Treść opublikowana przez inspektor884
-
320d m47n Problem z odpaleniem
Ja mam to samo :) świece juz kupiłem nowe, na tygodniu wymiana jak tylko przyjdą uszczelki pod kolektor i się wtedy okaże czy to nie był przekaznik :D Innej opcji nie widzę ?! ????
-
Korekcja Wtrysków M47N 320d
Wtryskiiii !!!! ja przez to juz przechodzilem, tak samo było u mnie. szukaj wtryskow na allegro z jakiegos rozbitka !!! mi udało sie kupic komplet za 800 zl i teraz autko smiga jak złe :P no chyba ze wolisz nowe :D ale to juz 1200 zl za sztukee :)
-
320d Buczenie podczas jazdy!
Witam !!! wracając do tego buczenia podczas jazdyyyy , czy wymiana tych gum powinna załatwić sprawe ???
-
320d 150kM - Brak mocy, czarny dym
ja mialem taki problem i po wymianie wtryskiwaczy autko jezdzi jak z salonu :)
-
320d metaliczny dzwiek podczas przyspieszania
EUREKA :D :D :D wtryski wymienione i autko nie do poznania :D nie dymi nie cyka i zapiernicza jak złe :D ps. nie bawcie sie w regeneracje wtryskiwacza bo to nic nie da !!! na allegro można kupić komplet dobrych wtrysków juz za 800 zl i będą pracowały znacznie lepiej i dłużej od tych regenerowanych.
-
e46 320 NIe odpala po diagnosie komputerowej !!!!
Tak klema byla odpinana na pare godzin !!! Na domiar złego jeszcze mi laptop padł więc pewnie tylko laweta pozostaje i serwis :((((( ehhh
-
e46 320 NIe odpala po diagnosie komputerowej !!!!
tak jak w temacie autko było kablem podlaczone pod kompa INPA i NCSem a po odlaczeniu auto nie odpala !!!! samochod posiada autoalarm, kreci rozrusznikiem ale nie daje nic poza tym. INPA nie pokazuje żadnych błędów POMOCY !!!!!!!
-
320d kolektor ssący
Moje poszły do kosza i nie zauważyłem jakiejkolwiek zmiany w samochodzie.
-
Jak uaktywnić kierunkowskazy on/off
NCS uzbrojony :P mam w języku niemieckim !! jak po niemiecku te opcje sie będą nazywać ze zmianą ????? Sukcessssss :D a dla potomnych zamieszam opis od kolegi klubau wychodzę z założenia ze masz odpowiednio dopasowany profil (jak w pierwszym poście) oraz pusty plik "FSW_PSW.MAN" w C:\NCSEXPER\WORK ja robię to tak (z tym ze mam niemieckiego NCSa): Odpalasz NCSa ładujesz profil "expertenmodus" F1 --> F3 wybierasz e39 --> potem F6 --> następnie F4 i wybierasz sterownik który chcesz "opracowywać", w tym wypadku GM3 --> nastepnie F2 i wybieram z listy "Codierdaten lesen" --> F3. w tym momencie NCS rozczytał sterownik GM3. teraz idziesz w exploratorze do C:\NCSEXPER\WORK i otwierasz notatnikiem plik "FSW_PSW.TRC " i kopiujesz jego zawartość do pliku "FSW_PSW.MAN". W nim zmieniasz co potrzebujesz na aktiv lub nicht_aktiv i zapisujesz. teraz wracasz do NCSa --> przyciskasz znowu F2 zmiana w liście na "SG codieren" --> F3 --> gotowe.
-
Jak uaktywnić kierunkowskazy on/off
robiłem tak jak w tym linku http://patrz.pl/filmy/ncs program opdala ale gdy wybieram autko t owyskakuje can not open file fon ready Nie mam stworzonego pliku pusty plik "FSW_PSW.MAN" w C:\NCSEXPER\WORK i moze to przez to ???
-
Ciekawostka z INPY ile czasu świeciły żarówki
Mi ze świateł wyszło 150 a mam 124 tys. więc różnica jest podoba.
-
Jak uaktywnić kierunkowskazy on/off
Wszystko fajnie tylko NCS nie może mi się połączyć z autem !!!!
-
Jak uaktywnić kierunkowskazy on/off
GM5 najpierw w Car&Key memory włączyć funkcje: "DWA" tzn. alarm, a potem A jeżeli nie mam alarmu to też to ustawie???? :)
-
Ciekawostka z INPY ile czasu świeciły żarówki
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0c147b6673f03f3.html A tutaj moje światełka :D a przebieg mam 125 tys.
-
Jak uaktywnić kierunkowskazy on/off
Panowie jest jakaś opcja w INPIE która pozwala na włączenie kierunkowskazu na wskutek zamykania i otwierania zamka centralnego ???
-
ADS hardware - wlasny projekt (INPA, GT1, DIS)
POLECAM SERDECZNIEEEEE :D :D :D
-
E46 320d zmienne wartości wtrysków
Myślę ze nie bo autko śmiga nad wyraz dobrze :)
-
E46 320d zmienne wartości wtrysków
tzn ze tylko 4 wtrysk do wymiany ???
-
E46 320d zmienne wartości wtrysków
szukałem i nie znalazłem !!!! a konkretnie chodzi mi o opis do próby przelewowej wtryskiwaczy !!!!! pomoże ktoś???? :cry2:
-
E46 320d zmienne wartości wtrysków
Ale czy na pewno tylko 4 wtrysk???? wtrysk na cyl 2 wykazuje pod obciążeniem 2.90 a wtrysk trzeci 2,15 !!!! ( oczywiscie te wartości samochód uzyskuje podczas jazdy gdy silnik jest obciążony !!!!! jedynie wtrysk nr 1 wykazuje w miarę normalne wartości oscylujące w granicach 0.09
-
E46 320d zmienne wartości wtrysków
Witam! dokonałem dzisiaj sprawdzenia korekcji na wtryskach INPĄ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98b1d82f573739b9.html <<<< korekcja na biegu jałowym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a699f75e9bc5abe0.html <<<< na biegu jałowym z obr. do 2 tys. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b041168f46afe8b9.html <<<< podczas jazdy na obciążonym silniku proszę szanowne grono o opinię :)
-
INPA
Witam !!! zrobilem pare screnow z diagnostyki parametrów pracy silnika. prosze o wasze opinie !!!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b041168f46afe8b9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f33d41f399b32eac.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a699f75e9bc5abe0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98b1d82f573739b9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2923e2ed9b6e6a68.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e7c2fb7c8eabb74.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1abef2f68360265f.html
-
320d Jak sprawdzić turbinę
To ja zrobie to za Ciebie kolego Mody :D prawdopodobnie WTRYSKI :D mam to samo :8)
-
Po dolaniu STP (do wtrysków) cyka powyżej 2 tys.
Ja tankuje jak jestem w Rzeszowie na shelu pełny bak i na 2 tyg styka :D
-
[e46] Wtryski common rail
Mechanik był ok :D on tez twierdził ze wtryski mam zdrowe ale nie zaszkodzi sprawdzić tego na 4 cyl. bo podczas dodawania gazu ten wtrysk odstaje sporo od reszty więc nie zaszkodzi do sprawdzić na stole...