Skocz do zawartości

[e39] 540i 2000 Radom WBADN61080GG86302


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie umiem z fotek czytać historii aut, i żaden w sumie ze mnie ekspert. Ale uważnie czytam to forum od jakiegoś czasu, i połączenie słów "Szwajcaria" i "Radom" powinno u każdego zapalać czerwoną lampkę. Nie chcę mierzyć wszystkich jedną miarą, ale chłopcy z Radomia (podobnie jak np. z Gniezna) solidnie sobie zapracowali na taką, a nie inną opinię.

 

Masz VIN - wklej do odpowiedniego tematu, ktoś Ci rozkoduje.

 

Luknij na autoscout i mobile i sprawdź po ile stoją takie modele, to przynajmniej się zorientujesz czy ten ewentualnie może być godny uwagi.

 

Co do samej E39 - kolega ma b podobną, 2001, 3.0 z leniuchem, i kurczę zawsze jestem pod wrażeniem tego jak wygodny i solidny to jest samochód. Co prawda wszelkie drewno w środku mnie drażni, ale jestem w stanie to przeżyć przy pozostałych zaletach furki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to auta w Szwajcarii są drogie - dużo droższe niż w u nas w PL. Jeśli sprzedawane auto ma cenę 24 tys pl (za 540i !!! :norty: ) to musiało być kupione za cenę niższą, sporo niższą (aby sprzedający mógł na tym zarobić). Pozostaje kwestia - dlaczego ta cena zakupu musiała być taka niska...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się naczytałem o Panach z Radomia... Niestety były to negatywne opinie :roll:

Zawsze marzyłem aby sobie kupić 540i i to jeszcze po fl. Jednak zbyt duże koszty utrzymania :mad2: , tj. paliwa bo niechciałym karać takiego silnika gazem :norty:

Cena tego egzemplarza coś mi nie podchodzi, wydaje się za tania. Trzeba by dokładnie sprawdzić stan samochodu i przeszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaznaczył , że bezwypadkowy także musiał być po solidnym dzwonie ... jak by to było coś nie groźnego to by zaznaczył na 100% bezwypadkowy ...

:mad2: To wyjasnij mi jezeli moją bunię raz mi baba przytarła prawy bok - tylne drzwi, przednie plus przedni błotnik - pomalowany cały bok i pół roku pożniej jakiś c..j przerysował mi na parkingu ten sam cały bok :cry2: plus jeszcze wyżył sie na klapie bagażnika od góry (mam zdjęcia) to mam zaznaczyć w ogłoszeniu bezwypadek? Potem przyjedzie jeden z drugim z miernikiem i mi bedą wciskać ze to złom i ze jestem oszust?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaznaczył , że bezwypadkowy także musiał być po solidnym dzwonie ... jak by to było coś nie groźnego to by zaznaczył na 100% bezwypadkowy ...

:mad2: To wyjasnij mi jezeli moją bunię raz mi baba przytarła prawy bok - tylne drzwi, przednie plus przedni błotnik - pomalowany cały bok i pół roku pożniej jakiś c..j przerysował mi na parkingu ten sam cały bok :cry2: plus jeszcze wyżył sie na klapie bagażnika od góry (mam zdjęcia) to mam zaznaczyć w ogłoszeniu bezwypadek? Potem przyjedzie jeden z drugim z miernikiem i mi bedą wciskać ze to złom i ze jestem oszust?

 

+1 :cool2: Z tym solidnym dzwonem to już chyba przesadziłeś :mrgreen: Auta uszkodzone można kupić na prawdę w rozsądnych pieniądzach za granicą, nie koniecznie muszą być to dzwony :wink:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaznaczył , że bezwypadkowy także musiał być po solidnym dzwonie ... jak by to było coś nie groźnego to by zaznaczył na 100% bezwypadkowy ...

:mad2: To wyjasnij mi jezeli moją bunię raz mi baba przytarła prawy bok - tylne drzwi, przednie plus przedni błotnik - pomalowany cały bok i pół roku pożniej jakiś c..j przerysował mi na parkingu ten sam cały bok :cry2: plus jeszcze wyżył sie na klapie bagażnika od góry (mam zdjęcia) to mam zaznaczyć w ogłoszeniu bezwypadek? Potem przyjedzie jeden z drugim z miernikiem i mi bedą wciskać ze to złom i ze jestem oszust?

 

po to masz aparat fotograficzny, żeby zrobić zdjęcia takich uszkodzeń i trzymać do momentu sprzedania auta. przyjeżdża taki koleś, wyciąga miernik, mówi Ci, że masz blina a Ty go zaginasz fotami. i nie ma dyskusji

Tarcze hamulcowe Rotinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
na zdjeciu z ksiazka serwisowa na pieczatce masz numer do serwisu dzwon czy ten przebieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBADN61080GG86302

Kod typu DN61

Typ 540I (EUR)

Typoszereg E E39 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M62/TU

Pojemność skokowa 4.40

Moc 210

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STANDARDLEDER/BEIGE E36 SANDBEIGE E (N6SN)

Data prod. 1999-02-12

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S261A SIDE AIRBAG FOR REAR PASSENGERS Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S302A ALARM SYSTEM Instalacja alarmowa

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S415A SUNBLIND FOR REAR WINDOW Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S456A COMFORT SEATS, ELECTRIC. ADJUSTABLE Fotel komfort z pamięcią

S465A THROUGH-LOAD SYSTEM System załadunku

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S500A HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON LIGHT Światło ksenonowe

S609A NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S629A CAR TELEPHONE (GSM) W CARD READER FRONT Tel. sam. sieci D z czytn. kart z przod.

S670A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional RDS

S672A CD CHANGER BMW FOR 6 CDS Zmieniarka CD na 6 płyt CD

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S710A M LEATHER STEERING WHEEL M Kier. sport. wielofunk.

S785A WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS Lampy kierunkowskazów białe

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa

S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S202A STEPTRONIC Steptronic

S210A DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S280A LT/ALY WHEELS SPOKE STYLING Obr. BMW, st. le. styl. spr.

S438A WOOD TRIM Wersja z drewna szlachetnego

S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

S540A CRUISE CONTROL Tempomat

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

S555A ON-BOARD COMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem

 

Składanie Information

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S459A SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S464A SKIBAG Worek na narty

S473A ARMREST, FRONT Podłokietnik przedni

S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S602A ON-BOARD MONITOR WITH TV Monitor pokładowy z TV

S694A PREPARATION FOR CD CHANGER Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handlarz z radomia nie zaznacza opcji bezwypadkowy jak widać po dokładnych oględzinach , że auto było robione ... np pogięta podłoga , naciągane słupki , progi ... oglądałem tam 4 auta , jedno dziwne , że przeszło przegląd ( podłoga pogięta , słupki i progi naciągane )
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda, tyle ze nie wszystko jestem w stanie sprawdzić na oko, elementy zewnętrzne nie wskazywały na to ze są malowane, mam tu na myśli jakieś wgniotki i rysy które w tylu letnim aucie są wszechobecne. Posprawdzam jeszcze miernikiem czy coś wykaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do serwisu w szwajcarii i co sie okazało :

 

- ostatni przegląd auto miało 03.2010 z przebiegiem 199 000

 

to go nie wpisali do książki, bo na zdjęciu ostatni wpis jest na 170tkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po malowaniu robią sami ryski , żeby lakier wyglądał na stary w dobrym stanie ... jedyny wyjście to sprawdzić podłużnice , słupki , progi . We wnętrzu spójrz czy zaślepki od poduszek nie odstają delikatnie , czy deska rozdzielcza jest w równych odstępach od słupków z każdej strony . Koniecznie napinacze pasów + data produkcji , wnęka koła zapasowego , zdejmij boczki w bagażniku .
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może już czytałeś to ogłoszenie, wydaje się być poważne, poszperałem w necie nt. osoby sprzedającej, poważny człowiek od nieruchomości, firma realna.

540 krajowa, tyle, że kombi, cena w tego co zostało napisane do zbicia.

 

viewtopic.php?f=5&t=146970

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie ma co się zastanawiać , tylko jechać i oglądać. Masz nauczkę na przyszłość :wink:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisałeś wszystko było ok, więc jakie wątpliwości chciałeś jeszcze rozwiać? :)
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.