Treść opublikowana przez gorik79
-
e91 skrzynia biegow- wymiana oleju i filtra
zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na oryginalne zestawy ZF do wymiany oleju w ASB, dla forumowiczów zniżki http://allegro.pl/shop.php/Show?search_scope=shopItems-26209178&id=26209178&string=zf&category=694002 http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil
-
Łańcuch rozrządu N47
ja tobie :wink: :?:
-
Łańcuch rozrządu N47
mi sie wydaje ze chyba tobie sie w dupie...p....lo...ja mialem 407 na wypasie....poza duzymi predkosciami typu 200km/h bo sie bujalo...plastki a co masz w e 90?? emelinium :D a co maja opony ? do auta w e91 swoim kupilem nowe...radio mialem z nawka, dvd itp sprawami..... no cóż raczej nie będe Cię przekonywał mogę tylko współczuć
-
BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
Potwierdzam :) W BMW niestety trzeba robić wydechy, żeby jakoś brzmiały, bo fabryczne to lipa. U mnie pierwszym modem też był wydech, V8 nisko obrotowe i wysoko obrotowe to dwie inne bajki, ale każdej miło się słucha :wink: potwierdzam :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Jezdziles moze 407? ja smigalem 3 lata i nic wsumie mi sie znia nie dzialo, pare razy zatkal sie filtr. A jesli chodzi o fotele sa oniebo wygodniejsze niz w buni ktora teraz mam. :D jeździłem i to sporo jak lubisz komfortowe słabo prowadzące się auta z plastikami wokół radia ala chiński magnetofon i tysiąc pokręteł to spoko, rozumiem że opony zmieniałeś u pierwszego lepszego wulkanizatora :mrgreen:
-
Łańcuch rozrządu N47
407 proszę Cię .........
-
F10 550i xDrive 2012
o kurna ale zamotanie a Pemek pewnie odczytał czołem :mrgreen: :cool2:
-
M3 drgania/wibracje na jałowym biegu
jak coś to u mnie będzie taniej :wink:
-
Skrzynia 8A/Program Sport
jeżeli bywasz czasami w Wawie zapraszamy na profesjonalną wymiane, w ofercie wszystkie części i oleje do skrzyn ZF tylko oryginalne, np. zestaw do twojej skrzyni http://allegro.pl/olej-miska-filtr-sruby-bmw-zf-8hp45-8hp70-komplet-i3701917512.html
-
M3 drgania/wibracje na jałowym biegu
zacznij od sprawdzenia dolotu (2 przewody odpowietrzenia skrzyni korbowej) i czujnika temp. powietrza który jest na dole kolektora powietrza
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
czarogo nie zrozumiałeś iluzji :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Arnold nie wymienia zawieszeń, Arnold wymienia auta :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool2:
-
Oleje Motul- podróba?!
Panowie jak coś polecam swój sklep, dla forumowiczów znizki, na stronie o mnie certyfikaty do wglądu http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil
-
E90 wymiana drazkow kierowniczych
chyba nie zrozumiałeś taki sklep jak www.czescidobmw.pl czy www.mautoczesci.pl czyli ja ma niskie ceny , ja jestem nastawiony na duża sprzedaż stąd takie ceny, natomiast twój mechanik bierze podejrzewam części z IC i taki drążek u nich kosztuje 319,98 na stronie natomiast detal w programie to 355zł http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS¬itle=1&wsk=O więc z czym Cię oszukał ? Zrozum ze dobry mechanik ze stażem nie da Ci dobrej ceny na części bo wszyscy tak robią, ja oczywiście za nim nie obstaje ale każdy ma swój model biznesu, a skoro się kręci to po co coś zmieniać, naucz się szukać części przez net i będziesz zadowolony :wink:
-
E90 wymiana drazkow kierowniczych
dokładnie, podejrzewam że gość jest starszy i do cen detalicznych z IC lub innej hurtowni dokleja jeszcze marże , tak jak u mnie za wymiane biore 70zł / strona , ceny za cześći internetowe albo jeszcze taniej, z drugiej strony jak jesteś zadowolony z usług to następnym razem przyjeżdzaj z ze swoimi częściami zakupionymi najlepiej w sklepach specjalizujących się w BMW (nie będzie pomyłek) nie ma co od razu przekreślać mechanika bo tak jak on działa jeszcze pewnie z 70% warsztatów
-
Łańcuch rozrządu N47
zajmuje się mechaniką ale w dwa dni to chyba po łebkach :roll:
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
cichy mi się podoba :cool2:
-
E53 - automat ZF pytania.
nie tylko GM
-
Bmw F30 328i WBA3C1C5XCF432126
gorik79 odpowiedział(a) na Mariusz040 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie jak by ktoś chciał na poważnie to kupować prosze kontaktować się ze mną na PW :wink:
-
Bmw F30 328i WBA3C1C5XCF432126
gorik79 odpowiedział(a) na Mariusz040 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnic tylko brać
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
a ja bym mu nie wierzył, popękana guma na uszczelce, krucha guma itp. tego już nic do żywych nie przywróci, olej ten jest dobry ale nie wierz w cuda
-
E53 - automat ZF pytania.
Tak sobie tłumacz :wink: te GM buble wysypywały się bez zadnych oznak
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
skrzynie seri 6hp są najtrwalszymi skrzyniami na rynku, pod naszą opieką jest już ok 300 takich skrzyń i na bieżąco wiem co się z nimi dzieje, a dzieje się tyle ze wytrzymują 400tkm pod warunkiem wymian oleju co 90 tkm, konwertera na początku jego objawów, regeneracji mechatronica (tłoczki i płyta) tu nie ma reguły czasem co 200tkm czasem wogule, oczywiscie zdarzają się przypadki gdzie potrzebna jest naprawa główna ale nie znam tych aut i dowiaduję się o nich jak potrzebne są jakieś części, jeśli chodzi o rekordy w tych skrzyniach pierwszą wymianę oleju w takiej skrzyni u rekordzisty robiłem przy 350tkm, inny z poziomem 5litrów zrobił 40tkm (prawidłowa ilość ok 9,60l)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
:mrgreen: :cool2: