Treść opublikowana przez pawelek3xx
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
W lampach firmy eagle eyes było tak, że światło stopu było w miejscu przeciwmgielnych z ori lamp, ale wyglądało to taaak sobie... :-?
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Wcale nie 400 zł kosztują dobre ringi SMD :P Ja u siebie mam dokładnie te: http://allegro.pl/ringi-smd-bmw-e36-e38-e39-super-jasne-drl-jafra-i3133466592.html Jeżdżę z nimi 3 lata i jest super. Jako dziennych też ich czasem używam, nie miałem problemu z policją. Co do tych lamp przedlift z soczewką a bez xenonu, to sprawdź dokładnie jaka tam jest żarówka na światłach mijania, bo nie wiem czy będzie to zwykła H7.
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Ringi polecam SMS z Jafry ze Szczecina ;) A co do lampy, , to sprawdź sobie jaka żarówka tam siedzi. Prawdopodobnie będą to żarówki HB3
-
E39 Ringi przed liftem warto ?
Krys32, dokładnie :)
-
E39 Ringi przed liftem warto ?
Bimmero na tym pierwszym foto to tragicznie to wygląda :(
-
E39 Ringi przed liftem warto ?
A u mnie dla przykładu, wygląda to tak: http://imageshack.us/a/img252/1466/imgp5818b.jpg i szczerze powiem, że nie widzę już moich lamp przedliftowych bez ringów. Oczywiście nie są to ringi CCFL :P Troszkę droższa i bardziej efektowna opcja:P
-
E39 Ringi przed liftem warto ?
Słabo będą ringi 6000K wyglądały ze zwykłymi żarówami :( Bardzo słabo :(
-
Jak jeździć automatem?
Jak coś jest nie tak, to w oleju będą opiłki. Ale jak nie szarpie automacik, to jest dobrze ;)
-
"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)
Rany boskie, niby 18" ale wyglądają na dużo mniejsze, mega koze masz :P To moje 17" wyglądają na mega duże, ale nawet palca nie wsadzisz między oponę a nadkole:P Te czerwone zaciski do do hondy civic pasują a nie do E39:P
-
Jak jeździć automatem?
To nie jest prawda, że dobra skrzynia uszkodzi się po wymianie oleju, był to pewnie jednorazowy przypadek który urósł do miana mitu, który chciałbym obalić.
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Masakra, chłopie wstawiłeś palniki ksenonowe do lamp bez soczewek???
-
[E39] 530dA Individual - Pierwsza holenderka w rodzinie :)
Kontury bez masażu też dają radę, uwierzcie mi :8)
-
[E39] 530dA Individual - Pierwsza holenderka w rodzinie :)
Nie mogę się napatrzeć na to wnętrze :D Wypas jak cholera :D
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Jak to nie mam tempomatu?? Popatrz dokładnie na kierownicę :P Chyba większość E39 z multifunkcją ma tempomat:P
-
gałka zmiany biegów ,automat
Ja u siebie obszywałem beżową skórą wybierak, z tym że robił to tapicer, ale wygląda to mega dobrze polecam :D
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Ramki na zegary założone, kurde mała zmiana a duży efekt, bardzo zadowolony jestem :D http://imageshack.us/a/img809/2945/020220131380.jpg http://imageshack.us/a/img152/548/020220131376.jpg
-
Zmiana kaseciaka na CD
Tak, czy mały czy duży wyświetlacz, to dodatkowy kabel będzie potrzebny.
-
Lampy tylne do E39 Depo
bingo powiedz mi jeszcze, że te depa i eagle eyes świecą lepiej niż oryginalna Hella. Ludzie bądźcie trochę poważniejsi... Eagle eyes: http://img27.imageshack.us/img27/7556/imagedbbm052berw2e22.jpg Depo :D : http://img854.imageshack.us/img854/3707/img2967lt.jpg Oryginalna Hella: http://img23.imageshack.us/img23/7594/imgp7294b.jpg I żeby nie było, porównajmy też przednie lampy oryginalne i zamienniki: Wasze ukochane i podobno ładniej wyglądające niż oryginał zamienniki: http://imageshack.us/a/img194/9163/lpbm16.jpg http://imageshack.us/a/img716/8789/10c1b23711b92.jpg http://imageshack.us/a/img341/8472/22487281.jpg I dla porównania oryginał: http://img5.imageshack.us/img5/3664/images2tm.jpg http://img248.imageshack.us/img248/5761/2wdzmfq.jpg
-
Lampy tylne do E39 Depo
Poliftowe to są takie jak u mnie np:P http://img849.imageshack.us/img849/6991/imgp7331.jpg
-
Lampy tylne do E39 Depo
Jak kwiecień to przed liftingiem. Lifting był we wrześniu 2000r ;)
-
Lampy tylne do E39 Depo
Teraz sami widzicie dlaczego tak bardzo jestem na NIE z zamiennikami... Depo a polift Hella to dwie różne bajki...
-
Lampy tylne do E39 Depo
CICHY525 troszkę ot od tematu robisz :P krys32, te oryginalne z białym kierunkiem wyglądają o niebo lepiej. A te depa średno przypominają oryginalne polifty uwierz mi... Oto fotka kolegi z innego forum, powiedział że nigdy więcej nie założyłby tego czegoś do auta: http://img51.imageshack.us/img51/3505/dsc0920wo.jpg
-
Lampy tylne do E39 Depo
Ludzie nie przesadzajcie że oryginalne lampy helli przed liftem są takie kosmicznie drogie... http://allegro.pl/bmw-e-39-lampy-tyl-bialy-kierunek-i2897445252.html 200 zł... Nie trzeba być milionerem, żeby tył auta wyglądał dobrze. a te Depa chyba droższe są?? :duh:
-
Lampy tylne do E39 Depo
Ze śmiesznością krys32 chodziło mi to to zdanie.
-
Lampy tylne do E39 Depo
Zgadzam się. Według mnie te wszystkie podróby zalatują chńszczyzno-korerańczyzną :mrgreen: i nie pasują do e39-no ale niektórzy uważają że odmładzają auto. Nie porównuj wiejskich gadżetów ,świecidełek i angel eysów tuningu do normalnych lamp, tyle że nie markowego producenta.Idziesz już z nurtem widzę więc daruj sobie te ironiczne tekciki. P.S Nie myj samochodu nie oryginalnym szamponem bo to wioską wali i każdy to rozpozna z daleka. O jakich Ty człowieku NORMALNYCH lampach mówisz? o tym Depo??!! Jesteś śmieszny, Chryste.... :duh: :duh: :duh: :mad2: :mad2: