Skocz do zawartości

pawelek3xx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelek3xx

  1. pawelek3xx odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Myśl sobie co chcesz, miałem dwa komplety, teraz mam ori Hella polift i NIGDY więcej nie wrócę do zamiennika!!
  2. pawelek3xx odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Więc lampy są do... sam wiesz czego...
  3. pawelek3xx odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    No to widocznie ja miałem jakoś inaczej... Ale przyznaj się, że odblasku nie masz...
  4. pawelek3xx odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Nie umiem Ci tego wytłumaczyć, jakbyś zobaczył oryginalne lampy i porównał do nich ten szit to wiedziałbyś o czym mówię. Poza tym zwróć uwagę, że światło wstecznego wygląda zupełnie inaczej jak w oryginale polift. A jak wymieniasz żarówki w tych lampach? Da się bez problemu? A pasek odblaskowy masz w nich??
  5. Wow, wnętrze mistrzostwo świata :mrgreen: Daj mi to drzewo !! :D :D Coś chyba z tymi ksenonami jest nie tak, po pierwsze szkła do soczewek widzę że masz całe ryflowane, a powinny mieć gładkie kółko na soczewkę, a po drugie coś za żółto to świeci, czy to nie jakieś zwykłe żarówy??
  6. pawelek3xx odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Zdecydowanie odradzam wszelkiego rodzaju podróbki lamp do E39, ludzie naprawdę szkoda tych 250 zł !!!!!!! Chłopaki miałem dwa komplety takich lamp i wiem co mówię, wywaliłem dużo kasy w błoto, naprawdę nie róbcie tego błędu !!!!!
  7. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Nie mam pojęcia, ja zmieniałem radio i nie było żadnego problemu
  8. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Raczej nie powinno być z tym problemu.
  9. Zobacz tutaj: http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1210060
  10. Wystarczą same markery.
  11. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Tak, ale wyciągnąć musisz cały stelaż z klapką. Samą listewkę drewnianą (tudzież z innego materiału) ciężko jest zdjąć ze stelaża.
  12. MORZE jest szerokie i głębokie... Podstawy gramatyki się kłaniają...
  13. pawelek3xx odpowiedział(a) na wodzu30 temat w E39
    A może problem leży w połamanych regulatorach w lampie?
  14. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Przeważnie tak. Przy tych jednoczęściowych radiach jest na płaski śrubokręt ;) Przy MID jest na torxa :P
  15. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    No spójrz tam w tą dziurkę, na jaki klucz widzisz miejsce?
  16. krys32, moim zdaniem te lampki wyglądają mega...wieśniacko:P Czy naprawdę fabryczne lampki z E39 świecą aż tak źle? Wrzucam foto nocne mojej E39, przemyśl temat, bo takie coś to dobre jest do golfa II/III albo E30/36 http://img585.imageshack.us/img585/8357/img5914g.jpg Byś zrobił zamiast tego chłopie lepiej poliftowe lampy z tyłu, uwierz mi będziesz milion razy bardziej zadowolony niż z tego badziewia :P
  17. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    ...bo masz miejsce na zwykły klucz... sprawa banalnie prosta ;)
  18. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Najprostszy jednoczęściowy business to nie taki wielki wydatek znowu, kupcie, podłączajcie emulator i cieszcie się swoją muzyką podczas podróży naszymi 5 :cool2:
  19. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    W reversach nie wiem czy było, ale w business na pewno już było :) Jeśli nie masz przewodu do zmieniarki w bagażniku to można bezpośrednio za radiem podpiąć i emulator trzymać w schowku.
  20. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Jest random
  21. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Przyciskami na kierownicy i na radiu, to chyba oczywiste ;)
  22. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Za prawie każdym kaseciakiem jest wejście na zmieniarkę ;)
  23. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Poczytaj na tej np aukcji :) http://allegro.pl/new-zmieniarka-mp3-sd-usb-bmw-e46-e39-e38-x3-x5-i2856771517.html
  24. pawelek3xx odpowiedział(a) na Wojtec1987 temat w E39
    Stworzenie 6 katalogów CD01..06 na pendrivie to dużo roboty?? Bez jaj... Teraz już są tańsze te emulatory, ale naprawdę warte są swojej ceny, zwykłe CD to porażka.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.