Treść opublikowana przez czerwony330d
-
[E90] 2.0d - dwumas czy jednak łożysko oporowe?
Jeżeli będziesz nadal jeździł z uszkodzonym kołem dwu masowym to do następnych awarii dojdzie uszkodzenie łożyska na wałku sprzęgłowym a to doprowadzi do zniszczenia skrzyni biegów i wymianę. Do innych awarii można zaliczyć uszkodzenie docisku, tarczy sprzęgłowej, łożyska oporowego także jest sporo awarii w związku z uszkodzonym kołem dwu masowym.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Wlodi moim zdaniem to zaciski na tył do Porsche a czy dobry pomysł to nie wiem jak to się ma ze spasowaniem tych zacisków, tutaj masz zdjęcie tych zacisków: http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/38/94/32/5038943245
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
W przyszłym tygodniu biorę się do roboty, także zdam relację z montażu zawieszenia KW oraz hamulców Performance :D :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Rivasi za wyczerpującą odpowiedź i pomoc w tej kwestii :cool2: Można jednak liczyć na twoja fachową wiedzę :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Rivasi, więc zrobię jak piszesz a po tym czyszczenie mogę już zalać ten preparat xado maximum :?:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Cena posiadania oryginału. Nie od dzisiaj wiadomo, że firmy takie jak Alpina, Hamann, Schnitzer, Hartge itp. mają często ceny "wyjęte z rękawa". Jakość to sprawa oczywista. 500 zł to dużo, aczkolwiek nowe kosztują o wiele więcej (i nie są z Chin). Z drugiej strony jakbym miał naklejać na auto coś za 2 zł to bym nie naklejał w ogóle :wink: Wiem to tak trochę przenośnia z tymi 2 zł ale ludzie przesada nie jeden nie ma co do gara włożyć a inny kupuje naklejki za tyle pieniędzy. :| Kolego, dziwnie to interpretujesz :duh: Ten co do gara nie ma co włożyć to na pewno tego nie kupi, przecież nie ma przymusu kupować tych naklejek, kupi ktoś kto ma to ochotę i ma co do gara włożyć :mrgreen: Lepiej kolego opanuj się z takimi komentarzami a jak nie masz ochoty tego kupić to się nie udzielaj :duh:
-
Wymiana oleju w automacie
Przecież to nie odnosiło się do Ciebie :duh: Dlatego nie wiem czemu się burzysz :shock:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję kolego Rivasi, twój post z czyszczeniem silnika pewnie będzie bardzo pomocny dla każdego :cool2: Czyli jednak proponujesz zakupić AR 2300 i dopiero po tym zalać xado maximum? Natomiast etap 3 już mogę ominąć :) Ten bajer z odkurzczem jest ok, będę musiał również cos takiego sobie zrobić, oczywiście Bartku zdam relację z płukanki :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
WLaśnie czekałem na twoją odpowiedź kolego Rivasi :cool2: Czyli mam rozumieć że płukanka którą wlałem do silnika mogę przejechać 1000 kilometrów by dokładnie oczyścić silnik przed dodaniem xado maximum :?: Płukanka ta to jet 100 adaptive flush soft firmy BASF.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Mariusz, mnie również korci by wypuścić koniki ale się powstrzymuję ale nie zawsze mi się to udaje :D :wink: Dobra ale skończy już, bo Seba pewnie już ma fazę po sprzedaniu auta i nie odpisuję, życzę Ci trafnego w wyborze auta Seba a to co wybierzesz każdy powinien uszanować bo to twoja decyzja :D :wink: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bartek, dziękuję za sugestię ale to jest całkiem inna płukanka niż te które normalnie wcześniej również używałem do silnika przy wymianie oleju, co do silnika to pracuje można stwierdzić perfekcyjnie :D :wink: Dziękuję Mariusz, nadal tak pracuje ale to nie jest preparat do wysokich przebiegów ale do poprawienia jego kondycji i utrzymania go przez następne kilometry, lata, myślę że nie przedobrzę, kolega już to zalał i jest zadowolony, zobaczymy w przyszłości czy to był dobry wybór.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Zgadza się Mariusz w szczególności to zasługa skrzyni ale również kilku innym udogodnieniom zastosowanym w F10 :D Na naukę jazdy nigdy nie jest za późno, także zapraszam :D :wink:
-
Naprawa zawiasu tylnej klapy
Dziękuję kolego za zdjęcia teraz już wiem o co chodzi, bardzo dziwne że ten bolec ulatuje w ten sposób :shock:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Jak myślisz o F10 to tylko i wyłącznie 535d, 313 koni mechanicznych skrzynia automat 8 biegowy i spalanie średnie 6,5 litra to jest normalnie bajka no i ten komfort :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Właśnie wlałem płukankę i będzie przez tysiąc kilometrów czyścić silniczek do zalania xado, może mój silnik będzie służyć jako królik doświadczalny ale myślę że nic mu nie zaszkodzi :) Tutaj masz filmik tego specyfiku Mariusz: https://www.youtube.com/watch?v=ImrF8zEa1Tk I co o tym myślicie?
-
E91 3.0XD Problem z obrotami
Miałem podobnie u siebie ale to nie jest związane z korekcjami wtrysków, nie wiem czy aby na pewno ale po zastosowaniu ceramizera firmu Liqui Moly skończyło mi się falowanie delikatne obrotów :)
-
Wymiana oleju w automacie
A z tuleji najczesciej sa wycieki. Dokładnie, więc po jakimś czasie lepiej sprawdź wtyczkę czy nie cieknie z niej olej.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bartek, chodzi mi jedynie o wydłużenie żywotności silnika a ten preparat ma takie właściwości, no chyba że się mylę :?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Seba, za ile poszła? Co teraz masz w planach zakupić?
-
Spotkania śląskie
Ok, zadzwonię będzie więcej E46 :D :wink:
-
Spotkania śląskie
To ja też wpadne ,moja obecność tak na 80% Także pozwole się dopisać do listy 1. Vale46 2. Czerwony330d 3. Sławomir na 90% 4. marko0424 o 17-tej pod Twin Peaks O 17-stej się widzimy :)
-
Wymiana oleju w automacie
Statyczą.
-
Spotkania śląskie
Oczywiście, że tak o 17-stej pod Twin Pigs :D
-
Wymiana oleju w automacie
A tuleję wtyku elektrycznego Ci wymienili :?:
-
Naprawa zawiasu tylnej klapy
Koledzy, może ktoś zrobi fotkę dla potomnych co w tym zawiasie bo nie mogę sobie wyobrazić co tam ulatuje :? Było by miło gdyby ktoś wrzucił fotkę :cool2: