Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Jeżeli będziesz nadal jeździł z uszkodzonym kołem dwu masowym to do następnych awarii dojdzie uszkodzenie łożyska na wałku sprzęgłowym a to doprowadzi do zniszczenia skrzyni biegów i wymianę. Do innych awarii można zaliczyć uszkodzenie docisku, tarczy sprzęgłowej, łożyska oporowego także jest sporo awarii w związku z uszkodzonym kołem dwu masowym.
  2. Wlodi moim zdaniem to zaciski na tył do Porsche a czy dobry pomysł to nie wiem jak to się ma ze spasowaniem tych zacisków, tutaj masz zdjęcie tych zacisków: http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/38/94/32/5038943245
  3. W przyszłym tygodniu biorę się do roboty, także zdam relację z montażu zawieszenia KW oraz hamulców Performance :D :wink:
  4. Dziękuję Rivasi za wyczerpującą odpowiedź i pomoc w tej kwestii :cool2: Można jednak liczyć na twoja fachową wiedzę :cool2:
  5. Dziękuję Rivasi, więc zrobię jak piszesz a po tym czyszczenie mogę już zalać ten preparat xado maximum :?:
  6. Cena posiadania oryginału. Nie od dzisiaj wiadomo, że firmy takie jak Alpina, Hamann, Schnitzer, Hartge itp. mają często ceny "wyjęte z rękawa". Jakość to sprawa oczywista. 500 zł to dużo, aczkolwiek nowe kosztują o wiele więcej (i nie są z Chin). Z drugiej strony jakbym miał naklejać na auto coś za 2 zł to bym nie naklejał w ogóle :wink: Wiem to tak trochę przenośnia z tymi 2 zł ale ludzie przesada nie jeden nie ma co do gara włożyć a inny kupuje naklejki za tyle pieniędzy. :| Kolego, dziwnie to interpretujesz :duh: Ten co do gara nie ma co włożyć to na pewno tego nie kupi, przecież nie ma przymusu kupować tych naklejek, kupi ktoś kto ma to ochotę i ma co do gara włożyć :mrgreen: Lepiej kolego opanuj się z takimi komentarzami a jak nie masz ochoty tego kupić to się nie udzielaj :duh:
  7. Przecież to nie odnosiło się do Ciebie :duh: Dlatego nie wiem czemu się burzysz :shock:
  8. Dziękuję kolego Rivasi, twój post z czyszczeniem silnika pewnie będzie bardzo pomocny dla każdego :cool2: Czyli jednak proponujesz zakupić AR 2300 i dopiero po tym zalać xado maximum? Natomiast etap 3 już mogę ominąć :) Ten bajer z odkurzczem jest ok, będę musiał również cos takiego sobie zrobić, oczywiście Bartku zdam relację z płukanki :)
  9. WLaśnie czekałem na twoją odpowiedź kolego Rivasi :cool2: Czyli mam rozumieć że płukanka którą wlałem do silnika mogę przejechać 1000 kilometrów by dokładnie oczyścić silnik przed dodaniem xado maximum :?: Płukanka ta to jet 100 adaptive flush soft firmy BASF.
  10. Mariusz, mnie również korci by wypuścić koniki ale się powstrzymuję ale nie zawsze mi się to udaje :D :wink: Dobra ale skończy już, bo Seba pewnie już ma fazę po sprzedaniu auta i nie odpisuję, życzę Ci trafnego w wyborze auta Seba a to co wybierzesz każdy powinien uszanować bo to twoja decyzja :D :wink: :cool2:
  11. Bartek, dziękuję za sugestię ale to jest całkiem inna płukanka niż te które normalnie wcześniej również używałem do silnika przy wymianie oleju, co do silnika to pracuje można stwierdzić perfekcyjnie :D :wink: Dziękuję Mariusz, nadal tak pracuje ale to nie jest preparat do wysokich przebiegów ale do poprawienia jego kondycji i utrzymania go przez następne kilometry, lata, myślę że nie przedobrzę, kolega już to zalał i jest zadowolony, zobaczymy w przyszłości czy to był dobry wybór.
  12. Zgadza się Mariusz w szczególności to zasługa skrzyni ale również kilku innym udogodnieniom zastosowanym w F10 :D Na naukę jazdy nigdy nie jest za późno, także zapraszam :D :wink:
  13. Dziękuję kolego za zdjęcia teraz już wiem o co chodzi, bardzo dziwne że ten bolec ulatuje w ten sposób :shock:
  14. Jak myślisz o F10 to tylko i wyłącznie 535d, 313 koni mechanicznych skrzynia automat 8 biegowy i spalanie średnie 6,5 litra to jest normalnie bajka no i ten komfort :cool2:
  15. Właśnie wlałem płukankę i będzie przez tysiąc kilometrów czyścić silniczek do zalania xado, może mój silnik będzie służyć jako królik doświadczalny ale myślę że nic mu nie zaszkodzi :) Tutaj masz filmik tego specyfiku Mariusz: https://www.youtube.com/watch?v=ImrF8zEa1Tk I co o tym myślicie?
  16. Miałem podobnie u siebie ale to nie jest związane z korekcjami wtrysków, nie wiem czy aby na pewno ale po zastosowaniu ceramizera firmu Liqui Moly skończyło mi się falowanie delikatne obrotów :)
  17. A z tuleji najczesciej sa wycieki. Dokładnie, więc po jakimś czasie lepiej sprawdź wtyczkę czy nie cieknie z niej olej.
  18. Bartek, chodzi mi jedynie o wydłużenie żywotności silnika a ten preparat ma takie właściwości, no chyba że się mylę :?
  19. Seba, za ile poszła? Co teraz masz w planach zakupić?
  20. Ok, zadzwonię będzie więcej E46 :D :wink:
  21. To ja też wpadne ,moja obecność tak na 80% Także pozwole się dopisać do listy 1. Vale46 2. Czerwony330d 3. Sławomir na 90% 4. marko0424 o 17-tej pod Twin Peaks O 17-stej się widzimy :)
  22. Statyczą.
  23. Oczywiście, że tak o 17-stej pod Twin Pigs :D
  24. A tuleję wtyku elektrycznego Ci wymienili :?:
  25. Koledzy, może ktoś zrobi fotkę dla potomnych co w tym zawiasie bo nie mogę sobie wyobrazić co tam ulatuje :? Było by miło gdyby ktoś wrzucił fotkę :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.