Treść opublikowana przez z3coupe
-
[Z3] Konfiguracja/Kolory/Katalogi/Restauracja auta
Hmm jak by to ująć :roll: możesz tam np. kupić 3 in 1 , takie Zetki tylko w Zgierzu! :mrgreen:
-
[Z3] Konfiguracja/Kolory/Katalogi/Restauracja auta
:mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
No walona chyba nie tylko z lewej, bo z prawej brakuje tabliczki VIN :roll: Nie ma co porównywać 1.9 z 2.2 to zupełne inne silniki ! R6 to R6 ale jak już to nastawiał bym się na 2.8 lub 3.0 na Twoim miejscu :wink:
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria
Zgierz i ASO kolego :wink: I co ma ta prędkość do zgubienia nadkoli? Dziwna sprawa :roll:
-
Remont po wypadku? warto?
Wydasz kasę na angola, przełożysz i napracujesz się a potem w przyszłości nadal będziesz miał problem z odsprzedażą takiego auta . Wydaję mi się że przekładkę musi wykonać zakład który ma uprawnienia na takie ingerencje, no chyba że świstek sobie załatwisz. Nie sprowadzałem nigdy auta z Anglii ale wydaję mi się że opłaty standardowe tzn: akcyza,vat,recykling,tłumaczenia ;)
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
z3coupe odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNo własnie, ale kogo ? Obecnego własciciela czy tego co sciągał auto, rejestrował na siebie i odsprzedawał ( w tym przypadku na F-V z pełnym odliczeniam vat bo auto miało homologację ). Z tego co mi mówił to On ma problemy, auto kupił jeszcze na celnych blaszkach i rejestrował na siebie. Może będę sie z nim widział w najbliższych dniach to zagadam jak sprawa się potoczyła :wink:
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
z3coupe odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJuż rozliczają, znajomy miał cyrki z nowym sprowadzonym ML-em.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
z3coupe odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZ moich wiadomości: Akcyza jeśli auto ma być osobowym musi być opłacona, w innym przypadku prędzej czy później dojdą do tego.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Mi to na Zgierz nie wygląda :P
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Szpachel na pewno na masce ( zaszpachlowany znaczek ) :duh:
-
Zakupy/Zamówienia grupowe
Dzięki Piotres, ja również dostałem :wink: No ja szczerze mówiąc trochę się zdziwiłem.. Chyba można było takie coś zrobić w Polsce, a przy tak dużym zamówieniu było by o wiele taniej :)
-
[e39] 540i 2000 Radom WBADN61080GG86302
z3coupe odpowiedział(a) na Kalus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co pisałeś wszystko było ok, więc jakie wątpliwości chciałeś jeszcze rozwiać? :)
-
[e39] 540i 2000 Radom WBADN61080GG86302
z3coupe odpowiedział(a) na Kalus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzasami nie ma co się zastanawiać , tylko jechać i oglądać. Masz nauczkę na przyszłość :wink:
-
Zakupy/Zamówienia grupowe
Ok, dzięki :)
-
[e39] 540i 2000 Radom WBADN61080GG86302
z3coupe odpowiedział(a) na Kalus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mad2: To wyjasnij mi jezeli moją bunię raz mi baba przytarła prawy bok - tylne drzwi, przednie plus przedni błotnik - pomalowany cały bok i pół roku pożniej jakiś c..j przerysował mi na parkingu ten sam cały bok :cry2: plus jeszcze wyżył sie na klapie bagażnika od góry (mam zdjęcia) to mam zaznaczyć w ogłoszeniu bezwypadek? Potem przyjedzie jeden z drugim z miernikiem i mi bedą wciskać ze to złom i ze jestem oszust? +1 :cool2: Z tym solidnym dzwonem to już chyba przesadziłeś :mrgreen: Auta uszkodzone można kupić na prawdę w rozsądnych pieniądzach za granicą, nie koniecznie muszą być to dzwony :wink:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
W mojej ocenie 255 wygląda świetnie, teraz mam 265 i wygląda trochę baloniasto :| Dzięki Świstar :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
http://img98.imageshack.us/img98/3176/sn858095.jpg Zbliżenie to to nie jest ale lepszego nie mam :wink: Może choć trochę pomoże.
-
Z3 2.0 by swistakkrakow
http://otomoto.pl/bmw-z3-C13863178.html Jeszcze na ogłoszeniu wisi, coś w ten przebieg nie chce mi się wierzyć :roll: Ale środek mi się podoba :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Trochę dziwnie wyglądają patrząc z boku, ciężko to opisać :) Jazda bez zmian w porównaniu do 255
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
255 Semperity miałem poprzednio i było ok, i chyba do tego powrócę :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
8 1/2
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
tego jeszcze nie wiem. Sie zalozy to sie okaze sie. 245 mam teraz i jest ok ale z tego co pamietam to bylo jeszcze troche miejsca Ja mam na tyle 265 :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
A szukał Coupetki :D
-
Z3 2.0 by swistakkrakow
To źle Ci się wydaje :P Zobacz w galerii np. Sharona22 jak wygląda zderzak z dużym wlotem :)
-
Z3 2.0 by swistakkrakow
Zderzak od 4 cylindrówki wg. mnie powinien w pierwszej kolejności zrobić OUT ;-) Ładny kolorek :cool2: