Treść opublikowana przez frodo
-
E60 Xenon poziomowanie lamp / moduł świateł
Jak zrobi tak jak opisujesz to napewno NIC nie zobaczy bo na postoju doświetlanie nie działa w lewo!!!(tylko w prawo).Najlepiej w ciemnym miejscu jechać ~30km/h i kręcić prawo/lewo - widać wtedy jak byk!
-
pakiet shadowline?
Zawiera czarne listwy/ramki wokół szyb drzwiowych - były czarne matowe i w czarnym połysku (przy tych w połysku dodatkowo były ramki lusterek w połysku).
-
CCC się kończy?(navi-profi)
Dla potomnych: za zwłokę przy starcie była odpowiedzialna płyta navi - po jej wyjęciu z czytnika wszystko wróciło do normy! :cool2: P.S.navi z tej płyty działa bez zarzutu.
-
czujnik cisnienia w oponach
Czy wychodziły wersje e60 bez czy też bez możliwości dokupienia INSTRUKCJI OBSŁUGI - bo coraz częściej widzę na forum że TAK! :wink:
-
dołożenie podgrzewania foteli -skóra
No to sprawdzić kostki fotela a później ceny mat grzewczych.
-
E60 Xenon poziomowanie lamp / moduł świateł
Lampy są ustawiane elektrycznie/silniczkami więc mimo że musisz to robić własnoręcznie z kabiny to system pewnie wykonuje test czy działają.
-
E60 Xenon poziomowanie lamp / moduł świateł
Zrób tak: jak auto będzie stało jakiś czas (dla pewności parę godz.) wejdź do auta ->włącz światła->przekręć kluczyk i wtedy powinny iść w max góra/dół jak się nie ruszą a podczas jazdy świecą źle - to masz problem. Wczoraj zaciekawił mnie ten test na boki i poszedłem sprawdzić jak jest u mnie zrobiłem tak jak opisałem wyżej i poszły góra/dół wyłączyłem zapłon i próbowałem jeszcze raz to już się NIE RUSZYŁY (nie wiem czy robią to ustawianie co któryś raz - czy co jakiś czas bo dalej nie próbowałem).Soczewki ustawiają się po zapłonie nawet jak światła nie są zapalone. Więc podjechanie pod ścianę i włączanie zapłonu/świateł wcale nie musi się = z ich „lataniem”.Trochę chaotycznie to napisane ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi!
-
Tyre Puncture !
Po zmianie z letnich na zimowe i dwrotnie nigdy mi nie alarmował.Raz będąc 300km od domu uświadomiłem sobie że po zmianie z RunFlatów na zwykłe zimówki nie wrzuciłem do auta podnośnika oraz klucza do kół i za 15km w szczerym polu *bęęęł* i ikonka opony - spociłem się jak myszka a to tylko system zrobił psikusa!
-
czujnik cisnienia w oponach
Ma się rozumieć że ciśnienie sprawdzone i aktywacja RPA zrobiona.
-
E60 Xenon poziomowanie lamp / moduł świateł
U mnie przy zapłonie idą w górę/dół ale że na boki to nie zauważyłem (mam dynamic) a doświetlanie zakretów działa prawidłowo.Sprawdz po dłuższej przerwie bo jak raz dasz na zapłon i się ustawią to robiąc to znowu po chwili juz się nie latają.
-
Felgi 18" M-Pakiet
+ double spoke 184M a czy coś jescze to nie wiem.Zdjęć brak - wbij w gogle.
-
Świece żarowe-zima
Np. ustawia pozycje foteli kierowcy zapisaną w kluczyku ;) ....... i włącza światełka w kabinie :wink:
-
dołożenie podgrzewania foteli -skóra
Na początek sprawdzić w I-drive ustawienia grzania plecy/dupka.
-
Skóra - pielęgnacja
Dzięki!.Jestem po konsultacji z miłym Panem z GLIPTONE i na mój problem w pierwszej kolejności polecił mi to http://allegro.pl/gliptone-najwyzszej-jakosci-srodki-do-skory-i1313427660.html jak tylko dojdzie i będę miał czas aby to przetestować to napiszę o moich wrażeniach.Czy ten zapach długo się utrzymuje czy od razu pomyśleć o czymś takim http://allegro.pl/gliptone-zapach-samochodowy-nowa-skora-i1313427673.html
-
Brewki Lamp Przednich Diody e60
Kolega ma chyba troszkę większy problem - bo chce je włączyć.Niestety z tego co się orientuję to jak padną jedyną rzeczą jest - lampa do wymiany.Było niedawno na forum poszukaj!
-
Filmik: Subaru WRX 310KM Vs Bmw 535d
*sosese* - nie zapomnij schłodzić turbin po takich wyczynach :!:
-
drgania na kierownicy i stuki w zawiasie
Dynamic Drive
-
drgania na kierownicy i stuki w zawiasie
Masz DD? - czasami one potrafi być odpowiedzialne za dziwne dżwięki dochodzące z zawieszenia.
-
Nerki chrom
Jak już bardzo chcesz mieć chrom to pomyśl o tym http://allegro.pl/grill-nowy-prawy-i-lewy-bmw-e60-i1308428396.html też nie oryginalne ale trochę mniej krzykliwe. Sam przerabiałem ten temat (zmienić na chrom czy nie) i czym więcej oglądałem zdjęć e60 z chromem tym mniej mi się to podobało.W końcu tak na próbę (tylko się nie śmiać :evil: ) przepolerowałem te czarne krawędzie pastą Tempo i nawet fajnie to wygląda na czarnym aucie - wyszedł czarny chrom :wink:
-
Skóra - pielęgnacja
No właśnie zależy mi na braku połysku bo siedzisko fotela kierowcy zaczyna się lekko świecić!
-
Skóra - pielęgnacja
Doszukałem się go, przeczytałem lecz nie ma w nim jednoznacznej odpowiedzi czy któryś z tych środków poradzi sobie z połyskiem fotela kierowcy (wręcz niektórzy piszą że po czyszczeniu środkiem xxxx skóra pięknie się świeci).Środki które posiadam dosyć ładnie czyszczą/nawilżają skórę ale nie radzą sobie z tym połyskiem.Czy ten środek który używałeś (Gliptone) radzi sobie z tym połyskiem?
-
Skóra - pielęgnacja
Czy ktoś może polecić jakiś dobry środek do pielęgnacji skóry który to przywracał by również jej matowość. Zauważyłem że fotel kierowcy zaczyna się lekko świecić w porównaniu do reszty.Jeżeli jest coś takiego i macie to wypróbowane „na własnej skórze” to będę wdzięczny!
-
Pasy bezpieczeństwa z tyłu!!!
Wystające są wtedy gdy masz worki w drzwiach tylnych , bo są z napinaczami. No i zagadka rozwiązana!!Dzięki! :cool2:
-
Pasy bezpieczeństwa z tyłu!!!
Jeśli można to podłączę się pod ten temat z jednym pytaniem: ktoś wie dlaczego niektóre e60 maja schowane te uchwyty jak u *bratpit* a w niektórych wyłażą jak u mnie? http://img560.imageshack.us/i/dsc03982copy.jpg/
-
Różnica między Navi PROFESSIONAL a BUSSINES
Jak w Profi na większym ekranie jest mapa to na mniejszym można ustawić strzałki kierujace a jak to wygląda w Bussines?