Treść opublikowana przez z3coupe
-
Przekaźniki ABS -ASC gdzie szukać ?
Przecież napisał w pierwszym poście że z 98r
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Chcieli to mają chipa, za kwotę 30k po lecie trudno było by ją sprzedać, a przy tak okazyjnej cenie to inny temat:)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://allegro.pl/item1193475980_z3_2_8_manual_219km_skora_igla.html No no.. Wygląda znajomo :mrgreen:
-
Który silnik wybrać - prośba o radę
Wiec nie jestem prawdziwym Zetkowiczem :( a mialem taka malutenka nadzieje :( nie mam silnika od kosiarki i mam dach :( az wstyd sie pokazac... To co ja mam powiedzieć :(
-
chce ktos kupic moja zetke??:)
Przyklej w to miejsce Z3 :D
-
3.0iA 2003r przed naprawą.
Świstar gratuluję zakupu, ładna Z4 i niegroźnie bita ;) Jak w Z3 nie widział bym automatu, to w Z4 jak dla mnie :cool2:
-
chce ktos kupic moja zetke??:)
Gdybyś nie zmienił automatu na manuala kupca byśmy Ci znaleźli :mrgreen: Mi się ona również zaj**** podoba, koła świetne o jakich również myślałem :) Czerwony środek klasa :cool2: dobrze że nerki zmieniłeś, ale //M z klapy mógłbyś usunąć :)
-
Który silnik wybrać - prośba o radę
Również się przyłączam ! :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Tyle że ma zderzak z małym wlotem a to w końcu 2.0. Chyba występowała nawet w 'Uwaga Pirat' :D
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Dzięki za linka. Faktycznie wizualnie stan :cool2: Nóweczka :)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Jeśli zmienił automat na manual to być może.. w sumie pisał coś że jego automat coś nie teges :)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://otomoto.pl/bmw-z3-2-8-coupe-czerwone-skory-C14079130.html Koledzy, w tym egzemplarzu macie konkretne nereczki do Zetki :norty:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
A kto to Ewa Minge :?: Nie no teraz na serio Ewa Minge jeździła manualem :!: :?: :mrgreen: A tak już na poważnie Wyświetlają się w linku wszystkie oferty nie żadna konkretna :roll:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Po pierwsze musiał byś przedzwonić czy to jeszcze aktualne, bo aukcja już się skończyła a patrząc na ceny coupe jest ona okazyjna. Tyle że pewnie jest do opłat:)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
http://allegro.pl/item1080022343_bmw_z3_coupe_2_8_kat.html Piękny kolor :mrgreen: i te zjawiskowe felgi od e36 :duh: Ale AUTOMAT :D
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
jestem innego zdania :) Co do miernika to dlaczego masz takie zdanie ? Osobiscie mam CHY113 i by ocenic czy auto jest malowane czy nie nigdy nie zawodzi. U kumpla w octavi - wymienial blotnik, kupil nowy w ASO, pomalowal w dobrym zakladzie. I co ? Org. lakier 110mikronow, blotnik 80 mikronow . Takze WSZYSTKO da sie wylapac. No chyba ze ktos wstawial blachy z bezwypadka bez malowania. Osobiście drażni mnie sprawdzanie lakieru w autach kilku-kilkunastoletnich bo w tak długim okresie czasu zawsze zdarzy się przynajmniej jakaś obcierka. Mam takie zdanie bo jak czasem sprzedawałem samochody i miałem przy tej okazji do czynienia z kilkoma klientami wyposażonymi w mierniki lakieru widziałem że zdarzało się że na malowanych elementach wykazywało im to samo, lub podobny wynik.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ekhangel, nie mąć człowiekowi w głowie. Co Ty możesz komuś powiedzieć z doświadczenia skoro nawet nie masz jeszcze prawa jazdy :mrgreen:Kiepska sterowność ????? Co Ty o tym wiesz? Kupiłeś nie zbyt piękny i zadbany egzemplarz i musisz go teraz doprowadzić do właściwego stanu. Ja użytkuję Zetkę od prawie roku(zima i lato), nie miałem nigdy awarii która unieruchomiła by samochód, jedynie małą przygodę z fotelem:)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Sredniej-nizszej klasy elektroniczny miernik pokaze wszystko ! :wink: jestem innego zdania :) No więc właśnie, chodzi o to by dobrze zrobić auto, Nie twierdze że była zmasakrowana tylko to że niewierze w takie bezwypadki.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Podejrzewam że auto jest sprowadzone. Auta sprowadzone są sprzedawane za granicami z dwóch powodów: uszkodzenie lub wielki przebieg pomijając te bez dokumentów za jazdę po % ;) A miernik lakieru przy nie klepanych blachach można sobie w gdzieś wsadzić ;))
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
We wszystkich;) prócz M-powera
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Będzie to świetne auto zarówno dla Twojej kobiety jak i dla Ciebie. Da się kupić automat, wiadomo jest ich o wiele, wiele mniej:) Ale o jakim silniku myślałeś? 1.8-1.9 czy coś z R6? Są na allegro 2 automaty 2.0 i 2.2
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Z całym szacunkiem do Batima :) Nie wierzę :wink:
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
A co, batima nie była robiona? No prosze was.. Jak by spróbował sprzedać, i poszukać czegoś na pewno znalazł by coś rozsądnego :) Kto z was kupił by auto po swapie? Pewnie rzadko który. Już nic więcej na ten temat nie mówie, każdy niech robi to co uważa za słuszne.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Nie odpowiada się pytaniem na pytanie :wink: Ja już wiele razy o tym pisałem.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Czemu jesteś za tym żeby przekładał?