/itm/BMW-Performance-Sportlenkrad-AIRBAG-Display-E90-E91-E92-E93-E81-E82-E88-M3-/221691428553?pt=DE_Autoteile&hash=item339dd6bec9 a tutaj bez wyświetlacza licytacja: http://www.ebay.de/itm/BMW-Performance-Style-Lenkrad-E81-E82-E87-E88-E90-E91-E92-E93-Alcantara-/171677609372?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW%7CPlatform%3AE90&hash=item27f8c86d9c
-
Ciezko chodzace Wspomaganie e92 + inne defekty
Kolego aby procedura wypalania DPF-a miała miejsce musi być spełnione kilka warunków temperatura silnika musi osiągnąć 75stopni minimum oraz w zbiorniku paliwa musi być co najmniej 10 litrów paliwa, jest możliwość wymuszenia wypalania przez DIS-a i Ista/d, natomiast może być przyczyną zapychania DPF-a niesprawne sterowanie turbinami, najważniejsze by silnik miał sprawne termostaty bo jeżeli są uszkodzone to twój silnik nigdy nie osiągnie odpowiedniej temperatury do uruchomienia procedury wypalania, jeżeli masz kabel i Inpę to sprawdź jaką temperaturę osiąga twój silnik i jeżeli to konieczne to musisz wymienić oba termostaty, natomiast po czym twierdzisz że masz wężyki podciśnienia i przetworniki do wymiany, jakie masz objawy, jak pracuje twój silnik?
-
Jaki kable diagnostyczny kupić ?
Dzięki za info ile u Ciebie by taki kabelek kosztował?
-
Jaki kable diagnostyczny kupić ?
Możesz napisać czy musiałeś na nowo instalować inpę bo myślę zakupić kabel i chciałbym by działał z zainstalowaną Inpą i Istą/d Rheingold.
-
Jaki kable diagnostyczny kupić ?
Dzięki ale właśnie szukam takiego by działał z LCI, jaki możesz polecić? Czy ten się nada: http://allegro.pl/interfejs-bmw-k-d-can-inpa-dis-full-serwis-96-14-i5017581837.html
-
chip tuning - wykres
Pewnie się zastanawia ile jej bawarka wypluje mocy i momentu :lol: :mrgreen:
-
Jaki kable diagnostyczny kupić ?
Koledzy a czy ten kabelek będzie dobry do obsługi aut po 2007 roku? http://allegro.pl/interfejs-bmw-inpa-k-dcan-e31-e38-e66-e60-e64-cd-i5057436533.html
-
Ciezko chodzace Wspomaganie e92 + inne defekty
Kolego a skąd jesteś bo mógłbym Ci pomóc w twoich problemach?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
To jakaś nowa moda :mrgreen:
-
E90 320d 2007 kontrolka airbagu i pasow
Kolego a czy czasem nie demontowales kierownicy?
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
To menda, najgorsze że koleś nawet nie poczuł się do obowiazku powiadomienia Cię o zaistniałej sytuacji :duh: dobrze że zapisałeś numer rejestracyjny i wezwales policję, życzę ci pozytywnego załatwienia sprawy ze sprawcą.
-
E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....
Kolego, skoro jestes swiezak to cie tylko poprawię że powinieneś napisać o swoim problemie w odpowiednim dziale a z tego co napisales to posiadasz BMW E39 i to w dziale serii 5 powinieneś opisać lub znaleźć odpowiedź na swój problem bo radzej w dziale E9x nikt nie pomoże w odpowiedzi na twój problem.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Niestety to nie przewody hamulcowe :| Przysłano mi osłonke która została uszkodzona przy transporcie, teraz jak się tylko wylecze to zabieram się do składania wszystkiego.
-
używanie webasto
Napiszę w temacie bo mianowicie mój kolega ma również problem z webasto, do rzeczy więc nie załącza się webasto tylko na chwilkę i gaśnie był w serwisie webasto i powiedzieli że piecyk jest ok tylko działa jak termos, więc myślę że zawór przełączający jest zwalony lub dodatkowa pompka obiegu cieczy, nie wiem czy to ma związek ale auto wariuje z temperaturą silnika, gdy ostro przyspieszy to łapie temperaturę ale tylko zwolni to natychmiast temperatura spada a gdy włączy nawiew to ciężko złapać temperaturę, mam pytanie do kolegi artuj bo widzę że w sprawie webasto jest obeznany jak sprawdzić czy zawór przełączający działa prawidłowo i czy to może mieć wpływ na to że piecyk webasto po chwili się wyłącza, czy powodem braku pracy piecyka jest uszkodzona pompka dodatkowa cieczy o której już wcześniej pisałeś. Będę wdzięczny za odpowiedź. Dziękuję.
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
Dzięki Patryk ale w N47 jest tylko jeden odpowietrznik przy zbiorniczku? Czy może jest gdzieś jakiś odpowietrznik?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zgadzam się z Włodkiem. A teraz ultimatum. Pokazujesz nowego moda albo bojkot galerii :mrgreen: Proszę przyszła paczka z nowym modem związana, czy ktoś wie co może zawierać :?:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
To pewnie jakbym sprzedał teraz swojego turasa to pewnie ktoś według eurotaxu zaproponował by mi 40 tysięcy :duh: :duh: Lepiej sobie daruj sprzedaż a jak twój licznik przekroczy 200 tysięcy to pewnie będzie jeszcze 10 tysięcy tańszy :duh: :duh: