Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. gorik79 odpowiedział(a) na plastek3000 temat w E60, E61
    dzięks
  2. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    a teraz porównaj wyciszenie w astrze i w bmw astra ma pojedynczą uszczelke od srodka bmw podwójne i jest to najlepsza opcja na wyciszenie szumów audi tez ma podwójne ale zamiast tej listwy metalowej jest tworzywo z dodatkiem teflonu i nie o uszczelki chodzi a o sposób ich przylegania uszczelki z meszkiem stosuje wielu producentów jesli chodzi o szumy powietrza przy np.140km/h miedzy astra3 a bmw3 jest spora róznica
  3. Premium selection nie zwalnia nikogo z wziecia na ogledziny osoby znajacej sie na samochodach w e60 klocki im bardziej zdarte tym nizszy przebieg do ich konca pokazuje idrive ale nie jest dokłady i nie ma sie co za mocno sugerowac
  4. alpina :duh: :duh: :duh:
  5. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    w kazdym bmw z tym problemem jak pada albo po umyciu przez chwile jest spokój
  6. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    w twoim przypadku na blache ale e91 ma troche inaczej wykonczoną wnęke i akurat twój kolor idealnie pokrywa sie z kolorem tasmy
  7. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    no to oczywista sprawa , trzeba sprawdizc jak dolegaja i te miejsca okleic :wink: Poczekam az ktos to wyprobuje. jest przezroczysta ta tasma ? ta tasma jest srednio przezroczysta wpadajaca w kolor kakaowy i im jasniejszy kolor samochodu tym lepiej wyglada
  8. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    :roll: a to ciekawe... mozesz dac jakies pogladowe foto ? Jesli nie ruszasz uszczelek czy to znaczy ze to nie uszczelki graja ? nie mam na razie foto jak bede robił jakąs e91 to porobie fotki z e39 ani e60 fotki nic ci nie pomoga bo maja inaczej wyprofilowane wneki uszczelka z meszkiem na styku z wneka powoduje skrzypienie gdyz nadwozie pracuje dlatego nie słychac ich przy otwartych drzwiach lub szybie
  9. gorik79 odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    panowie nie ma co rzezbic odme i weze wymienia sie raz na 10lat zostawisz 1 waz według ciebie dobrze wygladajacy a za rok lewe powietrze i znowu ta sama robota
  10. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    wyklejasz tylko wneke w nadwoziu uszczelek nie dotykasz
  11. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    jest to do zrobienia elegancko i tasmy przy zamknietych drzwiach nie widac a przy otwartych wyglada to estetycznie potrzebna jest opalarka z opcja 50stopni mi ta robota na dwie strony zajmuje 1-1,5h
  12. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    mi tez psuło i walczyłem z tym rok rozwiazaniem problemu jest specjalna tasma jednak nie o sama tasme chodzi a o sposób jej naklejenia kazdy model bmw ma inaczej wyprofilowane wneki na razie przerobione na e39 i e60 ale problem dotyczy wielu modeli generalnie nie wszedzie tam gdzie jest meszek na uszelkach jest skrzypienie i podstawa to zmyc spirytusem wszystko co sie wtarło w te uszczelki z meszkiem tak dla scisłosci w aso ta tasma kosztuje 770zł rolka lub jest niesprzedawalna
  13. o gustach sie nie dyskutuje chodzi mi o nakierowanie deski do kierowcy z czego bmw słynie od zawsze i taki Chris Bangle sporo w tej kwesti namieszał
  14. gorik79 odpowiedział(a) na jeromer temat w E60, E61
    te na bank pasuja do przedliftowej bo zakładałem je kumplowi
  15. gorik79 odpowiedział(a) na MaciekV temat w E60, E61
    jak masz nagrana przekładnie active stering za 1100 to najpierw ja zawiez do kogos kto sie na tym zna naprzykład gosc zajmujacy sie regeneracja bo mozesz kupic kibel i zaraz znowu robota nowa w aso kosztuje ok 10tys
  16. jest taka mozliwosc ze bedzie wszystko w porzadku czyli nie bedzie działac elektrycznie tylko sam bedziesz sobie go składał w razie potrzeby
  17. deska rozdzielcza e9x to najwiekszy minus tego modelu bo po lifcie to bardzo ładne auto nowa 3 to pod wzgledem wygladu raczej bedzie ewolucja niz rewolucja
  18. juz rozumiem :D
  19. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    rozpuszalnik tak samo jak spirytus i wazelina,silikon,krem niwea ,olej silikonowy działaja krótko mam trwałe rozwiazanie problemu zainteresowanych z wawy i okolic zapraszam na pw
  20. 1 mozna ale nie uciulasz tyle co u polskiego bo niemieccy dilerzy nie sa tak pazerni i ceny maja z reguly nizsze biorac pod uwage cena/jakosc. 2 ja kupilem w Monachium bo tu mieszkam wiec nie wiem 3 w moim wypadku kupilem samochod od handlarza ktory sprowadzal wylacznie poleasingowe samochody bezposrednio od jednego z oddzialow BMW, historii wiec nie musialem sprawdzac 4 PS jest uzanawane w PL musisz tylko o zwrot kosztow w niemczech sie upomniec... 5 Na narodowosc :P nie ufaj turkom, ruskom i polakom Tak na marginesie dodam ze za moja E60 w prawie full opcji (bez systemu HI-fi i Navi Prof) z 12/2006 zaplacilem pol roku temu z dodatkowa roczna gwarancja ok 17 k euro - przebieg 103 tys. km. Przy kupnie mialem pozaznaczane przez handlarza kreda na czerwono punkty na aucie - rysy / wady To Zes kupe szmalu wydal??!! A jesli na Bodenseestr. zes kupil to juz ogromnie duzo. Ja kupowalem swoja Bmw w Salonie Sorsch und Meier w Germeringu pod Monachium i w silniku 3.0 D z Chipem Hammanna na 285 PS i z przebiegiem 129.000 km zaplacilem 16.000 € + roczna gwarancja. Co do Full opcji to mozna dyskutowac??? Moja Bmw jest Full, ale jak sie porozgladam to brakuje- podgrzewane siedzenia z tylu, elektryczna klapa bagaznika, odleglosciowy tempomat, Neight wizion,masaze w siedzeniach, wentylowana klima w siedzeniach z masazami mimo komfortr sitze, M-Paket, Sport Automata, Lopatek przy kierownicy, no i pare innych drobnostek... Full Paket jest zawsze opcionalny... Moja wedlug cennika wyszla z Salonu za 78.000€ , a do full pakietu jest jeszcze duzo :roll: czyli o co ci chodzi ze kupiłes 2007r 1tys euro taniej? w bmw nie ma pojecia full opcja poniewaz nie mozna jej miec
  21. uwierz mi ze nie kazde a w najgorszych przypadkach winne sa najmniejsze pierdułki ale na to potrzeba czasu odbiegamy od tematu ale u kamila raczej oczywiste sa tarcze z młode auto na inne rzeczy
  22. Zależy od podejścia dealera. Generalnie z tego co wiem czekają na zaksięgowanie wpłaty u siebie w systemie, a na to trzeba poczekać 1-2 dni i tu masz wyjścia: - albo wrócisz do Polszy i odbierasz auto - powiedzmy za tydzień (zależy skąd jesteś) - albo stacjonujesz dzień-dwa w hotelu i odbierasz auto na miejscu - część kasy bierzesz ze sobą - resztę wybierasz w banku w DE - bierzesz 100% gotówki i jedziecie w 2-3 rosłych facetów i zachowujecie się jak Ukraina :) - dogadasz się "jakoś" z dealerem. punkt4 :cool2: :cool2: :cool2:
  23. jakby ktos faktycznie ci te tarczy przetoczył to przy montarzu piasty maja byc idealnie czyste zanim nałozysz tarcze :) mialem taki przypadek ze warsztat ktorys zmienil tarcze a piasty były brudne i było tak zwane trzepanie kiedownica :) zycze powodzenia i temu panu co mnie cytuje rowniez haha :) kolego nie wiem na czym opierasz swoje doswiadczenie ale bmw to inna bajka jesli chodzi o drgania piasta na lusterko to za mało zeby ich nie było rekordzisci włozyli w usuniecie drgan 16tys zl wiem o :( czym pisze
  24. zgadzam sie z przedmówca co nie zmienia faktu ze nikt usług pomiaru nie dokonuje zbadalem temat dogłebnie i urzadzenie do pomiaru na samochodzie czyli pomiar bicia razem z piasta kosztuje od 4tys wzwyz
  25. w sumie toczenie to najlepszy pomysł na sprawdzenie pomiaru bicia bo nie ma gdzie takiego pomiaru zrobic przynajmniej w wawie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.