Treść opublikowana przez inspektor884
-
[e46] m47n cyka w zakresie 1800-2500
viewtopic.php?f=69&t=119526 ja mam to samo i dałem sobie siana bo juz nie mam pomysłu na to cykanie :)
-
filtr odmy e46 2.0d cr
jak chcesz to mam taki filterek + obudowa tylko bez uszczelek!!! przejezdził 2 tys km i moge go oddac za 50 zl ( jest to separator plastikowy ) !!!!
-
e46 radio nie czyta piratów !!! powinno???
więc trzeba sprzedać jako uszkodzone :(
-
e46 radio nie czyta piratów !!! powinno???
posiadam radio CD Business produkowane chyba przez BMW albo sie myle i nie czyta mi płyt które sam nagrywam a wszystkie oryginały lecą jak z nut :D mam uszkodzone radio czy też taki jego urok???
-
320d stan wtrysków
Ja miałem sprawdzane LAUNCHem
-
320d stan wtrysków
ja tez byłem pod kompem i koles mowił ze cisnienie na wtryskach jest prawidłowe :) istnieje inny sposób ???
-
320d stan wtrysków
No własnie jak ???? :?
-
320d metaliczny dzwiek podczas przyspieszania
- Dymak przy odpalaniu raczej biały sobie leci - komuter przeklamuje ok 1 l - jak go zapale to silnik pracuej trosze glosniej ale mysle ze to normalne na zimnym - a jesli chodzi o stacje to nic nie da bo ten problem mial juz czesnieszy wlasciciel wiec autko sobie tak cyka juz dobre 15 tys km
-
320d obroty na max i zgasł
Jak turbo to koszt 3500 zl pompa tez nie taniej :(
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
Niestety problem trwa nadal :o obroty skaczą ale tylko gdy silnik jest zimny :?
-
320d metaliczny dzwiek podczas przyspieszania
Panowie a moze to cykanie to na wtryskach ????? :o
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
kupie sobie beczke 200L :D Na paliwku z Shella usterka ustała wieć juz znamy przyczynę falujących obrotów po tankowaniu na Orlenie :)
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
Chciałbym tankowac na Shelu ale w moim zadupiastym miescie sa tylko badziewne stacje a do shella mam 50 km
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
Falowanie dzisiaj ustało po tym jak zalałem pełny bak na Shelu :D ( wczesiej paliwo z Orlenu ) a komputer nadal pokazuje zmienne wartości spalanego paliwa to znaczy jak go zostawie na 20 min aby sobie pracował na luzie to spalanie komputer naliczył z 7 na 15 l :? a gdy nim troche posmigam to spalanie spada do normalnego poziomu a jak stoi na postoju to znowu rosnie.
-
320d - kupiłem, zawiedziony, sprzedać?
"remont silnika (pekniety wal korbowy !) 8500 " Matko to miałeś wydatki :duh:
-
320d - kupiłem, zawiedziony, sprzedać?
przyczyna twojego zamulenia moze być błaha tylko trzeba wszystko sprawdzić!!! skup się na podstawowych zaworach EGR moze przepływomierz !! trzeba wszystko sprawdzić a jak juz dojdziesz do ładu to te 136 Koników miło cie zaskoczą :D
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
Panowie byłem w serwisie pod kompem i sprawdzili mi autko jakims LAUNCHem i program wykazał usterke na podgrzewaczu płynu chłodzącego więc moze to i tłumaczy falowanie obrotów ale dlaczego spalanie samo rośnie na postoju ?????
-
320d - kupiłem, zawiedziony, sprzedać?
A powiedz nam jeszcze ile zapłaciłeś za ten samochodzik ??? :)
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
Kasowałem spalanie i nic to nie dało !!!!
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
Pojawiły sie nowe fakty http://www.youtube.com/watch?v=BufwymubLJ0 prosze zwrocic uwage na na komputer jak spalania ładnie połyka paliwko na postoju :D jak mi sie autko nagrzewało to komputer pokazywał 14L :duh: a podczas jazdy spalanie maleje do normalnego poziomu czyli do ok 7l dodam ze ostatnio wykrecalem przepływomierz aby dostac sie do turbiny a akumulator był podłaczony wiec moze to ma jakis związek a spalanie zwiekszylo sie w miescie do 10L :duh:
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
EGR jest podpiety !!!! a co da jego odlaczenie ????
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
nie straszcie mnie z ta pompa :( to falowanie wystepuje sporadycznie czasami na 2 min a potem jest oki a za moment to samo zazwyczaj na zimnym ale to nie reguła a przebieg to 123 tys i na bank jest to orginalny przebieg tego auta.
-
320d obroty szaleja, dlaczego?
Panowie jak w temacie skazówka obr. delikatnie faluje ale czemu :? a oto filmik http://www.youtube.com/user/damionex234#p/a/u/0/rkx9DtYrXQ0
-
320d jaki luz na wałku turbiny?
odme wymienilaem jakies 2 tys km temu w aso za 270 zl :duh: a olej w tym dolocie jest i to to faktycznie pewnie z tego przewodu od odmy bo jak go wyszarpalme to delikatnie kapalo na rure od IC :) a z tym luzem to nie wiem juz bo opinie sa podzielone i wyczytalem ze nie powinno być luzu wcale wirnik powinien być osadzony dokladnie.
-
320d jaki luz na wałku turbiny?
to powiem ci ze olej sie juz tam pojawił jest na łopatkach wirnika taki jakby przyklejony i delikatnie na dolocie co wchodzi na turbo od strony filtra powietrza :? PS. jaki był koszt regeneracji ?