Treść opublikowana przez z3coupe
-
BMW 330CD (e46) PROSZĘ O OPINIE
z3coupe odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen:
-
e46 325 coupe
z3coupe odpowiedział(a) na bizzley temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ M-pakietu ma tylko zderzaki i kierownice, zapewne wszytko dokładane ;) Na początek weź od gościa VIN i wszystko będziesz już wiedział. A ogólnie to taki lekki golas w dodatku chyba z mało chodliwym silnikiem jak na coupe po lifcie w dodatku z automatem..
-
BMW 330CD (e46) PROSZĘ O OPINIE
z3coupe odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż''Auto sporadycznie użytkowane przez żonę i syna przez rok czasu.'' I po co to pisze :mad2:
-
BMW E46 330xd
z3coupe odpowiedział(a) na tarantura13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpis w dowodzie 225KM : http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C21434002 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
e46 320cd 2004r
z3coupe odpowiedział(a) na shrader temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i sprzedane :)
-
330cd z 2003r Zamość?
z3coupe odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest ok, też mam taką.
-
e46 320cd 2004r
z3coupe odpowiedział(a) na shrader temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli szukasz 320Cd to chyba nie ma się nad czym zastanawiać bo auto wygląda całkiem sensownie i zaraz może koś je sprzątnąć :wink:
-
3,0i 231 KM E83- od dilera Toyoty
z3coupe odpowiedział(a) na Lookita temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUSA :mrgreen:
-
BMW E46 330xd
z3coupe odpowiedział(a) na tarantura13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa ogłoszeniu od listopada a cena spadła z 32,700 PLN . Za koła dopłata 2,500 :mad2: Przeszukaj tematy z przed 2-3 miesięcy :wink:
-
E46 do oceny z Ostrowa Mazowieckiego
z3coupe odpowiedział(a) na krystian_hk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaścicielowi z shadow line chyba chodzi o : ''- CZARNA PODSUFITKA (SHADOW LINE)'' :mrgreen: Sprzedaje się co najmniej od połowy grudnia z początkową ceną 21,900 a następnie 19,900 : http://allegro.pl/piekne-czarne-bmw-320ibenzyna-z-niemiec-full-opcja-i2000159472.html http://allegro.pl/piekne-czarne-bmw-320ibenzyna-z-niemiec-full-opcja-i2049614320.html Jeśli szukasz benzyny to wydaje się być warta zainteresowania, tyle że zapewne auto jest jeszcze do opłat czyli znając życie umowa z 'niemcem' i wydatek rzędu 1000-1500 PLN
-
z3 lampy przód
Hmmm.. z 3-4 razy były wystawiane na 10-14 dni aż w końcu zadzwonił gość, bez targowania wziął zadowolony :) :) :)
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
z3coupe odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodam jeszcze że brak jest na zderzaku ORI podkladki pod blachę w kolorze nadwozia :roll: a ona nie jest zintegrowana ze zderzakiem ? to jest jako dodatkowy element? Nie jest zintegrowana : Zdjęcie z aukcji na Allegro.pl http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/47/27/45/2047274502
-
e46 330d co sądzicie?
z3coupe odpowiedział(a) na mpcheef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3.0d 204KM jest w stanie spalić 6l/100km w trasie przy w miarę dynamicznej jeździe bez szaleństw. Na temat auta się nie wypowiadam bo nie ma po co, wszytko jest zawarte w opisie : ''STAN TECHNICZNY I WIZUALNY NIEMALZE IDELANY. BARDZO ATRAKCYJNY WYGLAD'' :mrgreen:
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
z3coupe odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodam jeszcze że brak jest na zderzaku ORI podkladki pod blachę w kolorze nadwozia :roll:
-
UWAGA!!! - e46 320d 1999 - Drezdenko
z3coupe odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ja dobrze widzę że ''rudy'' zjada błotnik i maskę :shock: Nawet za tę cenę dłuuugo jej nie sprzeda w tym stanie, bez klimy i na umowę z gościem ''z nieba'' :wink:
-
Seria 1 118 za 15400PLN Co o tym myslićie koledzy??
z3coupe odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo za CYMBAŁ :mad2: :mad2: :mad2: Ręce opadają..
-
z3 lampy przód
Ja sprzedałem komplet z naprawianym uchem dolnym, poza tym idealne za 8stówek w zeszłym tygodniu. Raczej ciężko będzie Ci takowe skompletować taniej, a o kloszach na kierunki to raczej musisz zapomnieć :wink:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Od dawna już wisi na ogłoszeniach i cały czas zmienia felgi.. Wcześniej automat, teraz ma manual. Import z USA. Nie wiem, może i warta uwagi ale nie za tę cene :wink:
-
e92 e93 330i 335i
z3coupe odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMałe przeoczenie :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Wałkowana wiele razy, kiedyś wystawiana była jako uszkodzona (trochę przód i trochę tył) za jakieś 16k :wink:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ja miałem w swojej jak sprzedawałem 135tys.km i fotel był jak nowy, może lekko na boczku przetarty. Gość się już z nią buja chyba ze dwa lata, kilka razy zmieniała felgi, ma zaszpachlowany znaczek na masce, chińskie lampy, chińskie felgi jedne z najtańszych i chyba brak kratki w zderzaku. Na początku była chyba wystawiana nawet jakoś pod 40k i cały czas spada. Może warto się nią zainteresować, zbić jeszcze cenę i ją doinwestować (ori felgi,ori lampy itp.itd) o ile nie jest to konkretny dzwonnik :wink:
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
z3coupe odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiernik za 5k który nie mierzy ALU :shock:
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
z3coupe odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOtomoto automatycznie wrzuca ofertę na niektóre zagraniczne portale jak kliknie się tę opcję ;)
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
z3coupe odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto samo chcialem napisac bo taka wersja wyposazenia tzn skora karmelowa plus navi ciezko znalezc, byl samochodzik za 22tys,wiec warto poszperac w archiwum otomoto w celu weryfikacji lub zobaczenia uszkodzen ,choc podkreslam to moze byc inne autko 22k ? :roll: To chyba przód nie był uszkodzony tylko po prostu go nie było :mrgreen:
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
z3coupe odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGość napisał w ogłoszeniu trasa 110km/h - 5,4 i jest to wynik spokojnie do osiągnięcia uwierz. Natomiast w mieście zależnie, przy spokojnej 7-8 a przy piłowaniu 9-10. Oczywiście przy manualnej skrzyni. Nie mam się zamiaru tu z nikim licytować, pisze jak jest :wink: