Skocz do zawartości

z3coupe

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez z3coupe

  1. Hmm jak by to ująć :roll: możesz tam np. kupić 3 in 1 , takie Zetki tylko w Zgierzu! :mrgreen:
  2. :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  3. No walona chyba nie tylko z lewej, bo z prawej brakuje tabliczki VIN :roll: Nie ma co porównywać 1.9 z 2.2 to zupełne inne silniki ! R6 to R6 ale jak już to nastawiał bym się na 2.8 lub 3.0 na Twoim miejscu :wink:
  4. Zgierz i ASO kolego :wink: I co ma ta prędkość do zgubienia nadkoli? Dziwna sprawa :roll:
  5. z3coupe odpowiedział(a) na bocina078 temat w E39
    Wydasz kasę na angola, przełożysz i napracujesz się a potem w przyszłości nadal będziesz miał problem z odsprzedażą takiego auta . Wydaję mi się że przekładkę musi wykonać zakład który ma uprawnienia na takie ingerencje, no chyba że świstek sobie załatwisz. Nie sprowadzałem nigdy auta z Anglii ale wydaję mi się że opłaty standardowe tzn: akcyza,vat,recykling,tłumaczenia ;)
  6. No własnie, ale kogo ? Obecnego własciciela czy tego co sciągał auto, rejestrował na siebie i odsprzedawał ( w tym przypadku na F-V z pełnym odliczeniam vat bo auto miało homologację ). Z tego co mi mówił to On ma problemy, auto kupił jeszcze na celnych blaszkach i rejestrował na siebie. Może będę sie z nim widział w najbliższych dniach to zagadam jak sprawa się potoczyła :wink:
  7. Już rozliczają, znajomy miał cyrki z nowym sprowadzonym ML-em.
  8. Z moich wiadomości: Akcyza jeśli auto ma być osobowym musi być opłacona, w innym przypadku prędzej czy później dojdą do tego.
  9. Mi to na Zgierz nie wygląda :P
  10. Szpachel na pewno na masce ( zaszpachlowany znaczek ) :duh:
  11. z3coupe odpowiedział(a) na wania temat w Z3 (E36)
    Dzięki Piotres, ja również dostałem :wink: No ja szczerze mówiąc trochę się zdziwiłem.. Chyba można było takie coś zrobić w Polsce, a przy tak dużym zamówieniu było by o wiele taniej :)
  12. Z tego co pisałeś wszystko było ok, więc jakie wątpliwości chciałeś jeszcze rozwiać? :)
  13. Czasami nie ma co się zastanawiać , tylko jechać i oglądać. Masz nauczkę na przyszłość :wink:
  14. z3coupe odpowiedział(a) na wania temat w Z3 (E36)
    Ok, dzięki :)
  15. :mad2: To wyjasnij mi jezeli moją bunię raz mi baba przytarła prawy bok - tylne drzwi, przednie plus przedni błotnik - pomalowany cały bok i pół roku pożniej jakiś c..j przerysował mi na parkingu ten sam cały bok :cry2: plus jeszcze wyżył sie na klapie bagażnika od góry (mam zdjęcia) to mam zaznaczyć w ogłoszeniu bezwypadek? Potem przyjedzie jeden z drugim z miernikiem i mi bedą wciskać ze to złom i ze jestem oszust? +1 :cool2: Z tym solidnym dzwonem to już chyba przesadziłeś :mrgreen: Auta uszkodzone można kupić na prawdę w rozsądnych pieniądzach za granicą, nie koniecznie muszą być to dzwony :wink:
  16. W mojej ocenie 255 wygląda świetnie, teraz mam 265 i wygląda trochę baloniasto :| Dzięki Świstar :)
  17. http://img98.imageshack.us/img98/3176/sn858095.jpg Zbliżenie to to nie jest ale lepszego nie mam :wink: Może choć trochę pomoże.
  18. http://otomoto.pl/bmw-z3-C13863178.html Jeszcze na ogłoszeniu wisi, coś w ten przebieg nie chce mi się wierzyć :roll: Ale środek mi się podoba :)
  19. Trochę dziwnie wyglądają patrząc z boku, ciężko to opisać :) Jazda bez zmian w porównaniu do 255
  20. 255 Semperity miałem poprzednio i było ok, i chyba do tego powrócę :)
  21. tego jeszcze nie wiem. Sie zalozy to sie okaze sie. 245 mam teraz i jest ok ale z tego co pamietam to bylo jeszcze troche miejsca Ja mam na tyle 265 :mrgreen:
  22. A szukał Coupetki :D
  23. To źle Ci się wydaje :P Zobacz w galerii np. Sharona22 jak wygląda zderzak z dużym wlotem :)
  24. Zderzak od 4 cylindrówki wg. mnie powinien w pierwszej kolejności zrobić OUT ;-) Ładny kolorek :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.