Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Dzięki za odpowiedź Wlodi a jeśli możesz jeszcze podać za ile? Może być na priv. Dzięki.
  2. Wlodi a co z zaciskami? Tarcze proste? Proste. Zaciski poszly od razu. Na Malte Na ebayu sprzedałeś?
  3. Wlodi a co z zaciskami? Tarcze proste?
  4. Samochód nieźle wyposażony, kierownica fakt wyślizgana że pewnie nie wygląda na 108 tysięcy ale może gość non-stop smarował kremem ręce dlatego kiera się tal lśni jak psu jajca :mrgreen: :norty: Seba co tu można po zdjęciach określić, prawie nic, dopiero jak się go obejrzy dokładnie, posłucha silnika, sprawdzi na podnośniku i podłączy pod kompa wtedy można coś jasno stwierdzić, sprzedawca z okolic Poznania i akurat Ci powiem że ludzie z tamtych okolic żyją ze sprzedaży aut, także na pewno handlarz, wczoraj byłem w Niemczech i w salonie BMW za takie auto wołają 40 tysięcy euro a tutaj masz auto można powiedzieć za połowę tego na powiedzmy 25 tysięcy euro, cena jest bardzo atrakcyjna i dopiero jak nie pojedziesz zobaczyć i sprawdzić to się nie przekonasz, ja bym pojechał sprawdził, jak się okaże lipa to stracisz tylko czas i paliwo a jak się okaże że jest warta kupna to wrócisz z nowym autem, najgorzej jak odpuścisz i okaże się była warta zachodu, znam to z doświadczenia bo również miałem podobny dylemat i to tu na forum wstawiłem auto do oceny to takie otrzymałem odpowiedzi że się zawahałem w zakupie a jak już się przełamałem by posłuchać swojej intuicji i doświadczenia to samochód dosłownie sprzed nosa został sprzedany, silnikiem się nie przejmuj ma dość mocy a za jakiś czas kupisz drugie wściekłe a do komfortowego podróżowania i ekonomiczności Ci w zupełności wystarczy, najlepiej zrobisz jak pojedziesz i sprawdzisz na własne oczy ten egzemplarz.
  5. Nie często zaglądam na galerię aut i być może dlatego bardzo wiele galerii z pięknymi autami mnie omija ale dzisiaj z ciekawości wszedłem na galerie i znalazłem Patryk twoją nową brykę, wiem że coś nowego nabyłeś ale nie wiedziałem z jakiego rocznika, jaki silnik i co ma w wyposażeniu, przeczytałem twój wątek od początku i auto robi naprawdę wrażenie i jest z felgami 313 piękne, jedynie co mnie nie odpowiada to zbyt słaby silnik na dodatek dość awaryjny, zresztą widać ile części już wymieniłeś choć auto ma bardzo niski przebieg ale taki wybrałeś i to twój wybór to że dbasz o auto to się chwali i tego nie można tobie zarzucić, mnie pewnie brakowało by navi ale już ten problem rozwiązałeś i to bardzo pozytywnie :cool2: listwy masz takie same jak ja mam u siebie ale te naklejki ///M nie bardzo tam pasują ale to twoja sprawa piszę tylko że mnie to razi, nie wiem jaki masz cel w ciągłym mieszaniu olejów? Być może szukasz jakiegoś złotego środka. Proszę nie bierz tego do siebie ale to tylko moje zdanie i wcale nie musisz się z nim zgadzać, natomiast wydeszek wyszedł bardzo fajnie i dźwięk również na plus :cool2: Chciałem tylko napisać że naprawdę piękna qupejka i życzę Ci bezawaryjnej eksplaatacji, będę śledził rozwój twojej galerii bo warto poświęcić chwile na tak piękny samochód :cool2:
  6. Wreszcie trafiłem na twoja galerię bo nie umiałem znaleźć, auto co tu dużo pisać, kolor i silnik rewelacja a wydeszek dośc miło mruuuczy :cool2: Ogólnie samochód bardzo ładny i robiony ze smakiem :cool2: Tak to prawda przedwczoraj zawitał u mnie Michał w konkretnym celu no i nie omieszkałem pokazać mu swoich nowych zacisków Performance no widziałem jak Michałowi oczy zaiskrzyły :D :wink: Niebawem Michale doczekasz się swojego zestawu ale koloru jaki wybrałeś nie zdradzę niech to pozostanie na chwile tajemnicą :D
  7. Na razie nie wiem co z tyłem bo jeszcze do tego się nie zabrałem ale jak napotkam problemy to na pewno to opisze w swoim wątku, także śledź mój wątek bo tam wszystko będzie opisane :D Przód pasuje P&P jedynie z tyłem będzie trochę zabawy.
  8. Spoko, bez problemu wymienisz filtr paliwa, nie jest to żadna filozofia ale przed montażem nalej troche ropki do niego bo bedziesz musiał z trzy razy odpalac by nabić cisnienie paliwa :)
  9. Ślizgi pasują, żarniki sa takie same, przetwornica również, może hulać na FRM II ale jeżeli kupisz xenony z doświetlaniem zakretów to nie będzie działać z FRM II no i nie będą działać xenony skrętne, jedynie wymiana w instalacji potrzebna jest na grubsze przewody z ringów i dołozenie kabelków do diod obrysowych w lampie LCI.
  10. A co masz problem z rozrządem :shock:
  11. ' U mnie tylko huczała pompa nie zapaliła się żadna lampka ostrzegawcza , wiedząc że pompy mają ograniczoną żywotność od razu ją wymieniłem (możesz kupić u kolegi gorik79 z forum po około 1200,-zł) :D Ja pier..le :duh: 1200 złotych za pompę wody co ona jest z kosmosu :duh: widać że benzyniaki też mają swoje bolączki :?
  12. Kolego, tak jak pisze kolega Halfi, wykasuj błędy i pojeździj bo wiele błędów masz związanych ze słabym akumulatorem, na pewno masz świece na 1 i 2 cylindrze do wymiany.
  13. Jakiego walca :shock: :?:
  14. A nie lepiej trochę dołożyć i zakupić komplet zacisków i tarcz z 335d i wtedy dopiero odczujesz różnice bo zmieniając tarcze z 292 mm na 300 mm to nic niebywałego nie odczujesz a ja za niedługo będę sprzedawał swoje hamulce także możesz skorzystać :D :wink:
  15. 20 stron to dużo????? żałosne... to sie nie dowiesz i tyle Twój problem nie nasz;)Czytać jednak musisz się nauczyć bo nawet nad swoim awatarem pisze Ci wyraźnie ( ZANIM ZAPYTASZ - POSZUKAJ)!!!! :mad2: Brawo, zgadzam się z tobą, jeżeli ktoś jest zainteresowany akcją to niech przeczyta wątek od początku do końca i dowie się wszystkiego :)
  16. Kolego, masz tam nawalone pięknie błędów ale najważniejsze że wpadanie w tryb awaryjny było spowodowane uszkodzonym przepływomierzem a nie dziurką jak kolega wyżej sugerował :duh: , na twoim miejscu nie kombinował bym z tą dziurką bo ewidentnie twój przepływomierz już umarł całkowicie i już mu dziurka nie pomoże, także daj spokój z dziurką i kup nowy przepływomierz z Boscha, co do gumy to możesz wymienić bo z wiekiem parcieje i jest nieszczelność a świece jak już masz zwalony kolektor to wymień wszystkie tylko uważaj byś nie ukręcił bo będzie lipa a jak nie czujesz się na siłach to wymień tylko na pierwszym cylindrze i spokój. Powodzenia w naprawie.
  17. Właśnie Tomku, ja mam K&N to by mi to przypasiło do mycia :mrgreen:
  18. Kolego a jakie głośniki potrzebujesz na tył bo mam tylne głośniki Logic7 na sprzedaż :)
  19. Jeżeli sprzęgło wymienione to ok, ale wiadomo będzie zdemontowane to sprawdź zużycie tarczy sprzęgłowej i docisku i po ewentualnej weryfikacji zdecydujesz co dalej, myślę że po takim przebiegu powinno być jeszcze w porządku, jak tam sprawa z montażem Logic7 z tego co widać to pewnie odłożyłeś temat na później :?:
  20. Chyba natrysk wody w filtr powietrza :lol: :mrgreen:
  21. Skoro masz DPF to być może na postoju jak długo pracował silnik temperatura silnika osiągnęła odpowiedni próg by uruchomić procedurę wypalania DPF-a i dlatego dobiło do 97 stopni, skąd właściwie jesteś?
  22. No w sumie zapomniałem że miałeś wymieniane sprzęgło ale 100% pewności nie masz że łożysko zostało wymienione, skoro ktoś wymienił sprzęgło to dlaczego nie wymienił koła dwu masowego przecież mógł je wymienić bo na pewno już miało luzy i szkoda kasy było, także pewnie i łożyska nie wymienił bo po co :duh: Po rozebraniu ocenisz jak wygląda łożysko i ewentualnie wymienisz ale ja na twoim miejscu wolałbym wymienić, przy rozbiórce pamiętaj o zablokowaniu docisku by nie było później więcej roboty, zresztą myślę że do kumatego mechanika oddałeś auto.
  23. Kolego masz napęd na cztery koła i ten przycisk jest po to by pomagać przy zjeździe z góry, ja tego nie mam więc nie mam pojęcia jak działa ale kolega Rivasi ma napęd na cztery koła to go zapytaj, co do przyhamowania na zakręcie to jeżeli będzie taka sytuacja to też przyhamuje na zakręcie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.