Skocz do zawartości

ambience

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ambience

  1. ambience opublikował(a) temat w E39
    Witam mam taki problem w mojej e39 ukradli mi przednie grille spryskiwacze na xenony halogeny i wycieraczki... znacie może jakieś firmy gdzie tanio można dostać te części... albo jak zabezpieczyć to aby złodziej miał większy problem z wyciągnięciem wycieraczek.(2 pary już ukradli)
  2. ambience odpowiedział(a) na ARTEX74 temat w E39
    a tam zdjęcia i filmiki jak ktoś jest z opolskiego to mogę go przewieść :) zapraszam do nysy
  3. ambience odpowiedział(a) na ARTEX74 temat w E39
    w taki mróz to z aparatem się nie wychylam:D wole siedzieć w ciepłym z wrażeniami :D
  4. też mam problem z tą klapka:D trzeba mocniej trzasnąć i się zamknie:D ja kupiłem do swojej radio alpine ( kompatybilny z kierownica multifunkcyjna) daje link http://allegro.pl/item863920183_alpine_cde_111rm_cde_111_rm_gratis_auto_hi_fi_w_wa.html tylko musiałem podjechać do serwisu alpine aby to podłączyli:)) radio idealnie pasuje do podświetlenia w aucie jak ktoś będzie chciał zobaczyć jak to wygląda mogę dodać foto ;)
  5. ambience odpowiedział(a) na Brevka temat w E39
    mam pytanie odłączyć zasilanie czy coś jak będę lutował kable? bo nie chce czegoś popsuć proszę o jakieś rady :)
  6. ambience odpowiedział(a) na ARTEX74 temat w E39
    u mnie jest stara jednostka wojskowa:D i wszędzie jest kostka brukowa:D a jak się wyleci w zakrętu to tylko na trawkę się leci :). Chyba nie. Na asfalcie jak chcesz polecieć bokiem to potrzeba duuużo więcej mocy do zerwania przyczepności niż na śniegu na śniegu lekko daje gaz w zakręcie i od razu stawia mnie bokiem a na asfalcie muszę dać sporego buta aby postawiło auto bokiem.
  7. ambience odpowiedział(a) na dril3 temat w E39
    dołączam się do prośby p.s u mnie też tak jest z tą kontrolka od pasów...
  8. ambience odpowiedział(a) na ARTEX74 temat w E39
    aha do mojej zabawy nie jest mi potrzebny :)
  9. ambience odpowiedział(a) na ARTEX74 temat w E39
    w tył napędzie to chyba nikt nie używa ręcznego (bo po co?)
  10. ambience odpowiedział(a) na ARTEX74 temat w E39
    tylko na śniegu nie katujesz auta:) a na asfalcie tak. ja mam nowe zimy tył i przód 225/60/15 i bardzo fajnie się lata bokami
  11. ja bym sprawdził wszystkie przewody od spryskiwaczy i zbiornik... jak małe ciśnienie to pewnie któryś przewód nie wytrzymał mrozu
  12. ambience odpowiedział(a) na ARTEX74 temat w E39
    a jak ktoś ma popsute asc (czekam na linkę) to cały czas tył auta ucieka :D zabawa przednia tylko spalanie trochę wzrosło u mnie około 35l (gaz) Zastanawiam się czy auto dostaje wycisk w takiej zabawie? też mam automat i boki robię na S2 na skrzyni :)) miłego łamania auta w zakrętach panowie :)) crazytomi jakie masz oponki z tył przód?
  13. ambience odpowiedział(a) na radziuwilk temat w E39
    dzięki właśnie też miałem z tym problem :D
  14. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    wymieniłem świece silnik pracuje idealnie na gazie i benzynie...
  15. ambience odpowiedział(a) na zenek123 temat w E39
    Ja kupiłem tą linkę za 30zł wejdź na allegro i zobacz gdzie sprzedają auta na części zadzwoniłem i zapytałem większość z nich nie ma pojęcia ile ona kosztuje :)
  16. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    jak dam na obroty do dopiero mam reduktor od gazu zagrzany... a nie, że gaz się przepina od obrotów
  17. ambience odpowiedział(a) na faster1970 temat w E39
    znalazłem na torrentach w formacie pdf 81mega :) ściągnę i wrzucę na jakiś serwer i dam na forum :) chyba ze ktoś jest niecierpliwy to mogę podać linka do torenta:)
  18. ambience odpowiedział(a) na daski1978 temat w E39
    po prostu nie wymienił jeszcze filtra i na pewno to jest przyczyna :)
  19. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    tylko ja wymieniałem pompę wody i termostat na nowe. Rozwiałem z kolegą który pracuje w montażu lpg to twierdzi że czasami dokładają dodatkową pompę gdy jest problem z niedogrzanym reduktorem. Co o takim czymś sądzicie?
  20. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    a może pompa wody słabo pracować przez instalacje gazowa?
  21. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    poszedłem teraz do auta odpaliłem zimny silnik zostawiłem go na wolnych obrotach i otworzyłem maskę i czekałem aż zagrzeje się reduktor silnik dostał już swoją temperaturę a reduktor dalej zimny dopiero gdy dodałem gazu na 2,5tyś to reduktor zrobił się gorący tak że parzy. i auto przełączyło się na gaz
  22. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    z gazem to mam tak ze jak temperatura wyjdzie za niebieski kolor to przełączy się na gaz tylko wtedy jak obroty będą powyżej 2tys i muszę potrzymać tak z 60sekund i wtedy przepnie się na gaz jak nie nie zrobię tego to auto może rozgrzać się do 90stopni a i tak będzie pracował na benzynie dodam jeszcze ze często przy zmianie z benzyny na gaz czuje woń gazu w aucie. Może pompa wody jest za słaba i nie grzeje reduktora??
  23. ambience opublikował(a) temat w E39
    Witam mam bmw 523i 2,5benzyna+gaz 96rok. Mam taki problem silnik szarpie na wolnych obrotach tak że całe auto się trzęsie a gdy przełączę na benzynę silnik pracuje idealnie. I chciałem zapytać czy to normalne gdy silnik pracuje do 2tyś obrotów nawiew w aucie dmucha letnim powietrzem i słabo a gdy dodam gazu tak powyżej 2tyś to od razu nawiew dmucha dużo mocniej i gorącym powietrzem. P.S proszę o kilka porad związanych z użytkowaniem tego auta
  24. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    Dzięki wielkie. a gdzie ta linka się znajduje?
  25. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    to jest problem mechaniczny czy elektryczny bo nie wiem gdzie z tym problemem pojechać;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.