Treść opublikowana przez pawelek3xx
-
[E39] 530dA Individual - Pierwsza holenderka w rodzinie :)
Zupełnie się kolega nie zna :P
-
Lampy tylne do E39 Depo
Myśl sobie co chcesz, miałem dwa komplety, teraz mam ori Hella polift i NIGDY więcej nie wrócę do zamiennika!!
-
Lampy tylne do E39 Depo
Więc lampy są do... sam wiesz czego...
-
Lampy tylne do E39 Depo
No to widocznie ja miałem jakoś inaczej... Ale przyznaj się, że odblasku nie masz...
-
Lampy tylne do E39 Depo
Nie umiem Ci tego wytłumaczyć, jakbyś zobaczył oryginalne lampy i porównał do nich ten szit to wiedziałbyś o czym mówię. Poza tym zwróć uwagę, że światło wstecznego wygląda zupełnie inaczej jak w oryginale polift. A jak wymieniasz żarówki w tych lampach? Da się bez problemu? A pasek odblaskowy masz w nich??
-
[E39] 530dA Individual - Pierwsza holenderka w rodzinie :)
Wow, wnętrze mistrzostwo świata :mrgreen: Daj mi to drzewo !! :D :D Coś chyba z tymi ksenonami jest nie tak, po pierwsze szkła do soczewek widzę że masz całe ryflowane, a powinny mieć gładkie kółko na soczewkę, a po drugie coś za żółto to świeci, czy to nie jakieś zwykłe żarówy??
-
Lampy tylne do E39 Depo
Zdecydowanie odradzam wszelkiego rodzaju podróbki lamp do E39, ludzie naprawdę szkoda tych 250 zł !!!!!!! Chłopaki miałem dwa komplety takich lamp i wiem co mówię, wywaliłem dużo kasy w błoto, naprawdę nie róbcie tego błędu !!!!!
-
Zmiana kaseciaka na CD
Nie mam pojęcia, ja zmieniałem radio i nie było żadnego problemu
-
Zmiana kaseciaka na CD
Raczej nie powinno być z tym problemu.
-
E39 530d Automat Porysowana gałka zmiany biegow
Zobacz tutaj: http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1210060
-
Ringi w lampie hella poliftowej. Co kupic. 530D
Wystarczą same markery.
-
Zmiana kaseciaka na CD
Tak, ale wyciągnąć musisz cały stelaż z klapką. Samą listewkę drewnianą (tudzież z innego materiału) ciężko jest zdjąć ze stelaża.
-
BMW E39 525 arktissilber
MORZE jest szerokie i głębokie... Podstawy gramatyki się kłaniają...
-
E39 530d problem z ksenonami
A może problem leży w połamanych regulatorach w lampie?
-
Zmiana kaseciaka na CD
Przeważnie tak. Przy tych jednoczęściowych radiach jest na płaski śrubokręt ;) Przy MID jest na torxa :P
-
Zmiana kaseciaka na CD
No spójrz tam w tą dziurkę, na jaki klucz widzisz miejsce?
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
krys32, moim zdaniem te lampki wyglądają mega...wieśniacko:P Czy naprawdę fabryczne lampki z E39 świecą aż tak źle? Wrzucam foto nocne mojej E39, przemyśl temat, bo takie coś to dobre jest do golfa II/III albo E30/36 http://img585.imageshack.us/img585/8357/img5914g.jpg Byś zrobił zamiast tego chłopie lepiej poliftowe lampy z tyłu, uwierz mi będziesz milion razy bardziej zadowolony niż z tego badziewia :P
-
Zmiana kaseciaka na CD
...bo masz miejsce na zwykły klucz... sprawa banalnie prosta ;)
-
Zmiana kaseciaka na CD
Najprostszy jednoczęściowy business to nie taki wielki wydatek znowu, kupcie, podłączajcie emulator i cieszcie się swoją muzyką podczas podróży naszymi 5 :cool2:
-
Zmiana kaseciaka na CD
W reversach nie wiem czy było, ale w business na pewno już było :) Jeśli nie masz przewodu do zmieniarki w bagażniku to można bezpośrednio za radiem podpiąć i emulator trzymać w schowku.
-
Zmiana kaseciaka na CD
Jest random
-
Zmiana kaseciaka na CD
Przyciskami na kierownicy i na radiu, to chyba oczywiste ;)
-
Zmiana kaseciaka na CD
Za prawie każdym kaseciakiem jest wejście na zmieniarkę ;)
-
Zmiana kaseciaka na CD
Poczytaj na tej np aukcji :) http://allegro.pl/new-zmieniarka-mp3-sd-usb-bmw-e46-e39-e38-x3-x5-i2856771517.html
-
Zmiana kaseciaka na CD
Stworzenie 6 katalogów CD01..06 na pendrivie to dużo roboty?? Bez jaj... Teraz już są tańsze te emulatory, ale naprawdę warte są swojej ceny, zwykłe CD to porażka.