Treść opublikowana przez pawelek3xx
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Manolito, polecam tą zaślepkę ;)
-
bmw e38 730d turek
O wow :D Zawsze podobały mi się te słupki z drewnem :cool2: Wypasss ;) :D
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
x 2 :)
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Tak, tarcze zegarowe mam zmienione, inna czcionka jest, nie ma całej tarczy podświetlonej i kolor jest biało-błękitny.
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Auto ma prawie 270 tys przebiegu, więc cudów chyba nie należy się spodziewać, tak? :P
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Nie nie różniły się. Pierwotnie był sandbeige, na pierwszej stronie galerii masz rozkodowany VIN
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Straszna tu cisza, chyba nie podobają Wam się moje zdjęcia, ale mimo to wrzucam kolejne : http://imageshack.us/a/img594/2088/f8bd.jpg http://imageshack.us/a/img36/6213/czh.JPG http://imageshack.us/a/img33/5599/3fy.JPG http://imageshack.us/a/img202/6171/lpm9.jpg http://imageshack.us/a/img577/7284/l3jl.jpg http://imageshack.us/a/img822/2981/ozib.jpg http://imageshack.us/a/img23/9711/o7kr.jpg http://imageshack.us/a/img856/3074/sps0.jpg http://imageshack.us/a/img202/8566/f2ug.jpg http://imageshack.us/a/img594/143/4q9g.jpg http://imageshack.us/a/img41/1980/5pjc.jpg http://imageshack.us/a/img849/8306/u16x.jpg http://imageshack.us/a/img407/9024/pqs9.jpg http://imageshack.us/a/img29/1843/qlks.jpg http://imageshack.us/a/img820/6091/wr4r.jpg http://imageshack.us/a/img593/7412/lk6q.jpg http://imageshack.us/a/img842/9607/c8b4.jpg http://imageshack.us/a/img692/9801/kasr.jpg
-
[E39] M pakiet polift. Wymiana halogenów na światła dzienne
Pod remizę w piątkowy wieczór to podjeżdżałbyś z oczojebnymi chińskimi ledami do jazdy dziennej zamiast halogenów ;) Nie idź tą drogą...
-
Moja E39 Niebieska Dama Na Zamku W Szwecji
Już argumentuję: - radio wygląda bardzo słabo, jeśli tylko dobrze Ci gra to ciesz sie nim i już. Mnie się nie podoba i to moja opinia - brewki, nie wiem co nimi chcesz osiągnąć, tzw nie modny już "bad luk"? To wręcz śmieszne. Też mi się to nie podoba, ale jeśli Tobie ma to poprawić nastrój patrząc na swoje auto to proszę bardzo. - fotki...Prawie każda w sepii albo czarno biała, nie wiele z nich wynika, na jednej może tylko widać normalne kolory... Nie dyskutujmy już o guście... I nie wiem dlaczego zarzucasz mi chamstwo, tylko dlatego że zwracam Ci uwagę na błędy w pisowni (częste zresztą). Nie trzeba mieć doktoratu żeby poprawnie pisać po polsku...
-
Moja E39 Niebieska Dama Na Zamku W Szwecji
Za jedne i drugie brewki powinni PAŁAMI walić a nie mandaty dawać... Żal... Nie ma tu sensu dyskusja o Twoim guście, Twój cyrk Twoje małpki, powodzenia.
-
Moja E39 Niebieska Dama Na Zamku W Szwecji
Dlaczego nie? psuje to kat swiecenia czy ? W kazdym razie wyglada dobrze widzialem kilka piatek i naprawde efektywnie. Brewki to na prowincjach pod remizami są modne... EFEKTYWNIE mnie rozwaliło :mrgreen: Jak nie znacie znaczenia takich skomplikowanych słów to ich nie używajcie :cool2:
-
Moja E39 Niebieska Dama Na Zamku W Szwecji
Aha, i jeszcze jedno: zrób jakieś "normalne" fotki bo te są jakieś takie nijakie :P
-
Moja E39 Niebieska Dama Na Zamku W Szwecji
Dokładnie tak jest, ja tylko wyraziłem swoją opinię, co mi się nie podoba i czego nie zrobiłbym u siebie ;)
-
Moja E39 Niebieska Dama Na Zamku W Szwecji
Wnętrze zdecydowanie zepsute tym czymś zamiast radia, kolor lakieru fajny.
-
werner18 ---> 528iA limousine
Zderzak przedliftowy do poliftowych lamp na NIE. Poza tym nie zgadza się coś, w VINie jest napisane o wersji z drewna szlachetnego, a masz u siebie ten wstrętny czarny plastik, no i wybierak nie z kompletu, oklejony czymś. Zajmij się wnętrzem, bo słabiutkie ;)
-
bmw e38 730d turek
Świetny zakup!! :D Ja mam u siebie od 1,5 roku kontury, i nie ma samochodów w których jeździ mi się podobnie wygodnie jak w moim na konturach :D
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
PO zakupie tył wyglądał 200 razy lepiej niż teraz ;) Mistrzem fotografii to krys32 nie jesteś ;)
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
To akurat nie jest dobry pomysł :P
-
"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)
Czarne blachy ;) Skąd masz warszawską, u Ciebie przedtem było chyba Płockie województwo? W e39 z tyłu faktycznie nie ma tak dużo miejsca, e38 bije ją pod tym względem na łeb ;) Ale kto by się tym przejmował :cool2:
-
[e39 5xx] Shadow Line - skład pakietu, naprawa w ASO
To jest chyba czarny połysk, na zdjęciu może tak to tylko widać.
-
[e39 5xx] Shadow Line - skład pakietu, naprawa w ASO
Masz kolego ten bardziej "wypasiony" shadow u siebie, czyli w połysku. Oprócz tego masz pakiet exclusiv ;) Ehh co za ludzie pracują w tych ASO...
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
Rozmowy w tej "galerii" dawno już nie dotyczą tu samochodu. Zrobił się taki klub dyskusyjny... i to głównie między krysem32 a CICHYM525
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Sesja letnia, enjoy ;) http://imageshack.us/a/img822/7650/4xku.jpg http://imageshack.us/a/img191/1489/9r39.jpg http://imageshack.us/a/img838/2530/4h6r.jpg http://imageshack.us/a/img43/9725/r6pk.jpg http://imageshack.us/a/img221/3401/vz9u.jpg http://imageshack.us/a/img854/1043/ldsi.jpg http://imageshack.us/a/img407/7992/nenm.jpg http://imageshack.us/a/img545/5176/x9mb.jpg http://imageshack.us/a/img818/7174/94pm.jpg http://imageshack.us/a/img89/2527/885k.jpg http://imageshack.us/a/img89/4457/ie05.jpg http://imageshack.us/a/img221/8501/h679.jpg http://imageshack.us/a/img577/7359/uh7h.jpg http://imageshack.us/a/img18/2435/d12z.jpg http://imageshack.us/a/img12/4643/o38p.jpg http://imageshack.us/a/img811/483/e3us.jpg http://imageshack.us/a/img18/6126/56at.jpg http://imageshack.us/a/img19/5187/nzwi.jpg
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Z przodu nie :)
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
No i Beema wróciła od lakiernika, doszła nowa pozycja w VINie ;) Od dłuższego czasu marzył mi się shadow na wysoki połysk, co zrealizowałem przy okazji poprawek lakierniczych (pozbyłem się utleniającego się aluminium koło lusterek! :D ). Malowana cała maska, klapa z tyłu i kilka drobiazgów ;) Zdjęcia z telefonu na szybko, profi sesja niebawem ;) http://imageshack.us/a/img827/6568/120620131618.jpg http://imageshack.us/a/img707/6430/120620131620.jpg http://imageshack.us/a/img191/2135/120620131624.jpg http://imageshack.us/a/img18/3041/120620131626.jpg http://imageshack.us/a/img163/8449/120620131627.jpg http://imageshack.us/a/img825/2591/120620131629.jpg http://imageshack.us/a/img705/4623/120620131643.jpg http://imageshack.us/a/img15/3770/120620131659.jpg http://imageshack.us/a/img841/7214/120620131675.jpg