Treść opublikowana przez czerwony330d
-
temperatura silnika max 65 podczas jazdy na postoju 97
Kolego a masz DPF? Może po prostu termostat świruje lub problem z żaluzjami, czujnik temperatury też może świrować jest wiele powodów na ten stan rzeczy.
-
Cruise control with brake function
Dobrze kolego odpowiedziałeś na to pytanie to jest tempomat z funkcją do hamowania i polega ta funkcja na tym że kiedy włączysz tempomat i ustawisz na żądaną prędkość to przykładowo jadąc z górki auto będzie przyhamowywać byś nie przekroczył zadanej prędkości którą sobie ustawiłeś i nie myśl sobie że to działa jak tempomat który posiada w swoim aucie kolega Rivasi, bo to co innego, mam nadzieję że rozwiałem twoje wątpliwości :D
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
A co kolega Prmax nie robi w normalnych pieniądzach :P
-
[E90] 2.0d - dwumas czy jednak łożysko oporowe?
Tak łożysko bez wciskania sprzęgła powinno szumieć, rozumiem że mechanik twierdzi że jak jest dobre to po co wymieniać ale myśl za siebie i nie ufaj mechanikom tylko zamów łożysko nowe bo koszt nie jest duży bo jak wymienisz koło dwu masowe i zacznie szumieć łożysko to będziesz się bił w głowę dlaczego za jednym razem tego nie wymieniłem :?
-
N47 przewód rurowy agr
Rozumiem Kolego z tego co mi wiadomo jest to błąd związany z temperaturą spalin. Jeżeli na przewodzie od EGR-a nie masz śrubę to po co masz tam wstawiać czujnik skoro nawet wtyczki z przewodem pewnie też nie masz. Jak nic się nie dzieje to nie szukaj dziury w całym.
-
N47 przewód rurowy agr
Kolego przecież jasno i wyraźnie pisze że rurka jest dostępna w połączeniu ze srubą zamykającą nr. 25 więc albo mechanik Cię wkręca albo faktycznie zamiast śruby masz czujnik w tym miejscu, napisz lepiej jaki masz problem z autem to może coś pomogę.
-
E91 320D M47 163km, przepływomierz
Po wymianie przepływki robiłeś adaptację? Jaki koszt przepływki? Miałeś błąd związany z przepływką?
-
N47 przewód rurowy agr
Kolego po co dwa tematy założyłeś :duh:
-
N47 przewód rurowy agr
Kolego jakiej rurki numer 6 :shock:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Kolego a teraz jesteś zadowolony :P Bo moim zdaniem to wyrwałeś taką perełkę że były właściciel nie może się opamiętać i nadal pije :mrgreen:
-
Stuki prawy tylni tyl zwiazane z obrotem kol. Co to moze byc
Kolego moim zdaniem to przegub do wymiany, skoro piszesz że osłona gumowa już została wymieniona to pewnie była uszkodzona i dostawł się do przegubu bród który spowodował jego uszkodzenie, wymień przegub i przestanie cykać.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ja mam już zdemontowane :mrgreen: Tylko daleko do Ciebie mam, mogę je wysłać :|
-
Tryb serwisowy Bmw e60 530d
Może w Oplu Insignia takie rzeczy miały miejsce ale w BMW jakieś dziurki nie mogą wpłynąć na to że auto wpada w tryb awaryjny, fakt faktem dziurka może wpłynąć na zbyt niskie ciśnienie doładowania a to świadczyło by o pewnych problemach ze spalaniem ale nie tym by auto wpadało w tryb awaryjny, także zwracam się do kolegi który ma problem by jak najszybciej podpiął auto pod komputer by sprawdzić co jest na rzeczy.
-
[E90] 2.0d - dwumas czy jednak łożysko oporowe?
Dwumas LUK lub Sachs, sprzęgło kompletne ASO, łozysko oporowe chyba INA ja na takie wymieniłem części w swojej byłej E46 i teraz kolega który kupił już zrobione na tym zestawie 60 tysięcy i wszystko ok :cool2:
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
No właśnie o to chodzi że nie jest dostepny w ASO Mikołów :(
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nie ma problemu jestem za :D :wink:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Nie ma problemu jak zrobię to na pewno podzielę się efektami pracy :) :wink: A czy to nie są te zaciski: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/15/70/68/5115706893 tutaj masz aukcje: http://allegro.pl/zaciski-hamulcowe-brembo-chevrolet-camaro-09-14-i5115706893.html
-
Tryb serwisowy Bmw e60 530d
Kolego nikt nie straszy poważna awarią silnika, napisałem tylko że kiedy silnik wchodzi w tryb awaryjny to nie jest błahostka i należy po pierwsze sprawdzić jakie błędy zapisał sterownik silnika, człowieku napisałem wyraźnie że wypadnięcie rury z IC nie powoduje wchodzenia silnika w tryb awaryjny a ty dalej upierasz się że nie trzeba podpinać pod komputer tylko sprawdzić czy w rurze nie ma dziurki :duh: myślisz że dziurka powoduje wchodzenie silnika w tryb awaryjny :duh: Kolego nie mam zamiaru sie z tobą kłócić ale wiele już naprawiałem silników 2.0d, 3.0d i dziurka w rurze nie prowadzi do takich problemów.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Pomijając szuranie łańcucha to chyba będzie efekt nowych wtrysków bo zdaje się, że klekot diesla powodowany jest przez spalanie paliwa, a jego nieprzyjemny dźwięk jest niwelowany przez odpowiedni kąt wtrysku - w dodatku zmienny (i od czegoś tam zależny). Mnie się bardzo podoba dźwięk nowego diesla, ale u mnie klekot jest już słyszalny... Kup w ASO preparat do wtryskiwaczy. Kolego, chętnie kupiłbym ten preparat ale na BMWStore nie jest dostępny, możesz podać jakieś linka z możliwością zakupu? Byłbym wdzięczny. Dziękuję.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ok nie ma sprawy co do malowania a kod koloru to wezmę 668 z bmw to jest czysta czerń fajny kolorek. :norty: A farby nie szkoda bo pracuje w serwisie he... więc wiesz.... Dobra ok, ale przestań się chwalić, że lakiernik, że w serwisie :duh: Jak taki chojny jesteś to i mnie te listwy przemalujesz :mrgreen:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Wlodi, jednak masz rację to zaciski z jakiegoś amerykańca, zastanawiasz się nad zakupem?
-
[E90] 2.0d - dwumas czy jednak łożysko oporowe?
Kolego, najlepiej wymienić z kompletnym sprzęgłem, przynajmniej na przyszłość nie będziesz do tego wracał, zresztą zasada jest taka że wymieniając część uszkodzoną wymienia się również współpracującą w tym przypadku kompletne sprzęgło przy okazji wymień również łożysko oporowe bo koszt niewielki a będziesz miał z głowy :)
-
E60 163km, nierówna praca silnika i strasznie kopci
Kolego a czy jesteś pewien że masz DPF bo moim zdaniem to chyba nie masz. Kolega podsunął Ci bardzo dobry trop, to faktycznie może być dziurawa chłodniczka spalin, przez co auto kopci na biało i nie równo pracuje, kolego a ubywa Ci płyn chłodniczy?
-
Tryb serwisowy Bmw e60 530d
Przez dziurę w turbinie nie wejdzie w tryb awaryjny, kiedyś przyjechał do mnie kumpel który miał problem z mocą a właściwie jej brakiem i okazało się że rura z turbiny do IC wypadła i auto nie miało doładowania po wpięciu rury auto odzyskało swoją moc i jedynie wykasowałem błędy a auto wcale nie wpadało w tryb awaryjny. Kolego najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie auto pod Inpę i sprawdzenie błędów bo jeżeli auto wchodzi w tryb awaryjny to jest to poważny problem z silnikiem, jeżeli nie masz możliwości sprawdzenia błędów to napisz skąd jesteś być może ktoś z twojej okolicy Ci pomoże.
-
E90 fotele Sport vs Standard
Jeżeli ktoś szuka sportowych foteli, to mam takie na sprzedaż, kolor czarna skóra dakota :)