Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. nie no spoko ale coraz wiecej warsztatów robi to na sztuke i to za nie małą kase
  2. 40 min czyli bez zachowania procedur ZF czyli na odp.....ol taka jest niestety rzeczywistość
  3. czyli tak zwany "fackap" coraz częstsze zjawisko we współczesnej motoryzacji
  4. ad 1 nie spuszcza się gorącego oleju a najlepiej po nocy jak byś potrzebował zestaw do wymiany zapraszam http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil?category=699568&id=26209178
  5. sprawdź mocowanie rozpórki przy podszybiu
  6. Waldziu robi się tak : wpadasz do Mautocześci i robisz zakup- - 2 x kpl. klocki - 1 x kpl. tarcze przód zabierasz wszystko do plecaka i heja na downhill, oczywiście FV przelew :mrgreen: lub wersja budżetowa mogę Ci wypożyczyć za drobną odpłatą zestaw Michała który u mnie leży a tak na poważnie to spore wyzwanie dla hamulcy :roll:
  7. gorik79 odpowiedział(a) na andxei temat w X5 (E53)
    i żeby tak zostało wymienia się olej
  8. Spoko lej dalej CASTROLA :cool2:
  9. Millers, Motul,LM
  10. Chip to raz a dwa Castrol zostawia ostre bagno w silniku, ja sam u siebie płukam już czwartą wymiane, ale jest już prawie czysty, na początku skrobałem szpachelką
  11. gorik79 odpowiedział(a) na Dawid S temat w F10, F11
    a co z trwałością jeszcze nic nie wiadomo natomiast 35i poza pompami wody i latają bez zastrzeżeń
  12. będą smarować smalcem :) i nic to nie da .... :) :mrgreen: Panowie z racji takiej że zajmujemy się serwisem BMW i często odbywa się jazdy próbne 90% E90 trzeszczy z czego 50 w stopniu minimalnym, E92 zero %, E60 10%, E61 troche częściej, E65 zero%
  13. Co za uparci ludzie :mrgreen:
  14. gorik79 odpowiedział(a) na andxei temat w X5 (E53)
    skrzynia 6hp26 jest bardzo wytrzymała, pod warunkiem ze pierwsza wymiane oleju zrobi się przed 200 tyś
  15. coś w tym stylu z filtrami MANN, a do skrzyni ori ZF
  16. Jesteś tego pewien Gorik? :) Przeczytaj dokładnie co napisałem: "...olej do silnika + filtry + olej do skrzyni + misa + filtr oleju..." Na pewno uwzględniłeś olej silnikowy i filtry w cenie którą podałeś? ;) o sorki nie doczytałem o oleju do silnika i filtrach, ale i tak będe mocno konkurencyjny :wink:
  17. kolego u mnie ten sam zestaw , tylko z 10 litrami oleju , miska z filterm i uszczelką oraz tuleja wtyczki (której w w/w ofercie nie ma ) oczywiście ori to koszt 784 http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil?category=699568&id=26209178 minus rabat forumowy, w hurtowniach są miski HANS PRIES także uważaj bo zasysa się w nich filterek i skrzynia działa z opóźnieniem lub ma słabe smarowanie (jest już kilka spraw w sądzie) :wink:
  18. a czy mechanik-elektryk nie zakładał Ci blokady skrzyni biegów?
  19. tylko ten kierunek :wink:
  20. Arnold pamiętam jak z żona jechałem 911, a ona mówi jakie to głośne i niewygodne :mrgreen: gratulacje :cool2:
  21. Zwróć uwage jeszcze na przewody gumowe idące do przepustnicy, lubią być popękane i łapać lewusa poza tym kolega opisał Ci całą historie silnika M54, silnika nie najnowszego i nie zamocnego (chodzi mi o KM), moze nie najoszczędniejszego (na tle nowych konstrukcji), ale napewno mającego coś w sobie, są w nim jeszcze normalne uszczelki, aluminiowe miski, i stalowe sruby :wink: , polecam 3,0i
  22. oczywiście że mam :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.