Treść opublikowana przez z3coupe
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
z3coupe odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi też 330Cd pali 5,5 w trasie przy prędkościach 100-110km/h więc gość nie ściemnia. Foto KS jakieś zamglone :roll:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Możesz wkleić foto/skan :)
-
BMW 330xi 2006r - Rzeszów - nr VIN: WBAVD13566KV09270
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jak cena zmalała, i jaka ładna :D
-
E46 330 2004 r.
z3coupe odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByła : http://www.realoem.com/bmw/select.do?kind=P&series=E46&body=Cou&model=330Cd&zone=ECE&prod=20060500&motor=M57N&steering=L&arch=0 ale ta nie jest :)
-
E46 330 2004 r.
z3coupe odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże wytłumaczysz gdzie zapodziały się nadkola i co się działo z przodem że tak dziwnie zderzak spasowany skoro masz zaznaczone 'bezwypadkowy' zamiast się rzucać bo ktoś pojechał po Twoim aucie. Jak nie lubisz krytyki to nie podrzucaj linków do Twoich aut i tyle :wink:
-
E46 330 2004 r.
z3coupe odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ta czerwona PJ to chyba taka bezwypadkowa jak piszesz nie jest. Gdzie zapodziały się przednie nadkola ? :roll: :) I coś ten zderzaczek dziwnie wisi, lampy w klapie jakiś przydymione. Jak chcesz za sedana taką kasę to raczej wszytko powinno być na tip-top
-
[e46 320d touring] ostrów wlkp
z3coupe odpowiedział(a) na uzytkownik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiduję ją często, wygląda na naprawdę zadbaną sztukę - jeszcze nie widziałem jej brudnej :) Z tego co pamiętam to w jakimś ogłoszeniu miała ok 200kkm ale pewny nie jestem ;) Teraz stoi na blaszanych/zimówkach z tego co widziałem 2 tyg temu. Chyba warta oględzin.
-
Fotele, instalacja anteny
Temat już był, nawet założony przeze mnie, ale nie zostało to do końca wyjaśnione ;) : viewtopic.php?f=79&t=125418&hilit=instalacja Mam ten zestaw naprawczy i mogę go odsprzedać jak by co :)
-
330ci z Egiertowa
z3coupe odpowiedział(a) na dawidpel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwsze ogłoszenie zniknęło :roll:
-
330ci z Egiertowa
z3coupe odpowiedział(a) na dawidpel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajne koło, fajny kolor, fajne wyposażenie.. Ale tak: 1- coś nie halo z nakładką progu z prawej strony 2- brak ramki halogenu prawego 3- brak podkładki pod blachą w kolorze nadwozia 4- lampy tył polift ale ori więc na + 5- kierunki przód zamienniki, lampy chyba z resztą też 6- dziwnie spasowany przód z lewej strony jak na moje 7- zniszczone felgi Z pewnością wymaga serca i trochę nakładów finansowych, tylko na początek trzeba zweryfikować jej przeszłość :wink:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie ważna jest rdza i przebieg, liczy się jasna skóra i klimatronic :mrgreen:
-
Stłuczka z3 potrzebna pomoc i częsci.
Faktycznie, a nawet patrzyłem w RealOEM ale widziałem chyba to co chciałem widzieć :)
-
Stłuczka z3 potrzebna pomoc i częsci.
No chyba że tak ;) Tu masz w aukcji namiar na Zgierz : http://allegro.pl/bmw-z8-maska-pokrywa-silnika-czesci-zgierz-i1902140101.html - zaufana firma to raczej nie jest ale mają sporo wraków Z3, najlepiej pojechać do nich osobiście. A jak nie to na allegro jest od cholery części do roadsterów :)
-
Stłuczka z3 potrzebna pomoc i częsci.
Cześć, Mam dla Ciebie złe wiadomości. Zderzak pasuje tylko od wersji coupe. Z błotnikiem jeszcze gorzej.. Praktycznie jest nieosiągalny w 'używce' a nowy kosztuje chyba coś około 2k ale pewny nie jestem :? Ja swoją Z3 użytkowałem przez 2 lata, i cały czas szukałem prawego błotnika bo mój nie był idealny - niestety bezskutecznie. EDIT: Zderzak od coupetki - http://allegro.pl/bmw-z3-coupe-tylny-zderzak-i1935742363.html Błotnika nie uratujesz? Chociaż na czas jak nie znajdziesz dobrego..
-
BMW e46 320d Drezdenko, nr rej: VP48481
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPromocja ! 320d za 12,999 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Bmw M3 e36 gryfino
z3coupe odpowiedział(a) na johnny31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChciałem tę ///Mkę kupić jak użytkownik Matt24 się rozmyślił i był niby pośrednikiem. Auto fajnie uszkodzone i dla siebie na prawdę można było ją fajnie zrobić. Zwodził, zwodził i jedną z ostatnich odpowiedzi była : Wysłane: Nie Mar 20, 2011 12:00 am przez Matt24 Witam, Wczoraj wróciłem z Francji. Z tego co wiem została we Francji, poszła na części... A jednak nie poszła na części :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Z tego co widzę a może mi się wydaje to z tylną szybą coś nie halo, a felgi wyglądają jak by pochodziły od forda escorta :mrgreen: , brak halogenów tylko nie wiadomo czy tak wyszła z fabryki czy przy składaniu jej pożałowali na nie :roll: Z resztą o czym tu mówić, Z3 po lifcie za niespełna 15k do negocjacji.. Nie spodziewajcie się cudów, ba nawet przyzwoitego stanu - pewnie wiele trzeba w nią jeszcze wpakować ;)
-
Bmw M3 e36 gryfino
z3coupe odpowiedział(a) na johnny31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMogła mieć jakąś przygodę mniejszą/większą z przodu bo coś tablica rejestracyjna jest zwichrowana :wink: Moim zdaniem wygląda świetnie i warto ją sprawdzić, i chyba staniała bo coś kojarzę że byłą wystawiana za ok.38k.
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria
Sprzedam lampy przednie z białym kierunkiem i chromem w pięknym stanie. Górne uchwyty całe nie klejone, dolne po jednym w lampie podleczone - nie przeszkadza to w niczym a po założeniu na auto jest to niewidoczne rzecz jasna. Cena za komplet 799zł Jak coś to walić na priv. Pozdr :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie VIN-u: LD47382 :)
-
Prawa kupującego - cofanie liczników
z3coupe odpowiedział(a) na matt662 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneI kto wpisuje przebiegi na fakturach/umowach? 5% sprzedających? To chyba max.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Jeśli interesują Cię 2.0 to rozglądaj się również za 2.2 a najlepiej 2.8 bo spalanie porównywalne +/- 1l/100km więcej a osiągi i frajda z jazdy zapewne sporo większa :wink:
- tuning Z3
- tuning Z3
- tuning Z3