Treść opublikowana przez frodo
-
Prawa strona nizej czy to DD..??
Jak dojdziesz o co chodzi bądź test coś wykaże to daj znać!Sprawdź jeszcze poziom płynu w zbiorniczku wspomagania/DD.Spróbuj pojechać na jakiś plac i zrób mały "test łosia" :D może coś się przycieło.
-
DvD w zaglowkach ?
To znaczy że co? - ściągam elektryczny zagłówek od foteli komfortowych i zakładam to?.To ja już wolę zawieszane na zagłówku i jak źle stanę (w ciemnej uliczce) to nie mam szyby i monitorków a tak nie mam szyby i zagłówków z monitorkami! :wink:
-
Prawa strona nizej czy to DD..??
Cos w tym musi być ponieważ kiedyś też tak patrzę a tył jakoś na prawo leci - biorę miarkę :roll: i przód jest idealnie a tył o 8mm na prawa stronę.I tak jak kolega wcześniej zacząłem obserwować napotkane egzemplarze i mam podobne odczucia że z 30-40% jest lekko przegiętych na prawo :shock: . Może ten typ (z DD) tak ma! P.S. *SebuS* - a wcześniej (przed tym błędem) było prosto??
-
E60 530i kontra Benz E320 (E350) 4matic
Te "smaczki" tez możesz mieć w Bmw - wystarczy zaznaczyć odpowiednią pozycję przy kupnie! :D
-
Lampy przednie USA Vs Europa
Podrążyłem temat po serwisach i oczywiście żaden mi tego nie zrobi - twierdzą że w modelach przed FL też była taka dodatkowa opcja świateł do jazdy dziennej (jak w temacie) ja jeszcze nie widziałem tak oświetlonej e60 na naszych drogach.
-
Problem z kluczykiem i centralnym.
Pewnie odziwo spieli/zlutowali kabelek za 400pln zamiast wymieniać wiązkę za 3000pln - brawo dla tego ASO ! :cool2: :mrgreen:
-
kontrolka - żółty trójkąt z wykrzyknikiem w środku
Podejrzewam że koledze chodzi o ten mały trójkącik z ! który to świeci się cały czas jak np.nie zapniesz pasów bądź jest coś nie tak z autem - sprawdź w zakładce serwis.
-
bluetooth e60
A wykasowałeś ten stary - może działać jako priorytet!.
-
DEMONTAŻ BOCZKÓW DRZWIOWYCH W E60 !
Samej siatki raczej nie wyciągniesz (bez pogięcia jej) gdyż jest ona pozaginana od tyłu na tej plastikowej ramce.Musisz ściągnąć/odgiąć tą ramkę ale jak to ci nie powiem - bo nigdy tego nie robiłem.
-
530i 258KM skrzynia biegów
Faktem jest że skrzynia aut. w e60 to zbiór pytań i tajemnic!Z tego co mi wiadomo to jest coś takiego jak soft skrzyni ale czy samej czy całość to tak daleko moja wiedza nie sięga (znam zasłyszany przypadek że ktoś miał problemy ze skrzynią i nowy soft jej pomógł).Mnie zastanawia coś innego w mojej: jak jadę na "ręcznej zmianie" to na wyświetlaczu wiadomo M2-M3-M4... i gdy stanę to skrzynia zrzuca do M2.Jak chcę ruszyć z M1 to muszę popchnąć drążek - czy to normalne???.Po obrotach i odczuciach śmiem twierdzić że w normalnym trybie "D" też startuje z 2.W wolnej chwili sprawdźcie jak jest w waszych - dzięki!
-
BMW EXX - dedykowane zasłonki do szyb
Ładnie!! :cool2: :cool2: - i te felgi! Czy prawdą jest że oklejając szyby folią (nie wiem czy chodzi o wszystkie czy o przód) to w razie czegoś mogą być problemy z ubezpieczycielem?
-
BMW EXX - dedykowane zasłonki do szyb
Ktoś z kolegów się zdecydował na ten zestaw?Co spojrzę na te moje jasne szyby to mi się przypomina ten zestaw :wink: - tylko ta cena!.Jeżeli by komuś zależało tylko na tylnej to mogę się z nim podzielić bo tylną mam(pisałem do sprzedawcy ale sprzedaja tylko w kompletach).Jeszcze pytanie do odwiedzajacych nas na forum "wyspiarzy" - czy nie spotkali tego zestawu w kraju jego produkcji po lepszej cenie?.
-
czujnik niezapietych pasów bezp
Magik od Bmw mi to wyłączył systemowo - ale jak?gdzie?czym? to już nie wiem - podjechałem, zapłaciłem, podziękowałem i mam ciszę.Robisz to na własną odpowiedzialność (nie zapinanie pasów) bo jak wjedziesz w niewidoczną pięćdziesięcio centymetrową dziurę tak jak opisał kolega to szyby nie ma i główka boli!!!
-
Pomocy 255/40R18 E61?
Logicznie myśląc to na lato masz pewnie ~285 R20.
-
Problem z Aktywna Kierownica
Odpal auto, skręć na maksa w prawo, potem w lewo i jeszcze raz w prawo, zgaś auto Odpal go ponownie Po odłączeniu akumulatora wyświetlił mi się taki błąd i powyższe kombinacje pomogły :) pozdrawiam Wszystko się zgadza choć u mnie to nie pomogło - musiałem się przejechać parenaście metrów skręcając do oporu to w prawo to w lewo i zgasło.
-
e60 530d wysokie spalanie
Potwierdzam i też się zastanawiam o co tu chodzi :?: :?:
-
Problem z Aktywna Kierownica
upss :oops: faktycznie chyba za szybko czytałem co nie zmienia faktu że mi aktywacja pomagła.
-
Problem z Aktywna Kierownica
Zacznij od zrobienia aktywacji tego systemu - po wymianie akumulatora też mi się to zapaliło po aktywacji wsio Ok.
-
Dynamic Drive
Masz na tym zbiorniczku napisane *Only CHF 11S* - nie wiem czy do aktywnego wspomagania też ale jak jest DD to tylko ten płyn można lać!.
-
Prosze o szybka porade E60 530d manual.
Czyli jednym zdaniem: Welcome to the real world!!!!
-
e60 co sądzicie o bajerach
Albo skupić się na szukaniu z tymi rzeczami które będą nam najbardziej umilały użytkowanie.Choć racja wiem to po sobie jak było to i to, to nie było tamtego i tak przerabiałem setki ogłoszeń (aż znalazłem! :mrgreen: - no prawie bo "bardzo" mi brakuje pilota do bram w lusterku!!! )
-
Prosze o szybka porade E60 530d manual.
To mój pierwszy automat i nie sądziłem że jazda w miejskich korkach może stać się ciut przyjemniejsza dzięki niemu i nie sądzę że przez niego mam mniejsza kontrolę nad autem. P.S. przy benzynie jeszcze bym zrozumiał ale przy dieslu to pomyłka!
-
e60 co sądzicie o bajerach
O bajerach sadzę tyle że w tej klasie auta powinno ich być jak najwięcej!!! :mrgreen: Co do ich użyteczności to kwestia kto i czego potrzebuje np. ktoś zmienia się jako kierowca z żoną - super sprawa fotele el. z pamięcią (+drugi kluczyk), ktoś dużo jeździ w nocy - xenon dynamic,night vision; ktoś jeździ na taryfie - TV(podczas oczekiwania na klienta :mrgreen: ), ktoś dużo jeździ po mieście - automat, active steering................................... itd.itp. .
-
Dynamic Drive
Tak własnymi słowami to - system zapobiegający przechyłom auta na zakrętach. Tu masz śmieszną reklamę Bmw (choć mało obrazową): Ale jak go znaleźć w aucie?.Z tego co się orientuję to spoglądając pod auto z tyłu to na środku jest taka "puszka" na drążku stabilizacyjnym.
-
koledzy pomocy!!
I uświadom właściciela że obok "full-opcji" to nawet nie stało!!!