Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tak, ja dzis ruszam sie tylko pod myjnie, czekam na info od hipka/jacka/michala. Takto nie zapuszczam sie dzis nigdzie :P Swoja droga wczoraj jak wracalem od klienta z otrebus auto zasyngalizowalo mi ze moze byc slisko na drodze, a temperatura siegnela 3.0 stopni!. Bjedna i mroz idzie panowie :(
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja sie pojawie wszedzie tam gdzie bedzie hipek i zielona E46. A oprocz tego jutro sie widzimy? Moze juz faktycznie gdzies "pod daszkiem"?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
buuuu... zawiodles nas... bez zartu... ;) A nowego kolege serdecznie zapraszamy, robi sie juz zimno wiec pewnie niedlugo zmieni sie lokalizacja na alternatywna: (Sadyba) ale czytaj watek, umawiamy sie na biezaco ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
To jakby ktos jeszcze nie wiedzial, w warszawie pojawil sie nowy zawodnik z M3 E9x ;) Jeszcze czekamy na hipka i normalnie zaloze drugie form ///M///Warsaw ;) a swoja droga jak czytam wasze posty ostatnio dosc monotematyczne to zacytuje wam dowcip w klimacie ktory znalazlem na fb
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Przyjmiemy, przytulimy ;)
-
No i dostępny 435xd - diesel pogromcą M3 E90
zgaduj ;)
-
No i dostępny 435xd - diesel pogromcą M3 E90
Zobaczymy co na to RL, 550d tez mialo robic setke w 4.7... a lepszego pomiaru niz 5.1 to nie zanotowano;) Zobaczymy tez 100-200+ ;) obstawiam ze nawet sie nie zblizy do M3, chyba ze E93 ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
a spotykaja sie jeszcze tam ludzie w takie zimno ;)?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Pisz mnie w ciemno panie ;)
-
BMW E92 Vs Audi A5
Na forum BMW nikt sensownie Ci nie doradzi: Wyglad to kwestia gustu, E92 w mpakiecie jest bardzo ladne. A5 w ogole do mnie nie przemawia Wnetrze tez, ale, A5 ma ladniejsze, czy lepiej wykonane? Mialem okazje porownac wnetrze S5 V8 i na prawde robilo wrazenie, o wiele lepsze niz E92. Prowadzenie: A5/S5 nawet nie ma podejscia do E92. Osiagi: Zapomnij o audi A5/S5, te auta nie jada. Koszta zakupu: A5 jest chyba drozsze. Spadek Ceny E92: Duzo cena nie spadnie, teraz E92 kosztuja 60+ tys, to beda ile kosztowac? 55-58+ tys? Fajnie ze patrzysz na konkretniejsza wersja silnikowa, R4 odpusc, osobiscie polecam Ci 335d/335i/m3 - najlepsze wersje silnikowe do E92 3.0d tez jest ok, ale dopiero po programie. Powodzenia ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
otoz to! bardzo wazne! Zreszta zlot bedzie organizowany za 10 miesiecy:O wiec kazdy ma mozliwosc ulozenia sobie czasu w taki sposob aby pojechac, jak zlot bedzie na koniec lipca to ja euro tripa zrobie sobie na poczatku sierpnia, nie ma np: dla mnie problemu. jestem bardzo elastyczne
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja dzis odpadam... :(
-
EUROTRIP 2014 - Propozycja
Jesli juz organizujemy eurotripa to fajnie bylo by zachaczyc wspolnie o np: monaco... moze nie mamy veyronow, ale garstka BMW na polskich numerach zrobi rownie dobre wrazenie ;) Mozna by sie dogadac z ksieciem Monaco aby zrobil nam impreze powitalna jeszcze :mrgreen:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
najlepiej niech organizator z gory ustali date i tyle ;) wiadomo ze nie wszystkim kazda data bedzie pasowac. Ja bede dosc elastyczny, chyba ;)
-
EUROTRIP 2014 - Propozycja
Pomysl mi sie podoba. Organizujcie... piszcie szczegoly co i jak. A ja zobacze jak mi finanse pozwola realizowac wlasne plany to moze i uda mi sie do was dolaczyc ;)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
niezle niezle... niestety ta choroba cos w sobie ma.... ;) Fajnie ze masz dwie bardzo dobre alternatywy, zarowno M3 E92 jak i M5 E61 to fajne auta ale M3 E91 to bedzie unikat. :) - ale obawialm sie ze "w komplecie" pochlonie Ci wiecej kasy niz jakbys dolozyl do zakupu M3 E92... Trzymam kciuki - za umiech na twarzy i radosc z jazdy ;)
-
f80 nowe m3 z silnikiem v6
http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=892746 ;) Ponizej 1500kg, 430koni R6 i biturbo, generalnie zmodyfikowane N54... Bedzie kosa Panie.... Niestety, teraz wyobraz sobie ze onet to nie tylko wiadomosci motoryzacyjne ale ze swiata, polityki, zycia... ;) teraz juz wiesz ile te informacje sa warte ;)
-
f80 nowe m3 z silnikiem v6
Boziu kochana, nie wklejaj artykulow z onetu ;) E92 na obrazku, dane sie nie zgadzaja... i nie V6 tylko R6... ;)
-
M3 e92 WBSWD910X0P305264 Uwaga złom! Nie dajcie się nabrać!
wujekwaldus odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety dobre M3 kupic jest ciezko. O ile na malowanie mozna przymknac oko o tyle na stan mechaniczny juz nie bardzo. Elektryka i mechanika to najgorsze problemy. Ja Mke tez kupilem z malowanym przednim i tylnym zderzakiem - nie przeszkadzalo mi to ;)
-
BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
Cokolwiek nie zrobisz to bedzie Twoja decyzja i kazdy ja uszanuje... jednak miej na uwadze ze zmiana auta to emocje nie tylko dla zmieniajacego ale takze dla polowy forum ktora sie tym interesuje ;) W Stanch V8 sa czeste ok, ale 5 litrow, i 170 koni majo! BJEDA! ;)
-
BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
oj to temat Pawla to o Twoim kocurze nie chcialem wspominac :D
-
BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
Ja pamietam jak jeszcze na zloty przyjezdzales ;)
-
BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
Maciek323, nie pisz glupot i nie kompromituj sie. 1) dobre auta tez ciezko sprzedac, dobre auta DOBRZE KOSZTUJA, a polaczki lubia okazje. 2) Wolnossace V8 lepsze od doladowanego biturbo? Jakis przyklad? Argument? 3) 335i po czipie ma sie bardzo dobrze przy przebiegu 220 tys km, (kolejny wlasciciel smiga moja ex) - wszystkie graty wciaz seryjne. Reszty Twoich wypocin nie czytalem bo te trzy skutecznie mnie odrzucily, albo masz 16 lat albo umysl 16 latka. Wez sie w garsc i uzyj mozgu, albo chociaz google.... Swoja droga to co mozna powiedziec dobrego o tej 645i to ze ma DZWIEK i ma dzwiek nawet na postoju, nawet M6 V10 na postoju nie mruczy tak ladnie jak Pawla 645i, to ustalilismy wszyscy i tu wszyscy jestesmy zgodni ;) Fajna jest tez kultura pracy V8, przeszedl test "dwu zlotowki" ;) Szkoda ze chcesz sie rozstac z V8 na rzecz 130i. Wiem ze to bardziej glos rozsadku niz serca. Ja raz kupilem auto z rozsadku a nie z serca, kiedy mialem wybor E90 320d vs M3 E46. Wybralem 20d i zalowalem. Ale ok, bedziemy Cie wspierac w jedynce, bedziemy brali ciepla herbatke, kocyki i radio z kolysankami dla Ciebie ;)
-
F30 328i jakie spalanie ?
nie jest nic a nic. 4 czy 6 sekund roznicy do 200 - przepasc.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ah te problemy i obowiazki nastolatkow ;) A za tydzien w czwartek jakie plany panowie?