Treść opublikowana przez ambience
-
[e39 5201] Temperatura silnika a lpg
mój gaz chodzi bardzo dobrze i a silnik mam nie do oglądania tylko to jeżdżenia :) miałem wcześniej schowane wtryski od gazu ale zawsze dużo roboty było i trudności z dostępem wiec dałem gaz od góry A że muszę dawać 2500 obrotów to przez to że gdzieś płyn chłodniczy mi ucieka i układ chłodniczy się zapowietrza myślę że przez obudowę termostatu
-
Mróz - jeżdzić czy nie?
Bmw to nie niedźwiedź :mrgreen: ja swoja normalnie jeżdżę tylko rano jak odpalam to czekam aż się zagrzeje chociasz do 50stopni akumulator mam jeszcze fabryczny (14lat) i kreci jak szalony nawet przy -28 :mrgreen: :mrgreen: (ciekawe kiedy padnie) Wiec dziwne czemu koledze nowy padł ?? może nie naładowany poprawnie ?
-
Spalanie :/
gazu zawsze więcej pali u mnie jest różnica 2-3litry więcej zależy od jazdy
-
Spalanie :/
ja przeważnie jeżdżę po mieście i mam automata:) i nie jeżdżę ekonomicznie i ja mówię o gazie a kolega na? Na trasie jak bede jechał 120 to spali koło 12stu gazu...
-
[e39 5201] Temperatura silnika a lpg
bo nikt nie wie co napisać... Na benzynie auto tez Ci gaśnie ja mam ten sam problem z niedogrzanym reduktorem dopiero jak dodam obroty na 2500tyś to się zagrzewa http://img685.imageshack.us/img685/5090/20070404789.jpg ja mam reduktor tak podłączony... może coś to Ci pomoże
-
Spalanie :/
ja w 523i nie zejdę poniżej 15stu litrów (gazu) średnia w takich mrozach to 18scie 20l to max:)
-
altelnator regulator napięcia??
jak sprawdzić czy regulator jest dobry?? bo może być tez że masy gdzieś nie ma :( podobno
-
żółta kontrolka na tablicy
na pewno to jest od skrzyni biegów a masz automata czy manualna?? a zauważyłeś jakieś zmiany w zachowaniu skrzyni ?? sprawdź olej w niej może brakuje?? :roll:
-
altelnator regulator napięcia??
Witam mam taki problem już kiedyś pisałem ale nikt się nie zainteresował... :( W moim aucie przymrużają delikatnie wszystkie światłą zewnętrzne (oprócz xenonów) i wewnętrzne czy to możne być wina regulatora napięcia na alternatorze??
-
alpine - kolor podswietlenia
porażka kup alpine z bursztynowym podświetleniem :) sam takiego mam i super się komponuje z podświetleniem w e39 tutaj masz linka http://www.allegro.pl/item892385517_alpine_cde_101rm_wyprzedaz_krakow.html
-
jak uwolnić bass?
Witam mam taki problem posiadam e39 523i i zamontowałem wczoraj tubę plus wzmacniacz i nowe głośniki problem jest taki że bass zostaje w bagażniku :( otwieram bagażnik daje niesamowicie ale w aucie nie ma takiego efektu
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
aż pójdę zrobię zdjęcie http://img532.imageshack.us/img532/8048/20070404790.jpg belek drewniany wsadź rękę i uderz :)
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
ja mam automat. a kolega niech spróbuje na pych i rozrusznik puknąć :)
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
u mnie też było cicho jakby prądu nie było i tez myślałem że akumulator padł. po prostu po przekręceniu kluczyka nic się nie działo tylko kontrolki się paliły
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
u mnie jest zaraz jak się kończą żeberka od silnika. Miedzy kabina a silnikiem. tylko ja mam benzynę a ty ropniaka i może być w innym miejscu rozrusznik. Zobacz na forum może ktoś pisał gdzie jest:P
-
523i smierdzi paliwem!!!1
ale zobacz czy są przedmuchy a nie czy ciągnie;d
-
Slabe ogrzewanie na niskich obrotach
http://img685.imageshack.us/img685/5090/20070404789.jpg tutaj ;)
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
tez tak miałem możne szczotki na rozruszniku się kończą ja kiedyś tak stanąłem na postoju dla tirów i auto nagle nie chce zapalić nawet nic nie załapać(3 godziny stania i myślenia dopiero kierowca tira pomógł) puknij lekko w rozrusznik czymś drewnianym jak to pomoże to do wymiany szczotki kolego :) rozrusznik masz chyba za żebrami silnika. Nie wiem jak w ropniaku
-
Jakie świece do 535 M62 B
nie jestem pewien. ale tak było u szwagra w aucie zamulał jak cholera a po wymianie świec inne auto :D
-
[E39] Co to za urządzenie?
chyba te 300zł
-
Slabe ogrzewanie na niskich obrotach
mi tez tak grzeje na kierowce nadmuch jest ok a na pasażera zimny;/
-
523i smierdzi paliwem!!!1
zgadzam się z kolegą. ja bym jeszcze otworzył korek od oleju i sprawdził czy dmucha
-
Slabe ogrzewanie na niskich obrotach
dołączam się do prośby... ale według mnie to wina słabej pompy ja U siebie to zauważyłem po niedogrzanym reduktorze od gazu... a gdy dam 2tyś to od razu zagrzewa reduktor i ładnie grzeje w środku
- Jakie świece do 535 M62 B
-
Jakie świece do 535 M62 B
Ostatnio sam wymieniałem świece Ja zdecydowałem się na ngk gdyż podobno najlepsze są od gazu Pozdr