Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak jak kolega Rivasi pisał wcześniej trzeba najpierw odpowiednio przygotować silnik do tego preparatu, ja kupiłem dodatkowo płukankę która ma przygotować silnik do tego i trzeba z tą płukanką jeździć do 1000 kilometrów by odpowiednio wyczyścić silnik przed zalaniem tego specyfiku, czekam jeszcze na wypowiedź kolegi Rivasi by dokładnie opisał jak to prawidłowo zrobić :) :wink: Co do montażu gwinta to już niebawem :wink:
-
??? stuki podczas dodawania gazu. co to moze byc???
Przecież już kolega artuj naprowadził Cię na przyczynę stuków, podłącz inpę przy rozruchu zimnego silnika po dłuższym postoju i sprawdź jakie masz korekcje i będziesz miał odpowiedź.
-
Wymiana oleju w automacie
Ile cie wszystko wyszlo.? Kolego, jak chcesz to mogę ogarnąć Ci wymianę :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wiedziałem że odpowiesz na ten temat :cool2: bo masz wiedzę odnośnie tych preparatów, zakupiłem do tego płukankę która niby ma przygotować silnik do tego revitalizantu, jest na zdjęciu ale twój opis byłby przydatny jak przygotować silnik :)
-
Spotkania śląskie
Napisz do kolegi Marko0424 może się przejedzie z tobą :)
-
[e91] Logic7 - podłączenie - światłowód
Nie ma sensu, te które masz w zupełności wystarczą.
-
naprawa silnika3.0d
Ok, nie ma problemu :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Napisz do kolegi Rivasi. Jest obeznany w temacie. Ja zastosowałem inny dodatek Archoil 9100 i różnica jest zauważalna. Myślę że kolega Rivasi wypowie się w tej kwestii :)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Tutaj masz Seba wydech który bardzo przypomina Eisenmanna bo nigdzie nie można znaleźć filmiku 335d eisenmann sound :? https://www.youtube.com/watch?v=SeblHM97WT8
-
naprawa silnika3.0d
Przypuszczam że w przyszłym tygodniu ale nie jestem pewien :)
-
naprawa silnika3.0d
Chodzi o to że będę w najbliższym czasie w Meiningen więc mógłbym coś tam w tym twoim silniku obadać bo akurat silnik 3.0d mam opanowany :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki Dawid, będę się zgłaszał w razie czego :) :wink:
-
Spotkania śląskie
Może w Żorach na Twin Pigs wieczorową porą? Dla mnie bomba, jest więcej chętnych, może Marek podjedzie swoją qpejką?
-
naprawa silnika3.0d
Kolego a gdzie teraz przebywasz?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Seba, jeżeli pragniesz tego dźwięku to polecam wydech Eisenmanna i będziesz miał podobny tylko na pewno nie tan sam bo 3.0 TDI jest to V6 i dlatego ma specyficzny dźwięk ale po założeniu Eisenmanna naprawdę będziesz mega zadowolony :D :wink: :cool2:
-
Spotkania śląskie
Można powiedzieć po dzisiejszej pogodzie że już jest wiosennie :D :wink: Może spocik jutro,taki spontan :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Cały czas się nad tymi paskami zastanawiam, chyba zaryzykuję i je zakupię :D :wink: Ja jednak faktycznie oddałbym auto do kogoś kto się zna na rzeczy jeżeli chodzi o naklejenie tych pasków. Koledzy czy ktoś miał doświadczenie z dodatkami xado :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jeszcze myślę tydzień i będę mógł montować gwint :D :wink: No właśnie, ori to ori, tylko kolega Mariusz (Kulfon) pisał mi oraz mówił jak był u mnie że te pasy Performance do turas niezbyt dobrze są dopasowane i musiał się z kolegą Halfi nieźle natrudzić by to spasowało ale nie ukrywam że te paski mi się podobają. Przy okazji zbliżającego się serwisu olejowego w moim aucie zaopatrzyłem się dodatkowo w revitalizant xado atomic metal conditioner: http://images69.fotosik.pl/634/f8ee5782feb08febgen.jpg Koledzy czy ktoś używał tego dodatku? Czy jest faktycznie to dobry dodatek?
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Wujek na tym filmiku widać że miałeś ciężko na początku ale twoje super, hiper zmiany biegów dały radę, skrzynia DSG jest bardzo szybka ale twoje ręka jeszcze szybsza :cool2: Widać że powyżej 250 ten golf już chyba dostaje zadyszki. Ale jak na Golfa to jest rakieta :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Naprawdę fajny test :cool2: To jest dobre porównanie markowych gum a pewnie Indonezyjskiego badzewia, Michał lepiej niech założy 19-stki letnie nowe bo pewnie lepiej się będą spisywać niż te chłampiero :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nie jestem przeciwny, ale według mnie takie paski do BMW nie pasują. Srebrny z pomarańczowym średnio się komponują. Ja na pewno takich pasów nie nakleiłbym. Natomiast paski boczne performance do srebrnego auta pasują jak najbardziej i na Twoim aucie pasowałyby idealnie. Wcześniej ktoś pisał że paski Performance absolutnie zlały by się z moim kolorem nadwozia i dlatego odpuściłem zakup tych pasków ale nie miałem porównania jak to by faktycznie wyglądałoby, natomiast teraz Mariusz zabiłeś mi gwoździa bo faktycznie te paski wyglądają na zdjęciach bardzo ciekawie, tyle tylko że to zdjęcia sedana a nie wiem jak na turasie by wyglądały, muszę się zastanowić nad tym, paski które kupiłem już niedługo powinny być u mnie, jak przyjdą to na próbę je tylko przyłożę i jak nie będzie to dobrze wyglądać to je odsprzedam, jeżeli ktoś byłby chętny to mogę je oddać w tej samej cenie co zakupiłem :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz, dobrze wiesz że szanuję każda opinię, kupiłem paski wydaje mi się że tanio dlatego mogę trochę zaszaleć, palca jeszcze nie wyleczylem ale akurat znalazlem tą aukcję i wygrałem, przyjdą to się jeszcze zastanowię czy nakleić czy odsprzedać.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tomek a jesteś w stanie zrobić te paski na mojej furze ale chodzi mi o jakieś poglądowe :) Wczoraj wylicytowałem te paski za 10 euro :D :P i przesyłka do Polski 5 euro i zastanawiam się czy je brać :? Cena jest w sumie śmieszna :) Tomek dałbyś radę w razie czego zrobić taką wizualizację? Michał jesteś przeciwny takim bajerom, dlaczego :?: Dawid, myślę żeby na próbę nakleić, jak będzie chamsko wyglądać to je odkleję w sumie cena nie jest wysoka więc nie będzie szkoda :wink: Dlaczego Marku :?: Jak już to tylko na próbę bym nakleił, może będzie to lepiej wyglądać niż na dresie :) :wink: Co na dresie kurka wodna! :diabel_faja: A pasy boczne performance? :wink: Właśnie :P Tylko chciałem troszkę poeksperymentować :P Co na dresie kurka wodna! :diabel_faja: A pasy boczne performance? :wink: NA dresie :D Na dresie to ja mam ale trzy paski :P
-
Ciezko chodzace Wspomaganie e92 + inne defekty
Kolego xaero18, jeżeli chcesz to wszystkie twoje problemy Ci rozwiąże i nawet wyjdzie Cię to taniej niż w Holandii a przy okazji odwiedzisz rodzinę w Polsce. :D
-
Ciezko chodzace Wspomaganie e92 + inne defekty
Zawsze możesz próbować a nóż widelec uznają, obawiam się jednak że będziesz musiał to naprawić we własnym zakresie, nie napisałeś jak tam u Ciebie z temperaturą silnika?