Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. Na kierownicy powietrza przed chłodnicą widać naklejoną papierową naklejkę z numerami elementu - ten element zatem musiał być wymieniony. Te kwitki są tylko na częściach kupowanych w ASO - fabryka tego na nakleja. Ot, taki detal :) http://img856.imageshack.us/img856/825/o9kw.jpg
  2. możliwe że sam czujnik oszukuje czyli nie działa poprawnie.
  3. silbergrau odpowiedział(a) na szczepan1985 temat w E46
    w sumie normalny dźwięk turbo jak na ok. 12 letniego diesla. (zakładając że turbo nie było regenerowane)
  4. auto z usa najpewniej - czyli na 99% szrot. podaj VIN.
  5. No innego wyjścia chyba nie ma... :)
  6. Fotki klasycznie już upiększone w programie graficznym :) Drzwi kierowcy są niżej osadzone - widać to tutaj: http://foto007.nazwa.pl/aukcje/10/8/makos_bmw/050.jpg prawdopodobnie na żywo są też nieco jaśniejsze (na fotach barwa została wyrównana)
  7. Też jeżdżę 320d 150km już 4lata i nigdy nie żałowałem zakupu. Jeśli auto było wcześniej szanowane to nie ma się czego bać.
  8. Jeśli masz 16k na samochód to zdecydowanie tylko benzyna.
  9. Z mojego doświadczenia przy kupnie auta używanego takie rzeczy jak kolor, sztywna lista wyposażenia czy nadwozie (w sensie kombi czy sedan) mają 2 rzędne znaczenie - PO PIERWSZE stan techniczny pojazdu. Rynek używanych samochodów to niestety sztuka kompromisu :)
  10. silbergrau odpowiedział(a) na radziu77 temat w E46
    czasem linka zrywa się przy samym uchwycie w kabinie i można ją chwycić kombinerkami.
  11. zasadniczo to on z Niemiec...tylko osiadł na stałe w UK :mrgreen:
  12. Kierownica obszyta na nowo, braki w przednim zderzaku nadkolu...oglądać dokładnie przód. Przebieg oczywiście nierealny :wink:
  13. Kupić może pewnie się da, ale co to będzie warte to już inna rzecz. Ta z linka ma kratkę w zderzaku/zderzak od benzyny.
  14. Samochód jest nierówno oświetlony także nie ma co gdybać. Trzeba oglądać na żywo + miernik lakieru.
  15. Jeszcze klika lat i dopiero posypią się przypadki zerwanych łańcuchów... :roll:
  16. silbergrau odpowiedział(a) na arkok1 temat w E46
    te kołeczki to koszt około 1,5zł za sztukę. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AP71&mospid=47665&btnr=51_3960&hg=51&fg=20 numer 18
  17. prawda, w Polsce handel samochodami rządzi się zupełnie innymi prawami... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  18. silbergrau odpowiedział(a) na arkok1 temat w E46
    zakładałeś nowe kołki? może stare są już połamane, dlatego nie dociskają...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.