Treść opublikowana przez z3coupe
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Jeśli jest tak jak w opisie to cena wcale nie jest duża, wygląda OK, jechać na oględziny i kupować jak będzie pasić ; :wink:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
W sumie to niezła reklama :) A u cały wątek o tej Coupetce ----> http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=132&t=108420&sid=efee9ee54d0c521202ceef00ef717d20
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
yt wywala ale sa kopie http://www.youtube.com/watch?v=k2SPZM3xSrs&feature=player_embedded zle. wlasnie przyspieszyc. kolesie dobrze mowia. od zwolnienia zrobilo sie to co sie zrobilo Wózek już cały i lata na zawodach :) : http://lh6.googleusercontent.com/-j_3WjnLv8X4/Tgd8G4A_3MI/AAAAAAAAB58/QKLFuk_WhSc/s800/P1140184.JPG
-
Pytania przed kupnem Z4
My Tobie podpowiedzieliśmy to mógłbyś przedstawić kilka szczegółów lub jakiś fot :wink:
-
Pytania przed kupnem Z4
Weź od gościa nr. Vin i sprawdź w Carfaxie - wygląda na USA ;-)
-
Z3 bez klimy - warto?
Moim zdaniem po tym co napisałeś to i tak niezły stan skoro szpachel tylko na małym kawałku progu. Lakierowany tył i maska mogły być przez jakieś duperele typu obcierki parkingowe itp. Ta zielona myślisz że jest igła? W końcu to 3.0 nie ma co wybrzydzać bo mało takich wersji jest , myślę że jeszcze zbił byś tą cenę o 2 klocki i było by :cool2:
-
Z3 bez klimy - warto?
Jak lubisz i przyzwyczaiłeś się do klimy, to szukał bym z klimą. Fakt że nie mam roadstera ale jak jeździłem zeszłego lata cabrio z otwartym dachem w 50% miałem załączoną klimatyzację :wink:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
HAHAHA:D widziałem ostatnio podobne na ulicy i prawie bym na drzewo wleciał.. A najlepsze : ''WITAM MA FAJNA BEMKE DO SPRZEDANIA PO LEKKIM TUNINGU'' i ''AUTKO PO ZROBIENIU BEDZIE SIE NAPRAWDE LADNIE PREZENTOWAC'' :duh: :duh: :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
No i co w tym dziwnego? :roll:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Długo na pewno na All nie postoi, wjedzie ktoś z dawcą i będzie niedługo na Alledrogo za 69900 jako bezwypadek :norty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
E46 na oldschoolowych kołpaxach :norty: http://otomoto.pl/bmw-320-320-diesel-2004-rok-duza-navi-C18266982.html
-
BMW 330ci cabrio Legionowo VIN: WBABS53432JU91298 - KOSZMAR
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa jakiś czas pewnie się pojawi na innych blaszkach, w innym pobliskim do tego miasteczku bez nr VIN nowe ogłoszenie :P
-
BMW 330ci cabrio Legionowo VIN: WBABS53432JU91298 - KOSZMAR
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może to zupełnie inna bryka tylko numerki 'przekute' :P
-
BMW 330ci cabrio Legionowo VIN: WBABS53432JU91298 - KOSZMAR
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:shock: :shock: :shock: Ciekawe czy jest tego świadom :lol:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam! Proszę o rozkodowanie VIN: WBAHM61030DH91741 Z góry dziękuję :)
-
[E36 Z3 2.8] Termostat
Kolego na początek to pochwal się który to egzemplarz kupiłeś :D
-
330Ci - czujnik temperatury zewnętrznej
Witam Koledzy, Piszę z zapytaniem gdzie znajduje się czujnik temp. zewnętrznej w e46 cabrio przed liftem? Wiem że po lifcie jest nad lewym halogenem lecz w tej nie mogę się dopatrzeć.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Powinien być wyżej, widocznie było grzebane :)
-
Ceny Z3 M?
Tu masz o tej niebiesko-zielonej: Re: [Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji Postprzez houek » Czw Gru 23, 2010 4:43 pm http://allegro.pl/show_item.php?item=1379575440 A propos z3m, która pojawiła sie wczoraj. Zebyscie nie mysleli, ze jak kupilem e92 to juz wybilem sobie z glowy zm3 :P Z racji fakt, ze czesto przebywam w Gorzowie, wczoraj umowilem sie ze sprzedajacym na ogladanie tej emki. Dzis pojechalem tam rano podekscytowany....przejde od razu do konkretow. Zmierzylem lakier: generalnie nie jest zle od 160-270 mikronow, tylko maska na skraju poszpachlowana poza zakres pomiarowy mojego miernika czyli ponad 1mm :P Przedni zderzak i maska pomalowane tragicznie, ale to naprawde tragicznie! Sam bym to lepiej zrobil, choc nigdy nie lakierowalem :) Auto musiało miec lakkiego dzwonka w przód, ale komora silnika, przednia belka, podłużnice, kielichy nie ruszone (oryginalna warstwa lakieru) Prawy reflektor trzymał się na jednym uchu, a żeby nie ruszał się na wybojach, ktos go podparł.....zgniocionym kartonikiem po żarowce :) Po rozmowie tel auto mialo byc z Niemiec, 150tys przebiegu, ksiazka serwisowa i komplet kluczykow, stan idealny....Fakty sa takie: auto z Włoch, 216tys przebiegu (pewnie nie zdąrzyli cofnac :) ), ksiazki brak, jeden kluczyk, wnetrze tak zniszczone i zasyfione, jakby auto stalo 5 lat w kurniku lub oborze!!!! Smród nie do wytrzymania. Jeszczy nigdy w zyciu nie wydzialem takiego syfu i smrodu w aucie!! Zenada!! Plus to bardzo rowno, cicho pracujacy silnik, szybko wkrecajacy sie na obroty, zero problemow z vanosem. Zaobserwowalem tylko lekki wyciek z lewej strony silnika, trudno powiedziec skad dokładnie - Wania nie przejmuj sie, Emki tez dojezdzaja ponad 200tys bez problemow....chyba, ze Wloch tez cofnal licznik :) Nie jezdzilem bo, gosc mieszkal w lesie i nie dalo rady Zetka ujechac w sniegu :duh: Generalnie auto do uratowania przy dosc sporym nakladzie kosztow - ciekawe po ilu praniach wnetrza wywabi sie tez smrod?? Stracilem juz nadzieje, ze mozna wyrwac w Polsce ładna z3m....ale poluje nadal! :cool2:] A czerwona to USA, i nie jest to 321KM..
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ze zdjęć nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Rażą jedynie te felgi, i chromowane ramki tablic.. Jeżeli 4cyl to celuj chociaż w 1.9 140KM :wink:
-
[Z3] kupiłem i mam problem z centralnym oraz alarmem??
Fakt, było coś takiego . Miałem nawet w e36 ale Z z takim nigdy nie widziałem..
-
[Z3] kupiłem i mam problem z centralnym oraz alarmem??
Pokaż foto kluczyka, bo jakoś nie kojarzę takowego w BMW ;)
-
BMW 325i 2006r - BRZEZINY - WBAVB135X6PT26124 - UWAGA
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZrobił raz , zaorał , PZU wypłaciło niemało $, zrobił drugi raz i do żyda :wink:
-
BMW 320d e46 2000r - Kielce - nr rej: ZS33698 [KOREKTA]
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba na części :D
-
BMW 320d e46 2000r - Kielce - nr rej: ZS33698 [KOREKTA]
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPocisnoł nieźle:D A wiarę przerażają przebiegi z 2 na początku..