Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. no to ładna mina mam wszystkie częsci do Bmw ori i zamienniki podaj numer częsci to Ci sprawdze,widze ze działo się w Toruniu :wink:
  2. to co ty nie dostałes mojej wizytówki?????
  3. dzwięk poezja dla ucha,czekamy na tor :cool2:
  4. Smród okrutny ale czyni cuda :D
  5. Hiob kazdy popełnia błędy ale nie kazdy potrafi się do nich przyznac :wink:
  6. Panowie wrazie czego mam wszystkie nowe częsci do skrzyń Zf tłoczki tez jak cos to info na pw albo na maila http://www.mautoczesci.pl/
  7. :mrgreen:
  8. ja podobnie jak wujekwadus będe chyba ze w tym czasie będe zmieniał mu pompe :mrgreen:
  9. z jedną jakos tak dziwnie wygląda
  10. czy ja dobrze widze czy wydech jest z tylko jedną rurką?
  11. no nie wiem Michał ,powaznie rozwaz tą propozycje bo Paweł ma chrapke na twoją 335i i na pogotowiu mogą Ci zaplikowac Pavulon takze uwazaj :mrgreen:
  12. pasują jak najbardziej z tym ze moim faworytem to 6 są http://www.harrisonmotorsports.com/bbs-ch.html
  13. no to Panowie szerokosci i udanego wypadu i patrzcie dobrze w lusterka Wujekwadus jest wszedzie :wink:
  14. ja polecam tylko i wyłacznie Wunder Baum
  15. byłem widziałem (vtg) i nie wiem o Ci chodzi :shock:
  16. hehehehh :cool2: . Wszyscy mieli takie same warunki wiec szanse podobne. zaraz zaraz ja jechałem po suchym :mrgreen:
  17. wczoraj rozmawiałem z Wujkiemwaldusiem ze za rok ja tez się pisze odbyłem juz nawet rozmowy z piekniejszą połówką i jest zielone swiatło :D
  18. dokładnie jak trwoga to do Boga a pózniej baj baj domyslam się ze chodziło o dolanie płynu
  19. popros o zdjęcia od srodka wtedy będzie wiadomo
  20. mógłbys pokazac gdzie jest drugi elektrozawór bo na rysunku widac tylko jeden http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_3985-sterowanie-podcisnieniowe-turbosprez/i50114/kL/sN pod poz 4 będzie dla potomnych
  21. kolega PawełRat chętnie się z tobą zamieni na 335i a najchętniej chciał by miec obie :D
  22. to chyba jakąś zepsutą miał tą 645i :D ja ostatnio trasę na spokojnie robiłem to 12 litrów, później trochę szaleństwa na trasie to podskoczyło do 15,5 l, wynik końcowy średniego spalania na baku 19,5 l. Tyle ile pokazał komp ;) uwierz mi ze zepsuta nie była :D
  23. ja niestety na dzien dzisiejszy nie mam tej firmy w ofercie
  24. gorik79 odpowiedział(a) na Przemas temat w E39
    Tak zdjęcia bardzo bardzo słabe

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.