Treść opublikowana przez z3coupe
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://allegro.pl/bmw-z3-2-8-manual-219-km-okazja-i1232606287.html Uuu, tanieje :D
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Z4M Świetna oferta ! ;)
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria
Houek, ale chyba tylnie lampy nie różnią się czy to europejska czy angielska :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Według mnie na europę w małych pojemnościach obrysówki nie występowały, tak jak to jeden z tych 'handlarzy' napisał wersja USA. Ale jak znajdziesz z dużym wlotem bez obrysówek jesteś wielki :) Pamiętam że ta czarna Coupetka z czerwonym środkiem co miała z przodu czarne lampy miała załatane obrysówki, i to była jedyna jaką w życiu widziałem.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
http://archiwumallegro.pl/search/395469-z3-28l.html Startował od 22999PLN-ów :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Nie wierze w twoje teorie :o . I vice versa :cool2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
No kolega mnie uprzedził :) I z tego co pamiętam, wystawia to auto ten sam Użytkownik. Widocznie te R6 bez obrysówek miały je załatane, a R4 były specjalnie podziurawione, nawet widziałem takie które miały krzywo zamontowane obrysówki :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
To ta sama Z co była uszkodzona. Cena uszkodzonej cały czas spadała a i tak jej nikt nie chciał. Pamiętam bo dzwoniłem, oddawał ją wtedy za 15k, uszkodzona niegroźnie, była już zarejestrowana więc pewnie była to jej już przynajmniej druga przygoda :) Coś te granatowe Coupe nie chcą się sprzedawać :mrgreen: Co do obrysówek to ma je oryginalnie każda z silnikiem R6 , małe pojemności ich nie mają.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
A ja z kolei użytkowałem latem Opla Tigrę CC przez około 2-3tyg. i z otwartym dachem za każdym razem musiałem mieć nawiew klimy, inaczej byłbym upocony w niektórych korkach:) Dla mnie ma ona duuże znaczenie
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Bez klimy.. 2.0.. Chyba znalazło by się jakieś fajniejsze 2.8 , z lepszym wyposażeniem za podobne pieniądze, i o wiele więcej frajdy wtedy :)) A spalanie to samo :wink:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Skoro 2.0 czyli R6 więc musi mieć duży wlot :) hehehe, i to jest niesamowite! Stuknięta była i dopasowali prawidłowy zderzak :norty: Ja mam 2.0, miała dzwoneczka z przodu i mam mały wlot w zderzaku... btw: ten zderzak z małym wlotem prezentuje sie wg mnie lepiej. A według mnie fatalnie :D tylko bez obrazy :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Skoro 2.0 czyli R6 więc musi mieć duży wlot :)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Widzialem dzis u mnie w miescie BMW serii 1 na tych BBS-ach , cos pięknego :) Piotres, a moje felgi pochwaliłeś choć rant posiadają :twisted:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Piotres , wydaje mi się że większość Z-ek w Polsce była bo dzwonie/strzale w przód a z tego co ktoś ostatnio pisał obudowa filtra oryginalna to koszt około 300zł a stożek masz nawet za 5 dyszek :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Po tym co tu wypisałeś, wybrałeś chyba jeden z gorszych egzemplarzy Z3 będących na ogłoszeniu :? A z napędem to już poszedłeś po bandzie.. :mad2:
-
[E36] Z3 - Polerka tylnej szyby
Tempo najprostsza pasta polerska do lakieru, to koszt 7-8zł zakupisz go w sklepie z farbami i kosmetykami do aut :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Mi również chodzi o to że w COUPE ich nie było:) O to pytał S007
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ten model wystepowal w Coupe takze , ale tylko przed liftem. Serducho bylo zawsze opcja w Z3, oczywiscie poza ///M ;). Po lifcie byla albo taka kierownica jak np. w E46 czyli rozdwojone dolne ramie, albo serducho. Zeby nie byc goloslownym ...z3 3.0 coupe 09.2001: http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CK71&mospid=48074&hg=32&fg=35 A ten samochod to uderzony bardzo nieladnie, wyprowadzenie tego kielicha zeby byl dokladnie w takiej pozycji jak przed wypadkiem latwe nie bedzie. Naaaapppewwwwnooo sie sprzeda za 30k :lol: . Jak mu ktos 25k za to da to powinien sie cieszyc ;). Przed liftem także jej nie było: http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CK31&mospid=48073&hg=32&fg=35
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Po prostu mogła już byc robiona we francji ;-)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Z moich wiadomości wynika że w 2001r już nie były zakładane te kierownice :) I cena bardzo zaporowa..
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Może komu s potrzebny emblemacik: http://allegro.pl/oryginalny-emblemat-z3-bmw-tanio-z-3-i1205593086.html :)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://www.celestial-accessories.com/eshop/product_info.php?products_id=1691 I to znajoma Zetka :norty:
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Ooo ! Usunięta :( Ale już kiedyś była wystawiana :)
-
[Z3] 2.8 Roadster by piotres
http://allegro.pl/item1194389295_ut_models_limited_1_18_bmw_z3_coupe_2_8_dae61.html Czaję się na niego :)
-
[Z3] 2.8 Roadster by piotres
Skoro tak to pochwalę się swoją ///M której jestem właścicielem od +/- 10 lat :norty: http://img837.imageshack.us/img837/5889/sn858268.jpg http://img688.imageshack.us/img688/5414/sn858273.jpg http://img833.imageshack.us/img833/6381/sn858275.jpg http://img641.imageshack.us/img641/6431/sn858276.jpg Rocznik 1996 :lol: