Treść opublikowana przez z3coupe
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOferta znikła z Allegro :)
-
[E46] 323 Cabrio; Koszalin oraz Chełmno
z3coupe odpowiedział(a) na Marek Marecki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1. Auto wygląda na wymęczone, fotel kierowcy wydaje mi się nie tyle co poprzecierany a popękany :roll: spasowanie klapy tył bez komentarza.. Odpuść ten egzemplarz. 2. Zdjęcia podobnie jak w tej 1 zrobione tak żeby nic nie zobaczyć, na klapie 323Ci a w opisie 192 :duh: więcej trudno powiedzieć..
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoharatany i zwisający przedni zderzak M-pak(zapewne dokładany), brak zaślepek przy halogenach, chińskie kierunkowskazy, felgi również( no ale sprz. pisze że M6 :D ), mam wrażenie jak by tylne nadkola/błotniki były 'przerabiane' , po kierownicy przebieg x 2 , ciekawe czy środek oryginalny :roll: gałka nie. Widzę że z 320d zmiana na benzynkę w gazie, byle byś nie skończył na 5 w kombi :P
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnany jest Pan który zrobił zdjęcia auta Twojego sąsiada i wstawił je na alledrogo :)
-
Ostrzeżenie ,tragedia zwana e39, angol !!!
z3coupe odpowiedział(a) na aquarel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jednak : 04/1999 E39 523i Limousine M52 Europa Pojazd z kierownicą po prawej stronie Automatyka Jeśli to VIN tego auta :)
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŹle spasowana maska, listwa w tylnym zderzaku powinna być czarna-chropowata, zderzak tył poharatany, na + grzane taborety.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Kto co lubi, mi osobiście automat przy silniku 3.0 by nie przeszkadzał :wink:
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli chodzi o przód to nie pasują na pierwszy rzut oka nerki, powinny mieć czarny środek. Z tyłu źle spasowana klapa - przypatrz się u dołu klapy na szpary prawa a lewa strona. A z M-pakiem to jakiś żart tak samo jak z tym DWUstrefowym klimatroniciem :wink:
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAnglik to nie jest ale ściemnia z rocznikiem :/ 09/2003 E46 320d Limousine M47N Europa Kierownica z lewej strony N EDIT: A gdzie tu ///M-pakiet ? Chyba dywaniki :mad2: :mad2: :mad2:
-
BMW M3 M3 ORYGINAŁ , skóra, navi !!!
z3coupe odpowiedział(a) na nuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa ogłoszeniu jest od października 2011, może zapytaj też na mforum.com.pl
-
BMW M3 M3 ORYGINAŁ , skóra, navi !!!
z3coupe odpowiedział(a) na nuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa początek weź Vin, rozkoduj, sprawdź czy wszytko się zgadza, skąd sprowadzona a potem szukaj kogoś kto by podskoczył obadać wózek choć za tę cenę a wiadomo że komis też musi zarobić to cudów nie można się spodziewać :wink:
-
M3 w Warszawie
z3coupe odpowiedział(a) na tdobe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTemat o niej z mforum.com : http://www.mforum.com.pl/viewtopic.php?t=4268 :wink:
-
E53 X5 Żołynia
z3coupe odpowiedział(a) na willson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co ma w nim siedzieć? :roll: Przecież wyraźnie pisze bezwypadkowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW E46 330Ci 3 sztuki
z3coupe odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuta z Francji zazwyczaj KS i kompletu kluczyków nie mają, auto zwijają z kolizji/wypadku i jeśli właściciel nie woził tego w aucie to nikt tam się o to nie upomina :? Całych kół zimowych nie musisz kupować, wystarczą opony nowe/używane w bdb stanie lub blaszaki i nie wydasz 3k tylko 1-1,5k, a nawigacja może była taka jak tu : http://allegro.pl/radio-professional-nawigacja-bmw-e46-i2096686419.html
-
Pytania przed kupnem Z4
Gratuluję udanego zakupu, świetne auto a w szczególności że to Coupe :twisted: No i ten silnik.. Niech dobrze służy ! :D
-
e39 Warszawa hajmig.pl
z3coupe odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cry2:
-
Ktoś widział E46 318Ci?
z3coupe odpowiedział(a) na BMW7770 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo ładna, wyposażenie ok, tylko tak ja piszesz silnik 'maławy' i ta naklejka na klapie :roll: Zapewne auto jest jeszcze do opłat i czeka kolegę ''podpisanie umowy z Niemcem'' :wink:
-
320iA
z3coupe odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż98r więc za tę cenę nie można się spodziewać cudów, coś tam z przodem się działo widać po jego spasowaniu. Ogólnie nie polecam e36 2.0 z automatem - miałem i tyle co mogę powiedzieć to często brak mocy a spalanie ogromne, przy 3-4 osobach w aucie i zapakowanym bagażniku o wyprzedzaniu można zapomnieć :wink:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie jeszcze jednego VIN-u : WBAGA810002414969
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dzięki wielkie kwk222 :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Uprzejmie proszę o rozkodowanie tego VIN-u : JC38658 :)
-
e39 Warszawa hajmig.pl
z3coupe odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo się uśmiałem :lol:
-
e39 Warszawa hajmig.pl
z3coupe odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLipnie spasowany przód - nierówne szpary i maska 'pieje' z lewej strony, prawy przedni błotnik wydaje mi się być w innym kolorze, chińskie felgi, brak zdjęć środka co może świadczyć o jego dużym zużyciu ale nie musi.. Ta BeEmka tak samo mogła być sprowadzona kiedyś np. ze Szwajcarii po niezłym dzwonku bo sprzedający pisze że pierwsza rejestracja w kraju miała miejsce w 2001r a o tym że to Salon Polska żadnej wzmianki a jak wiadomo za granicą nowe/prawie nowe auta są i były droższe niż w Polsce i nikt tam polakowi prezentu nie zrobi.
-
330cd z 2003r Zamość?
z3coupe odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNumer można zmienić, lub kupić starter w kiosku za 5 PLN-ów :D
-
e46 325 Cabrio przerabiana na polift
z3coupe odpowiedział(a) na bizzley temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle 'garażowany' :mrgreen: A tak na serio, lipnie spasowana po tym 'lifcie' , na chińskie felgi i nerki starczyło ale na przednie nadkola już nie.. Ciekawe jak tył wygląda :roll: