Treść opublikowana przez gorik79
-
E90 2006 320d 150KM Zmiana oleju w automacie ZF
nie no spoko ale coraz wiecej warsztatów robi to na sztuke i to za nie małą kase
-
E90 2006 320d 150KM Zmiana oleju w automacie ZF
40 min czyli bez zachowania procedur ZF czyli na odp.....ol taka jest niestety rzeczywistość
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
arnold F10?
-
Skrzynia automatyczna - tryb awaryjny.
czyli tak zwany "fackap" coraz częstsze zjawisko we współczesnej motoryzacji
-
E90 2006 320d 150KM Zmiana oleju w automacie ZF
ad 1 nie spuszcza się gorącego oleju a najlepiej po nocy jak byś potrzebował zestaw do wymiany zapraszam http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil?category=699568&id=26209178
-
530d '04 skrzypienie podszybia
sprawdź mocowanie rozpórki przy podszybiu
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Waldziu robi się tak : wpadasz do Mautocześci i robisz zakup- - 2 x kpl. klocki - 1 x kpl. tarcze przód zabierasz wszystko do plecaka i heja na downhill, oczywiście FV przelew :mrgreen: lub wersja budżetowa mogę Ci wypożyczyć za drobną odpłatą zestaw Michała który u mnie leży a tak na poważnie to spore wyzwanie dla hamulcy :roll:
-
E53 - automat ZF pytania.
i żeby tak zostało wymienia się olej
-
Obrócona panewka M47
Spoko lej dalej CASTROLA :cool2:
-
Obrócona panewka M47
Millers, Motul,LM
-
Obrócona panewka M47
Chip to raz a dwa Castrol zostawia ostre bagno w silniku, ja sam u siebie płukam już czwartą wymiane, ale jest już prawie czysty, na początku skrobałem szpachelką
-
F10/F11 LCI - Facelifting
a co z trwałością jeszcze nic nie wiadomo natomiast 35i poza pompami wody i latają bez zastrzeżeń
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Amen
-
Jaki olej do skrzyni ? Warto wymienic w dyfrze ?
CASTROL LONGLIFE 75W90
-
Trzeszczenie tapicerki.
będą smarować smalcem :) i nic to nie da .... :) :mrgreen: Panowie z racji takiej że zajmujemy się serwisem BMW i często odbywa się jazdy próbne 90% E90 trzeszczy z czego 50 w stopniu minimalnym, E92 zero %, E60 10%, E61 troche częściej, E65 zero%
-
Trzeszczenie tapicerki.
Co za uparci ludzie :mrgreen:
-
E53 - automat ZF pytania.
skrzynia 6hp26 jest bardzo wytrzymała, pod warunkiem ze pierwsza wymiane oleju zrobi się przed 200 tyś
-
E9x Automat - Olej w skrzyni. Wymieniać czy nie?
coś w tym stylu z filtrami MANN, a do skrzyni ori ZF
-
E9x Automat - Olej w skrzyni. Wymieniać czy nie?
Jesteś tego pewien Gorik? :) Przeczytaj dokładnie co napisałem: "...olej do silnika + filtry + olej do skrzyni + misa + filtr oleju..." Na pewno uwzględniłeś olej silnikowy i filtry w cenie którą podałeś? ;) o sorki nie doczytałem o oleju do silnika i filtrach, ale i tak będe mocno konkurencyjny :wink:
-
E9x Automat - Olej w skrzyni. Wymieniać czy nie?
kolego u mnie ten sam zestaw , tylko z 10 litrami oleju , miska z filterm i uszczelką oraz tuleja wtyczki (której w w/w ofercie nie ma ) oczywiście ori to koszt 784 http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil?category=699568&id=26209178 minus rabat forumowy, w hurtowniach są miski HANS PRIES także uważaj bo zasysa się w nich filterek i skrzynia działa z opóźnieniem lub ma słabe smarowanie (jest już kilka spraw w sądzie) :wink:
-
grzeje sie tunel środkowy i brak ciepła na przód
a czy mechanik-elektryk nie zakładał Ci blokady skrzyni biegów?
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
tylko ten kierunek :wink:
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
Arnold pamiętam jak z żona jechałem 911, a ona mówi jakie to głośne i niewygodne :mrgreen: gratulacje :cool2:
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
Zwróć uwage jeszcze na przewody gumowe idące do przepustnicy, lubią być popękane i łapać lewusa poza tym kolega opisał Ci całą historie silnika M54, silnika nie najnowszego i nie zamocnego (chodzi mi o KM), moze nie najoszczędniejszego (na tle nowych konstrukcji), ale napewno mającego coś w sobie, są w nim jeszcze normalne uszczelki, aluminiowe miski, i stalowe sruby :wink: , polecam 3,0i
-
Jakie tarcze i klocki do E60
oczywiście że mam :wink: