Treść opublikowana przez Kornelio
-
Dluga droga od E-46 330d poprzez 330Ci, E-39 540i do E-46M3
panowie z tym bostwem 540 nie przesadzajcie...to po co bylo robione M3?dal idiotow ktorzy chca byc objezdzani zwykla 5?przepraszam...nie zwykla a boska..heheha M5 pewnie tez objezdza tylko sie nie znam...
-
Dynamiczne auto- potrzebuję informacji
e30 325i jest na autostrady super...zabaweczka...Chyba ze ktos musi krowa na 2 pasy sie wiezc bo mu 4 litery sie ledwo mieszcza do e30 no i oczywiscie silnik 4.0 v8 bo wszystkie inne to badziew...Zreszta na tym forum 4.0 to jedyny uznawany silniek przez niektorych...znawcow buahahah
-
ktoś zna to auto ?? wawa
to ja sie spytam.co jest takiego "boskiego" w 4.0 v8?bo v12 to wiadomo ze jak sie ma 4.0 to jest syf.nawet na forum gdzies pisalo ze 540i jest lepsze od m3 hehehehehehehehehhehehe
-
ktoś zna to auto ?? wawa
autko ladne. a co do skory to wystarczy ze auto bylo uzytkowane tylko w miescie i od czestego wsiadania sie wyrobila a dwa moze nikt nigdy o nia nie dbal.nie pastowal itd i takie sa tego efekty...
-
spalanie 22 litry,co jest przyczyną?
hmm nie wiem.koles w sklepie po 35zl ma jakies i ludzie chwala.ani jednej reklamacji nie bylo
-
spalanie 22 litry,co jest przyczyną?
ja tez termostat wymienialem.trzesc moze bo mozesz miec poduche pod silnikiem urwana np. o jakie hydrauliki pytasz?
-
spalanie 22 litry,co jest przyczyną?
no jak sie nie ghrzeje to zapraszam do sklepu po nowy termostat.koszt kolo 35 plnoffff.roboty na 15 minut i musisz dokupic plynu bo troche zgubisz przy wymianie.pamietaj zeby dobrze odpowietrzyc jest tego masa na forum
-
Remont głowicy
to gdzie mozna silnik w idealnym stanie za 300e kupic?
-
spalanie 22 litry,co jest przyczyną?
to moze termostat i kopulka zaplonu i rozdzielacz?
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
przepraszam paniczu wlascicielu 4.0 v8.nikt nie powinien podwazac zdania tego panicza!!!!uwazajcie co piszecie bo i tak nie macie racji!!!a jak macie 5.0 v12 to tez badziew bo 4.0 v8 to superniewiadomoco najlepsze na swiecie!
-
spalanie 22 litry,co jest przyczyną?
sonda lambda
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
nikt nie mowi o moim zwyklym samochodzie a o twoim zadufaniu w twoim cudenku.no roznica jest napewno kosmiczna porownujac te auta 730 i 535 do super 740.a z forum wynika ze kazdy kto ma 4.0 v8 to jest kozak.kazdy inny samochod to shit
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
e32 740 moze nie ale wiem jak e38 730 i e34 535i kolego... tez mnie bawi Twoje zadufanie w samochodzie jaki to on piekny,super ekstra turbo i najlepszy na swiecie...
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
a co tu maja konie do tego?skoro glupie e36 jest nowsze technologicznie i nowoczesniejsze...
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
no wszyscy powinni wiedziec ze e32 to cud techniki i nie dyskutowac wogole.co z tego ze ma prawie 20 lat.a wlasciciel nawet jak nie ma racj to i tak ma racje...buahahahahahha
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
a czy -30mm to jest szorowanie bakiem po asfalcie?ojjj daleko do tego.takie delikatne obnizenie poprostu bardzo poprawia prezencje auta i tyle.a taka geometrie mam w papierach AC Schnitzera do tych sprezyn wiec widocznie panowie ze schnitzera lepiej wiedza co robia niz niektorzy co tu dyskutuja. a e32 to chyba odrzutowiec i conajmniej cud techniki jakis?a palenie gum przy ruszaniu swiadczy tylko i wylacznie o kulturze jazdy wlasciciela...
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
przy tak "symbolicznym" obnizeniu tylnej osi to pelen luzik.nic sie nie bedzie zdzierac :)
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
zalezy jak mocno auto jest obnizone i jaki jest zapas regulacji kata pochylenia.co za roznica czy 316i czy 740?auto to auto i geometria tak samo sie zachowuje w kazdym.rozumiem ze jako posiadacz 316i "nie znam sie",jestem gorszy i mam sie nie odzywac tak? bo tak Twoj post zabrzmial.Wlasciciel serii 7 jest wszechwiedzacy i nie podskakiwac.
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
to ma iz zmienia geometrie zawieszenia.u mnie przykrecajac na maks kat pochylenia kola z tylu to do standardu mam -1 stopien.obnizenie mam o -30mm a jak inny kat nahyclenia to zzera oponki od wewnatrz jak stoja w negatywie
-
Da sie wlozyć 16cm glosniki w E36 na przod pod nogi?
ja u siebie mam oryginalne glosniki nokii.gra to wszystko super i czekam tylko na wiosne co by wspomoc to wszystko wzmacniaczem i basem bo nie pogoda teraz na takie zabawy :)
-
Cieknie dyfer
w sklepie z uszczelniaczami i lozyskami komplet uszczelniaczy (zreszta sa produkowane specjlanie do bwm wymiarowe) kosztuje ok 50-60zl zaleznie od producenta...plus wyymiana i nowy olej...
-
czy to normalne zeby 316 tyle palila
moja e36 316i pali mi 11 litrow PB95 na 100km w miescie.jazda dynamiczna normalna.chyba musze przejzec filtr powietrza i swiece...bo powinna chyba mniej palic.jak zatankuje za 40plnofff wychodzi 10.6 litra benzynki to tak niecale 100km zrobie na tym
-
TOURING - na co zwracac uwage przy kupnie?
na co zwracac szczegolna uwage przy kupnie touringa?nadmieniam iz nie jestem chorym psychicznie pedantem.chodzi mi o auta sprawne do jazdy.
-
zapalona lampka akumulatora, samochód zgasł...
witam kiedys takie cuda dzialy mi sie w mazdzie.walniety byl regulator napiecia mimo ze na wolnych obrotach jak sprawdzalismy to ladownaie bylo super to po kilku kilometrach auto stawalo...
-
Popychacze hydrauliczne BMW 316 - ile szt.?
8 sztuk