Treść opublikowana przez ambience
-
bmw e39 problem ze złodziejami
Witam mam taki problem w mojej e39 ukradli mi przednie grille spryskiwacze na xenony halogeny i wycieraczki... znacie może jakieś firmy gdzie tanio można dostać te części... albo jak zabezpieczyć to aby złodziej miał większy problem z wyciągnięciem wycieraczek.(2 pary już ukradli)
-
Zimowy DRIFT :)
a tam zdjęcia i filmiki jak ktoś jest z opolskiego to mogę go przewieść :) zapraszam do nysy
-
Zimowy DRIFT :)
w taki mróz to z aparatem się nie wychylam:D wole siedzieć w ciepłym z wrażeniami :D
-
Niedomykająca się klapka radia e39
też mam problem z tą klapka:D trzeba mocniej trzasnąć i się zamknie:D ja kupiłem do swojej radio alpine ( kompatybilny z kierownica multifunkcyjna) daje link http://allegro.pl/item863920183_alpine_cde_111rm_cde_111_rm_gratis_auto_hi_fi_w_wa.html tylko musiałem podjechać do serwisu alpine aby to podłączyli:)) radio idealnie pasuje do podświetlenia w aucie jak ktoś będzie chciał zobaczyć jak to wygląda mogę dodać foto ;)
-
[E39] Kontrolka Airbag
mam pytanie odłączyć zasilanie czy coś jak będę lutował kable? bo nie chce czegoś popsuć proszę o jakieś rady :)
-
Zimowy DRIFT :)
u mnie jest stara jednostka wojskowa:D i wszędzie jest kostka brukowa:D a jak się wyleci w zakrętu to tylko na trawkę się leci :). Chyba nie. Na asfalcie jak chcesz polecieć bokiem to potrzeba duuużo więcej mocy do zerwania przyczepności niż na śniegu na śniegu lekko daje gaz w zakręcie i od razu stawia mnie bokiem a na asfalcie muszę dać sporego buta aby postawiło auto bokiem.
-
Dzwiek niezapietych pasów?
dołączam się do prośby p.s u mnie też tak jest z tą kontrolka od pasów...
-
Zimowy DRIFT :)
aha do mojej zabawy nie jest mi potrzebny :)
-
Zimowy DRIFT :)
w tył napędzie to chyba nikt nie używa ręcznego (bo po co?)
-
Zimowy DRIFT :)
tylko na śniegu nie katujesz auta:) a na asfalcie tak. ja mam nowe zimy tył i przód 225/60/15 i bardzo fajnie się lata bokami
-
Brak cisnienia i ubytek płynu do spryskiwaczy
ja bym sprawdził wszystkie przewody od spryskiwaczy i zbiornik... jak małe ciśnienie to pewnie któryś przewód nie wytrzymał mrozu
-
Zimowy DRIFT :)
a jak ktoś ma popsute asc (czekam na linkę) to cały czas tył auta ucieka :D zabawa przednia tylko spalanie trochę wzrosło u mnie około 35l (gaz) Zastanawiam się czy auto dostaje wycisk w takiej zabawie? też mam automat i boki robię na S2 na skrzyni :)) miłego łamania auta w zakrętach panowie :)) crazytomi jakie masz oponki z tył przód?
-
Wymiana zarowek.
dzięki właśnie też miałem z tym problem :D
-
523i-nierówna praca silnika
wymieniłem świece silnik pracuje idealnie na gazie i benzynie...
-
Linka otwierania maski bmw e39
Ja kupiłem tą linkę za 30zł wejdź na allegro i zobacz gdzie sprzedają auta na części zadzwoniłem i zapytałem większość z nich nie ma pojęcia ile ona kosztuje :)
-
523i-nierówna praca silnika
jak dam na obroty do dopiero mam reduktor od gazu zagrzany... a nie, że gaz się przepina od obrotów
-
ksiązka sam naprawiam
znalazłem na torrentach w formacie pdf 81mega :) ściągnę i wrzucę na jakiś serwer i dam na forum :) chyba ze ktoś jest niecierpliwy to mogę podać linka do torenta:)
-
Strasznie parują mi szyby.
po prostu nie wymienił jeszcze filtra i na pewno to jest przyczyna :)
-
523i-nierówna praca silnika
tylko ja wymieniałem pompę wody i termostat na nowe. Rozwiałem z kolegą który pracuje w montażu lpg to twierdzi że czasami dokładają dodatkową pompę gdy jest problem z niedogrzanym reduktorem. Co o takim czymś sądzicie?
-
523i-nierówna praca silnika
a może pompa wody słabo pracować przez instalacje gazowa?
-
523i-nierówna praca silnika
poszedłem teraz do auta odpaliłem zimny silnik zostawiłem go na wolnych obrotach i otworzyłem maskę i czekałem aż zagrzeje się reduktor silnik dostał już swoją temperaturę a reduktor dalej zimny dopiero gdy dodałem gazu na 2,5tyś to reduktor zrobił się gorący tak że parzy. i auto przełączyło się na gaz
-
523i-nierówna praca silnika
z gazem to mam tak ze jak temperatura wyjdzie za niebieski kolor to przełączy się na gaz tylko wtedy jak obroty będą powyżej 2tys i muszę potrzymać tak z 60sekund i wtedy przepnie się na gaz jak nie nie zrobię tego to auto może rozgrzać się do 90stopni a i tak będzie pracował na benzynie dodam jeszcze ze często przy zmianie z benzyny na gaz czuje woń gazu w aucie. Może pompa wody jest za słaba i nie grzeje reduktora??
-
523i-nierówna praca silnika
Witam mam bmw 523i 2,5benzyna+gaz 96rok. Mam taki problem silnik szarpie na wolnych obrotach tak że całe auto się trzęsie a gdy przełączę na benzynę silnik pracuje idealnie. I chciałem zapytać czy to normalne gdy silnik pracuje do 2tyś obrotów nawiew w aucie dmucha letnim powietrzem i słabo a gdy dodam gazu tak powyżej 2tyś to od razu nawiew dmucha dużo mocniej i gorącym powietrzem. P.S proszę o kilka porad związanych z użytkowaniem tego auta
-
trakcja e39??
Dzięki wielkie. a gdzie ta linka się znajduje?
-
trakcja e39??
to jest problem mechaniczny czy elektryczny bo nie wiem gdzie z tym problemem pojechać;)