Treść opublikowana przez Kornelio
-
kobieta za kierownica = tragedia
w takim razie rob bezgotowkowo.wtedy beda mieli bez swojej amortyzacji i zamiennikow
-
Pomocy silnik chyba umiera
to moze pompa paliwa???
-
woda w bagażniku!!!
witam! tez mam ten problem z woda w bagazniku.pop prawej stronie gdzei w 6garowych jest akku ja mam taka plastikowa skrzyneczke i pod nia sie zbiera malutka ilosc wody.z tego co zauwazylem to leci od strony nadkola. pogoda nie odpowiednia na rozbieranie polowy auta :) skad to moze leciec? pozdrasssyyy
-
Przyznajcie się...
a ja dostalem m.in. 10 par skarpetek :dance: :dance: :P :P :D :D :mrgreen:
-
Pomocy silnik chyba umiera
w 325 e30 mialem srubkowo regulowane...wiec mysle ze wszytskie silniki 12v maja tak to rozwiazane ale reki sobie uciac nie dam :) najlepiej jak ktos ze starych wyjadaczy sie wypowie :) pozdrassssyyyy
-
Pomocy silnik chyba umiera
witam! mysle ze powinienes wyregulowac w aucie zawory i pomyslec o nowych kablach WN i przejrzec kopulke i palec rozdzielacza zaplonu. Pozdrasssssyyyyyy
-
problemy z 316i m40 ze spalaniem i ostrym przyspieszanie
witam!moje E36 316 w miescie 10 lyka standardowo.trasy jeszcze nie sprawdzalem.wiec nie masz sie czym przejmowac bo auto ciezkie i w miare duze a silniczek malutki wiec swoje spalic musi
-
katalog AC Schnitzer do E36
w takim razie prosze admin'a o usuniecie watka
-
katalog AC Schnitzer do E36
witam! Panowie ze AC Sznycla podeslali mi katalog w PDF-ie do E36.Jak by ktos chcial to przesle na maila. Pozdrassssyyy
-
Podświetlenie popielniczek
a wszystkie E36 mialy podswietlane popielniczki?Bo u mnie przewodow NIET
-
Alpina D3
zywotnosc pewnie identyczna z oryginalem.wkoncu te silniki fabrycznie nie sa zylowane i zawsze maja duzy zapas do wykorzystania
-
TDS - spalanie 12 litrów to normalne?
2,5 TDi Volkswagena/Audi to jest silnik V6 a nie R4 a zapier...a masakrycznie.zadnym tds nie ma co podskakiwac bo wstyd bedzie :)
-
cieknacy dyfer - gdzie kupic zestaw naprawczy???
a wiec tak.W ASO ceny uszczelniaczy 50-60zl za kazdy.w sklepie z uszczelniaczami i lozyskami najdrozsze po 21zl /kazdy a najtansze po 9zl (Pani sie smiala ze handlarze je kupuja ciagle :) ) Pozdrasssy
-
Podświetlenie popielniczek
podlaczam sie do pytania.u mnie w 316i nie znalazlem zadnych przewdow w obu popielniczkach
-
cieknacy dyfer - gdzie kupic zestaw naprawczy???
dzieki za blyskawiczna reakcje.jutro pojade sie popytam Pozdrasssyyyy
-
cieknacy dyfer - gdzie kupic zestaw naprawczy???
no wiec zestawu kupic sie nie da w sklepie motoryzacyjnym.trzeba podac wymiary uszczelniaczy.czy ktos z Was moze mi podac wymiary wszystkich uszczelniaczy do dyferencjalu do 316i E36???
- Ktory termostat kupić??
-
dziwne buczenie w bagażniku
przewody beda przy samej pompie odpinane.nie wiem gdzie masz pompe albo gdzies pod spodem albo przy baku.
-
dziwne buczenie w bagażniku
pompa paliwa na 99%
-
Ciekawe reklamy BMW :)
poprosze na adres: [email protected] Pozdrasssyyy i z gory dzieki!
-
cieknacy dyfer - gdzie kupic zestaw naprawczy???
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :lol:
-
cieknacy dyfer - gdzie kupic zestaw naprawczy???
belgus alez ty inteligentny tylko pozazdroscic...hmm szczerze to nie pytalem jeszcze w sklepach jutro sie wybieram.poci sie spod uszczelki a poci sie mocno :) na uczczelniaczu na wejsciu walu do mostu... co do ASO to chory psychicznie nie jestem jeszcze zeby tam jechac... :)
-
cieknacy dyfer - gdzie kupic zestaw naprawczy???
witam!dzisiaj bylem na przegladzie zawieszenia i wszystko wyszlo cacy oprocz przednich amortyzatorow.przyjdzie na nie czas na wiosne.ale mam inny problem.poci sie dyferencjal.i tu moje pytanie.gdzie kupic zestaw uszczelniaczy i uszczelek do dyferencjalu w e36??? pozdrasssyyy
-
Wybor E36 - prosze o porade
od niedawna posiadam 316i.mialem wczesniej i 320 i 325 (obydwie na sprzedaz z niemiec,mialem jeszcze E30 325 Touring i E34 535 tez na sprzedaz).Zalezy do czego Tobie auto.Jak do jezdzenia to wsytarczy 316 bo malo pali.Poszalec nie poszalejesz.A silnika jak to M40 kazdego wkoncu czeka wymiana walka i kasatorow.320 i 325 super praca silnika itd. ale spalanie duze i koszta eksploatacji tez wieksze bo i hamulce sa juz wentylowane z przodu i tarcze z tylu.Takze albo malo palace 316i albo 325i :) Wybor nalezy do Ciebie!
-
lekkie stuki w tylnym zawieszeniu
witam! na starcie mowie ze przeczytalem co sie dalo i uzylem opcji :search: . Moj problem to lekkie stuki tylnego zawieszenia.Wyciagnalem z bagaznika wszytskie pierdoly i na duzych dziurach jest cisza.Przy malych dziurach jest slyszalen stukanie w tylnym zawieszeniu.Co to moze byc? :)