Treść opublikowana przez frodo
-
opcja tv e61
Tak z ciekawości - do TV jest potrzebna osobna instalacja antenowa czy wykorzystuje już obecną w aucie?
-
e61 LCI, 530d 2007, montaż ksenonów
No i to chyba najlepsze co mogłeś zrobić w temacie tej przeróbki!! :cool2:
-
BMW e60 zegary
Nie bardzo wiem do czego Ci to potrzebne ale wbij sobie na YouTube "e60 acceleration" i będziesz miał je nawet w ruchu.
-
NIE ODPALA BMW E60 520D
Jak widać po wcześniejszych wpisach jest to możliwe - więc gdzie miał wejść w poszukiwaniu pomocy (na koledzyzwojska.pl :mrgreen: ).Większość przygodę z tym forum zaczyna o prośby o pomoc bo coś się wysypało!hej
-
Serwis BMW- różnice!!!
Na głowe upadli w Bmw polska filtr kosztuje 209pln(x2) a wymiana to 4 minuty!
-
PROBLEM Z CENTRALNYM ZAMKIEM
Nie będę zakładał nowego tematu tylko podepnę się pod ten: od paru dni zauważyłem że otwierając auto tak co trzeci raz nie do końca mi otwiera drzwi kierowcy tzn. całe auto otwarte a drzwi kierowcy zamknięte - bolec wysuwa się do połowy, dopiero jak nacisnę drugi raz to wychodzi cały i można otworzyć drzwi.Wie ktoś gdzie tkwi przyczyna i co z tym zrobić?
-
E60 skrzynia automat - niższe temp.
O kurcze przez 1,5 roku nie zaciągnąłem ręcznego ani razu - trzeba będzie zmienić te złe nawyki !!!
-
czujnik niezapietych pasów bezp
To zależy jakie masz miasto na myśli bo w moim "miasteczku" to raczej nie ma takich długich prostych żeby się porządnie rozpędzić.
-
CHF 11S-jakiej firmy?(wspomaganie)
Miałem okazję przejeżdżać dzisiaj przez miasto w którym znajduję się serwis i kupiłem ten specyfik.Nie jest to produkt Bmw (w tym przypadku) a jakieś niemieckiej firmy Pentosin i kosztuje 59pln/1L.
-
czujnik niezapietych pasów bezp
Z racji tego że większość jeżdżę po mieście mam wyłączone to pikanie - dopóki nie zapnę pasów świeci kontrolka ale nie pika.
-
Navi Prof a naniesieni POI
Dokładnie to samo słyszałem. Po naniesieniu POI nie mieści się to na płycie i musi być nagrane dwuwarstwowo (double layer) a wtedy czytnik DVD sobie z tym nie radzi!
-
lampa przednia xenon,bixenon a dynamic ??
Czy naprawdę tak trudno podjechać około 1m do ściany/płotu... i wyraźnie widać w momencie załączenia długich na stałe jak przysłony "uwalniają" światło xenonu i świeci ono znacznie wyżej (znika to ścięcie xenonu od góry).Ze słyszalnością pstryknięcia przysłon to może być różnie bo musi być cisza.P.S.No chyba że nie macie bixenonów.
-
CHF 11S-jakiej firmy?(wspomaganie)
Czy ktoś z kolegów kupował/dolewał bądź się orientuje jakiej firmy można bezpiecznie dolać tego płynu?Do serwisu mam 100km i nie bardzo mi się usmiecha taka podróż po ~200g tego płynu(pewnie i tak trzeba kupić 1L za xxpln).W moim zaściankowym miasteczku jest tylko do zdobycia firmy Comma.Ponoć inne symbole nie wchodzą w grę bo auta z DD muszą mieć dokładnie ten i na zbiorniczku piszę Only CHF 11S.Pozdro
-
CCC się kończy?(navi-profi)
Od około 2-3 tygodni zauważyłem że dość długo (od 3s. do nawet 10sekund) po przekręceniu kluczyka wyświetla się ekran startowy Bmw zanim zacznie wszystko działać jak należy. Gdy już się wyświetli menu to jeszcze przez 1-2 sekundy jest cisza i przekreślony głośniczek.Wcześniej też tak się zdarzało ale to było 1/10 a teraz 1/3 jest wszystko od razu.Czy w waszych cackach bywa podobnie czy coś się kończy??
-
E60 520i Eckonomizer
Kiedyś próbowałem pojeździć trochę po mieście tak żeby wskazówka eco nie dochodziła do końca i - i dzieciaki na rowerach mnie wyprzedzały!
-
e60 RWD a jazda zimą
Z ruszaniem i jazdą nie ma najmniejszego problemu – systemy na więcej nie pozwolą.Co innego kiedy je rozłączymy to przy lekkim dodaniu gazu auto zaczyna jechać bokiem.Podczas ubiegłej zimy miałem jeden przypadek kiedy to przód wjechał w śnieg a tył został na lodzie – mało skrzyni nie rozwaliłem próbując rozbujać auto.W moim odczuciu większy problem jest z zatrzymaniem tej masy.
-
Problemy z radiem po zmianie LED RINGÓW ?
Jak to świeci? - mocniej/słabiej jak zwykłe?
-
Gaśnica w E60 gdzie zamontować ?
- E61 jak zresetowac komputer km
Musisz wejść w Navigation -> On-board info -> i tam masz dwa tryby komputera oraz możliwość kasowania - w zwykłym poszczególne pozycje a w journey całość.- Nie działa przycisk REST w klimatroniku
*Prezioso* - ale masz tą funkcje i nie działa czy nie ma jej w i-drive u mnie (profi) jest to w ->navigation -> on-board info -> limit i tam sobie ustawiasz ile chcesz.- Nie działa przycisk REST w klimatroniku
Ustawiasz sobie godzinę -> zapala się czerwony wentylatorek(dioda) na panelu -> i o tej godzinie włącza się nadmuch kabiny.Nigdy z tego nie korzystałem ale trochę to bezsensu bo jak auto stoi w słońcu szyby zamknięte to sobie może dmuchać.Gdybyś miał webasto to by był dodatkowy pilot (chyba) do niego.- nazwy stacji radiowych
U mnie na tym dolnym pasku przeskakują napisy (nie zawsze i nie na wszystkich stacjach) np. RMF FM / Naj- / lepsza / muzyka .Na tym głównym menu od FM są tylko nazwy stacji i faktycznie trzeba było trafić z zapisaniem tak jak opisał to Prezioso.W opcjach mam zaznaczone RDS i TP.- Modul TV
Pozostaje jeszcze kwestia czy "gra warta świeczki" - kiedyś pytałem w serwisie o dołożenie funkcji oglądania DVD podczas jazdy i zaśpiewali mi ~5000pln (z TV pewnie będzie podobnie).Mnie przez 1,5 roku udało się wykorzystać TV w aucie dwa razy, ale zobaczyć mine :shock: znajomego oglądającego auto - bezcenne!!! :mrgreen:- Problem z komputerem E60 530i
A nie jest tak że zawsze trzeba zrobić adaptacje bo auto inaczej ładuje nowy akumulator a inaczej stary?- Nawigacja Professional - punkt pośredni
W swojej Profi czegoś takiego nie znalazłem (może słabo szukałem) generalnie albo adres albo zaznaczenie na mapie i prosto do celu. - E61 jak zresetowac komputer km
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.