Skocz do zawartości

facet_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez facet_

  1. facet_ odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    odgrzeje kotleta, u mnie to samo skrzypienie i teraz pytanie czy to zawiasy raczej czy ogranicznik, psikałem WD40 (bo bylem głupi) i jeszcze gorzej to samo psikałem białym smarem w sprayu i też chyba gorzej. Skrzypi dosłownie tak głośno i na całej szerokości że alarmu nie ma sensu posiadać. Pomóżcie bo mi wstyd wysiadać :)
  2. facet_ odpowiedział(a) na gucio64 temat w E39
    witam, odgrzeje kotleta, mnie z kolei strasznie skrzypi i za boga nie wiem jak to smarować bo próbowałem wszystkiego łącznie z białym smarem w spraju i [BAD] a wręcz jeszcze gorzej, podejrzewam właśnie ogranicznik ale w miejscu gdzie się chowa w drzwi. Pytanie moje w związku z tym jest następujące, da się do tego dostać jakoś nie ściągając tapicerki?
  3. facet_ odpowiedział(a) na fixxxer1 temat w E39
    spytam wprost, robisz takie rzeczy zawodowo/zarobkowo?
  4. facet_ odpowiedział(a) na fixxxer1 temat w E39
    nasuwa się pytanie co tańsze dolewka czy naprawa przy powiedzmy miesięcznych przebiegach 1500 km
  5. mnie auto traci przy tym moc, auto nie wejdzie na obroty wyższe niż 3 tyś, czasem skrzynia wejdzie w tryb awaryjny, no i czasem przy ruszaniu ze świateł auto rusza a po chwili jest sekundowy moment że auto nie przyspiesza po czy nagle jest strzał jak bym w manualu strzelił ze sprzęgła
  6. dokładnie tak samo, wymieniałem i ten na wałku ssącym i ten na wydechowym. Fachmany (kilku) powiedziało że nie będzie na podróbach jeździł musi być siemens, ja dodatkowo mam spadki mocy do 3 tyś. obrotów no i problem z zapalaniem i gaszenie samoczynne przy ruszaniu a właściwie przy dodawaniu gazu bo kiedyś mi zgasł będąc na P
  7. witam panie i panowie, jakieś nowe wieści w temacie? ktoś naprawi w między czasie komuś padła? U mnie dziś tryb serwisowy skrzyni, tarka coraz częstsza i doszedł strzał przy ruszaniu jak by skrzynia nagle zaskakiwała. Zaczynam zbierać kasę :)
  8. powiedz mi rozwiązałeś problem? ja mam to samo i jeżdżę tak już 3 miesiące i nauczyłem się odpalać. Bo jak dobrze odpalę to jest do zgaśnięcia spokój. :) Na kompie wyszedł mi czujnik położenia wałka rozrządu, ten na ssącym. Wymieniałem na podróbę ale każdy mi mówił że na podróbach nie będzie jeździł
  9. troche przesadziles z tym pytaniem, ale powiem Ci skoro pytasz to , z boku od wlacznikow szyb odginasz palcami i wyciagasz. M ieszek jest na takiej ramce z zabkami. tak tak, już dałem sobie radę, dziękuję. Wystarczy pociągnąć za skórę z mieszka.
  10. głupie pytanie ale jak sciągnąć mieszek od skrzyni?
  11. facet_ odpowiedział(a) na darek_dtx temat w E36
    czyli standard :) u mnie to samo
  12. facet_ odpowiedział(a) na darek_dtx temat w E36
    maverick: a ile Ci tego oleju zjadało, bo litr na miesiąc nie wiele mówi :)
  13. facet_ odpowiedział(a) na darek_dtx temat w E36
    Może poprostu uszczelniacze zaworowe jak to sugerowali koledzy wcześniej. Tylko pytanie co jest droższe olej czy robota+części a na pewno dobrej głowicy ściąganie jej nie pomoże niestety
  14. facet_ odpowiedział(a) na darek_dtx temat w E36
    znalazłem jeszcze takie cuś, http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=107333 i takie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=107333&start=15 z tego wynika ze uszczelniacze zaworów mają dużo do tego znikania
  15. facet_ odpowiedział(a) na fixxxer1 temat w E39
    witam serdecznie, czy ktoś na dzień dzisiejszy doszedł do jakiegoś rozwiązania, ja mam podobnie tzn litr na 3000 i dodatkowo spadek mocy do 3000 obr , będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam
  16. facet_ odpowiedział(a) na darek_dtx temat w E36
    darek_dtx: daj znać jak się sprawa skończyła, czy masz jakieś wnioski, rozwiązania, będę wdzięczny, dziękuję i pozdrawiam
  17. facet_ odpowiedział(a) na darek_dtx temat w E36
    witam serdecznie, mógłbym prosić o info jak się to skończyło, i do jakich wniosków doszedłeś?, dziekuje
  18. facet_ odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    w Mysłowicach koło giełdy są dwa i proponuje pisać konkretniej bo można przypadkiem i nieświadomie komuś źle doradzić.
  19. z drugiej strony znaleźć człowieka któremu naprawiano automat i jest zadowolony to cud, czytam wątki i widzę że każdy narzeka na jakość napraw już o cenie nie wspomnę :)
  20. jak będziesz miał więcej info daj znać, będę wdzięczny
  21. a masz kogoś kto robi takie przekładki skrzyń? ciekaw jestem jaki jest efekt końcowy, czy jest jakaś różnica w porównaniu z seryjnym manualem.
  22. przypomniało mi się że gdzieś na naszym forum ktoś uaktywnił blutufa w zwykłym radiu samochodowym i połączył telefon, jednak proponuje poszukać i zweryfikować.
  23. facet_ odpowiedział(a) na Chabera temat w E46
    ech niestety na kompie wskazywał mi ten drugi(na ssącym) więc od niego chciałbym zacząć a ten co Ty masz to chyba jest na wydechowym wałku. Tak czy siak dzięki serdeczne za chęci
  24. facet_ odpowiedział(a) na Chabera temat w E46
    oooo widzisz bardzo chętnie bym sobie podmienił na parę dni, oczywiście wyślę Ci zabezpieczenie finansowe :) powiedz mi tylko masz z czujnik na ssącym czy wydechowym bo u mnie albo to czujnik na wale albo na ssącym (różne opinie słyszałem) ? U mnie przebieg 220 tys.
  25. facet_ odpowiedział(a) na Chabera temat w E46
    witam Cie serdecznie, szczerze lepiej kabelkami z aku, prostownik nigdy nie da Ci takiego prądu jak aku a i czasem wahania napięcia na prostowniku są różne a nie wiem ile ciągnie pompa a po co się wkurzać jak się okaże że pompa nie daje rady bo za mały prąd. Co do mojej wychodzi co chwile coś nowego, w niedziele wracałem na lawecie 40 km bo rozwaliło zbiorniczek wyrównawczy, a przy wyciąganiu zbiorniczka pękł mi ten dolny termostat od układu chłodzenia oleju w skrzyni automagicznej. Mam tylko nadzieje że zbiorniczek pękł od sobotniego uderzenia kołem w krawężnik bo lekkim poślizgu na skutego wstrząsu a nie przez kompresję idącą na układ bo jak pragnę zdrowia poleci z urwiska :). A czujniki dalej padnięte, jak widzę że auto zamula to pale go jeszcze razi i jest lala. Jak będzie ok po wymianie zbiorniczka to z czujnikami wybiorę się do ASO bo mam tam małe znajomości i może oni coś wymyśla. Wiem tylko jedno, każdy spec mi mówi że to auto na podróbach nie będzie jeździć a nie chce wywalić w błoto 400 zł za każdy czujnik.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.