Skocz do zawartości

ambience

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ambience

  1. mój gaz chodzi bardzo dobrze i a silnik mam nie do oglądania tylko to jeżdżenia :) miałem wcześniej schowane wtryski od gazu ale zawsze dużo roboty było i trudności z dostępem wiec dałem gaz od góry A że muszę dawać 2500 obrotów to przez to że gdzieś płyn chłodniczy mi ucieka i układ chłodniczy się zapowietrza myślę że przez obudowę termostatu
  2. ambience odpowiedział(a) na san3 temat w E39
    Bmw to nie niedźwiedź :mrgreen: ja swoja normalnie jeżdżę tylko rano jak odpalam to czekam aż się zagrzeje chociasz do 50stopni akumulator mam jeszcze fabryczny (14lat) i kreci jak szalony nawet przy -28 :mrgreen: :mrgreen: (ciekawe kiedy padnie) Wiec dziwne czemu koledze nowy padł ?? może nie naładowany poprawnie ?
  3. ambience odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    gazu zawsze więcej pali u mnie jest różnica 2-3litry więcej zależy od jazdy
  4. ambience odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    ja przeważnie jeżdżę po mieście i mam automata:) i nie jeżdżę ekonomicznie i ja mówię o gazie a kolega na? Na trasie jak bede jechał 120 to spali koło 12stu gazu...
  5. bo nikt nie wie co napisać... Na benzynie auto tez Ci gaśnie ja mam ten sam problem z niedogrzanym reduktorem dopiero jak dodam obroty na 2500tyś to się zagrzewa http://img685.imageshack.us/img685/5090/20070404789.jpg ja mam reduktor tak podłączony... może coś to Ci pomoże
  6. ambience odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    ja w 523i nie zejdę poniżej 15stu litrów (gazu) średnia w takich mrozach to 18scie 20l to max:)
  7. jak sprawdzić czy regulator jest dobry?? bo może być tez że masy gdzieś nie ma :( podobno
  8. na pewno to jest od skrzyni biegów a masz automata czy manualna?? a zauważyłeś jakieś zmiany w zachowaniu skrzyni ?? sprawdź olej w niej może brakuje?? :roll:
  9. Witam mam taki problem już kiedyś pisałem ale nikt się nie zainteresował... :( W moim aucie przymrużają delikatnie wszystkie światłą zewnętrzne (oprócz xenonów) i wewnętrzne czy to możne być wina regulatora napięcia na alternatorze??
  10. porażka kup alpine z bursztynowym podświetleniem :) sam takiego mam i super się komponuje z podświetleniem w e39 tutaj masz linka http://www.allegro.pl/item892385517_alpine_cde_101rm_wyprzedaz_krakow.html
  11. Witam mam taki problem posiadam e39 523i i zamontowałem wczoraj tubę plus wzmacniacz i nowe głośniki problem jest taki że bass zostaje w bagażniku :( otwieram bagażnik daje niesamowicie ale w aucie nie ma takiego efektu
  12. ambience odpowiedział(a) na dwid temat w E39
    aż pójdę zrobię zdjęcie http://img532.imageshack.us/img532/8048/20070404790.jpg belek drewniany wsadź rękę i uderz :)
  13. ambience odpowiedział(a) na dwid temat w E39
    ja mam automat. a kolega niech spróbuje na pych i rozrusznik puknąć :)
  14. ambience odpowiedział(a) na dwid temat w E39
    u mnie też było cicho jakby prądu nie było i tez myślałem że akumulator padł. po prostu po przekręceniu kluczyka nic się nie działo tylko kontrolki się paliły
  15. ambience odpowiedział(a) na dwid temat w E39
    u mnie jest zaraz jak się kończą żeberka od silnika. Miedzy kabina a silnikiem. tylko ja mam benzynę a ty ropniaka i może być w innym miejscu rozrusznik. Zobacz na forum może ktoś pisał gdzie jest:P
  16. ambience odpowiedział(a) na piotrek780907 temat w E39
    ale zobacz czy są przedmuchy a nie czy ciągnie;d
  17. http://img685.imageshack.us/img685/5090/20070404789.jpg tutaj ;)
  18. ambience odpowiedział(a) na dwid temat w E39
    tez tak miałem możne szczotki na rozruszniku się kończą ja kiedyś tak stanąłem na postoju dla tirów i auto nagle nie chce zapalić nawet nic nie załapać(3 godziny stania i myślenia dopiero kierowca tira pomógł) puknij lekko w rozrusznik czymś drewnianym jak to pomoże to do wymiany szczotki kolego :) rozrusznik masz chyba za żebrami silnika. Nie wiem jak w ropniaku
  19. ambience odpowiedział(a) na drian temat w E39
    nie jestem pewien. ale tak było u szwagra w aucie zamulał jak cholera a po wymianie świec inne auto :D
  20. ambience odpowiedział(a) na madazaw temat w E39
    chyba te 300zł
  21. mi tez tak grzeje na kierowce nadmuch jest ok a na pasażera zimny;/
  22. ambience odpowiedział(a) na piotrek780907 temat w E39
    zgadzam się z kolegą. ja bym jeszcze otworzył korek od oleju i sprawdził czy dmucha
  23. dołączam się do prośby... ale według mnie to wina słabej pompy ja U siebie to zauważyłem po niedogrzanym reduktorze od gazu... a gdy dam 2tyś to od razu zagrzewa reduktor i ładnie grzeje w środku
  24. ambience odpowiedział(a) na drian temat w E39
    Auto słabsze?
  25. ambience odpowiedział(a) na drian temat w E39
    Ostatnio sam wymieniałem świece Ja zdecydowałem się na ngk gdyż podobno najlepsze są od gazu Pozdr

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.