Treść opublikowana przez salas89
-
poszukuje stary , popsuty silniczek krokowy do m20b20
jak w temacie może ktoś z was ma zbedny stary zepsuty silniczek krokowy do m20b20 i chciałby się go pozbyć ?
-
problem z odpalaniem m20b20
oki rezystancje sprawdze jutro . Dodatkowym objawem jest to ze jak go przez chwile potrzymam na full obrotach na benzynie to momentami spadaja tak do 4500-5000 obrotów (na gazie to nie wystepuje) a czasami całkiem zgasnie , i jak go tak przez dłuzszy czas potrzymam to z tłumika wydobywaja mi sie chmury dymu jek przy paleniu gumy .
-
problem z odpalaniem m20b20
jak odpali to chula na gazie i na benzynie , jedyny problem to z tym odpalaniem jest.
-
problem z odpalaniem m20b20
m20b20 + gaz II gen. witam mam problem z odpalaniem mojej buni , rano gdy ja odpalam odpala bez problemu , ale gdy ja zgasze gdy wskazówka temperatury silnika jest na niebieskim polu odpalenie graniczy z códem . W gumie przepływomierza jest dużo paliwa , a swiece sa mokre , tak jakby podawał za dużo paliwa czy co ?? z góry dziękuje za pomoc .
-
zawieszające się obroty
witam . Mam kolejny problem z moją bunią ostatnio zaczęły zawieszać się jej obroty , wygląda to tak ze jadę sobie normalnie i nagle obroty nie chcą spaść poniżej 2500 na biegu jałowym , przygazuje i czasem spadną i działa normalnie a czasami dopiero jak wjadę w dziurę na jezdni to się odwieszają . Co to może być ?? Z góry dziękuje.
-
po strzale gazu ułamana dzwigienka zaworu co i jak ??
niestety ostatnio jestem bezrobotny i musiałem pójść po kosztach :( . Dźwigienke wymieniłem bez ściągania głowicy , wyregulowałem sobie zawory i autko cyka sobie ładnie . Wymiana , regulacja i odpowietrzanie układu chłodzenia zajeło mi około 5 godzin ,a koszta zamkneły sie w 60 zł wiec nie ma tak złe :)
-
po strzale gazu ułamana dzwigienka zaworu co i jak ??
czyli troszke lipa :( . A orientujecie się jaki koszt takiej dzwigienki, i gdzie ja dostać ?
-
po strzale gazu ułamana dzwigienka zaworu co i jak ??
okazało się ze pękła jedna dzwigienka zaworów :( odpowiadajacy chyba za wdech i dla tego spaliny nie maja ujscia i strzela :( koledzy powiedzcie jak zabrac sie za naprawe , na co zwrócić uwage . z góry dziękuje http://img202.imageshack.us/img202/7504/1001052g.th.jpg
-
po strzale gazu ułamana dzwigienka zaworu co i jak ??
przewód nie pęknięty a klapkę przeciw wybuchową mam . Przepływomierz jest ok . auto przy odpalaniu na benzynie zamiast odpalać strzela (kreci , kreci , buch , kreci , buch, buch ) . Moze to byc wina zapłonu ?? macie jakies pomysły na rozwiązanie mojego problemu ??
-
po strzale gazu ułamana dzwigienka zaworu co i jak ??
koledzy w trakcie jazdy coś strzeliło . Niemożna odpalić przy próbie odpalenie strzela :( i w gumie prowadzącej od kolektora do filtra powietrza jest strasznie dużo paliwa . koledzy pomóżcie i podpowiedzcie co sprawdzić , i co może być przyczyną ?? z góry dziękuje za pomoc silnik m20b20 lpg II gen.
-
520i 12v paski klinowe
dziękuje kolego :) masz u mnie browara :P
-
520i 12v paski klinowe
ile powinno byc pasków 2 czy 3 i jakie wymiary ? dzis zerwał mi sie pasek klinowy badz paski , został tylko jeden od wspomagania . Niewiem ile powinno byc pasków bo na wale widze miejsce na 3 , był bym bardzo wdzięczny jesli ktos podał by mi ich wymiary i schemat . Z góry dziękuje .
-
520i guma przepływomierza
guma była wymieniana w tamtym roku (kupiona oryginalna)
-
520i guma przepływomierza
dzisiaj zaczołem szperac w mojej niuni , i okazoło sie ze przyczyna problemów jest ta guma przepływomierza , bo gdy dodaje gazu to ona sie zgina i zatyka otwór powietrza . To oznacza ze guma do wymiany , czy jest na to jakis sposób ??
-
520i guma przepływomierza
strzału lpg nie było , a przepływke postaram sie sprawdzic jutro bo auto zostało w firmie , poniewarz zapaliło pochodziło chwile i nagle zgasło i juz nie odpaliło
-
520i guma przepływomierza
Witam . Mam problem z moją e34 , ciezko ja zapalic i cos dziwnego dzieje sie z obrotami . czasami odpala od razu , a czasami trzeba krecic i krecic az akumulator padnie . Gdy auto odpali i chce je przygazowac to obroty skacza do 7 tys i zaraz spadaja na 5-5.5 tys . W trakcie jazdy tak samo dochodzi do 4 tys i nagle sie dusi . Spodkał sie ktos z czyms podobnym , lub zna rozwiazanie mojego problemu ?? auto to bmw e34 z 1989r 2,0 129 km benzyna + gaz (problem wystepuje i na benzynie i na gazie) Z góry dziękuje
-
Bmw 520 Raz Jedzie A Raz Sie Dławi
moze ciagnie syf z baku i sie zatyka ?? nie wiem jak jest w bmw ale w starym aucie tez tak miałem , wyczysciłem bak i kłopot znikł :)
-
wezyk-gdzie go podłączyc ??
witam koledzy :) mam takie pytanko do kad podłaczyc ten wezyk widoczny na zdjeciu ?? http://img46.imageshack.us/img46/5885/1000881.th.jpg