Treść opublikowana przez pawelek3xx
-
BMW E39 530d, odświeżona ! 1999 rp.
Nie podoba mi się to czarne przy klamkach, jakoś tak średnio do srebrnego pasuje... Maskę coś słabo masz spasowaną. A o lampach z tyłu się nie wypowiem nawet...
-
Zmiana kaseciaka na CD
Jakby to było tak banalne to już prawie każde E39 miałoby navi :P
-
Zmiana kaseciaka na CD
Jak ma się dwuczęściowe radio, to górę można wyjąć i w jej miejsce upchnąć zwykłe radio które zakryte będzie klapką
-
Zmiana kaseciaka na CD
Jak masz jednoczęściowe radio to musisz wymienić całość na dwuczęściowe
-
Zmiana kaseciaka na CD
I dalej potrzebowałbyś kilometry kabli i wiązek żeby to wszystko podłączyć, no i kogoś kto ogarnie temat. Gra nie warta świeczki ;)
-
Zmiana kaseciaka na CD
Szeroki wyświetlacz tylko i lepszy wygląd zewnętrzny ;) Ale warto ;)
-
bmw e38 730d turek
Niezły masakrator z tej Twojej E38 :8) :8)
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Tegoroczne wiosenne porządki we wnętrzu ;) http://imageshack.us/a/img542/5115/img9648x.jpg http://imageshack.us/a/img829/8471/img9658t.jpg http://imageshack.us/a/img547/3811/img9663v.jpg http://imageshack.us/a/img46/1690/img9664vi.jpg http://imageshack.us/a/img196/5050/img9666dr.jpg http://imageshack.us/a/img199/7676/img9686c.JPG http://imageshack.us/a/img593/9061/img9691j.jpg http://imageshack.us/a/img41/2668/img9706c.jpg http://imageshack.us/a/img853/6218/img9710n.jpg http://imageshack.us/a/img593/6479/img9715ng.jpg http://imageshack.us/a/img809/9339/img9726n.jpg http://imageshack.us/a/img515/4126/img9729y.jpg http://imageshack.us/a/img812/7319/img9734h.jpg http://imageshack.us/a/img834/4766/img9741r.jpg
-
Bmw e39 2.5 d 2002r
Lifestyle charakteryzowała głównie ta półskórzana tapicerka i te listwy ozdobne z kropkami ;)
-
Bmw e39 2.5 d 2002r
Kolego arturo e39, specjalnie dla Ciebie wrzucę kilka świeżych fotek mojego wnętrza ;) U Ciebie we wnętrzu nie pasuje mi tylko ta edycja lifestyle, ale z zewnątrz bardzo fajna :cool2:
-
Bmw e39 2.5 d 2002r
Nie mam nic do zarzucenia tej E39, co więcej bardzo mi się podoba ;)
-
Bmw e39 2.5 d 2002r
CICHY525 co Ty bredzisz????????? :duh: jakie nie oryginalne tylne lampy ???
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Jesteś śmieszny, sam u siebie masz ringi i tak głupio gadasz... :duh:
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Krys32, nie są one bardziej porażkowe niż Twoje lampy tylne albo to coś co wyświetla znaczek BMW przy otwartych drzwiach :mrgreen:
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Plazmowe tarcze z podświetleniem w kolorze biało-błękitnym nareszcie zamontowane ;) Wielu z Was pewnie zmiesza mnie z błotem za to, ale nie wygląda to źle ;) http://imageshack.us/a/img841/2254/imgp8033w.jpg http://imageshack.us/a/img708/8162/imgp8026.jpg http://imageshack.us/a/img515/7154/imgp8023.jpg http://imageshack.us/a/img96/4082/imgp8028.jpg http://imageshack.us/a/img24/4364/imgp8046.jpg
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Nie wydaje mi się, że fabrycznie masz beżowy mieszek ;) Pokaż swoją galerię :P
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Mieszek obszywałem u tapicera, wyszło mega dobrze :cool2: Jak nawet delikatnie inny odcień skóry na nim będzie to nie powinno się to gryźć z fotelami ;) Gorzej już z podłokietnikiem ;)
-
Zmiana kaseciaka na CD
Szczerze mówiąc u mnie zdarza się to samo ;)
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Ringi dokłdane ;)
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Lamp led do oświetlenia tablicy nie kupuj, po 1,5 roku psują się :(
-
[E39] 530dA Shadow Line 2000r.
Postanowiłem pozbierać do kupy wszystkie zmiany wizualne jakie zrobiłem w mojej E39 odkąd ją mam ;) Niektóre elementy wymieniane ze względu na to, że były bardzo zniszczone. Oto i zmiany: Najświeższa zmiana - grill w czarnym połysku (jest to też część projektu shadow w połysku, realizacja niebawem) http://imageshack.us/a/img15/4393/grillczarnypoysk.jpg Dywany gumowe Petex http://imageshack.us/a/img259/4982/dywanyguma.jpg Dywany welurowe oryginał z E60: http://imageshack.us/a/img542/9612/dywanywelur.jpg Emulator zmieniarki CD: http://imageshack.us/a/img707/5012/emulatorzmieniarkicd.jpg Koła z E60, 225/50/R17 Opony Goodyear Run flat http://imageshack.us/a/img594/511/felgo17calie60.jpg Najlepszy mod (moim zdaniem), czyli fotele konturowe z E38: http://imageshack.us/a/img577/3823/fotelekontur.jpg Klosze lamp przednich z białym kierunkiem: http://imageshack.us/a/img28/9665/kloszebiaykierunek.jpg Zmienione koło kierownicy, stare było starte, plus wymiana listw dekoracyjnych na kokpicie (stare miały różne odcienie): http://imageshack.us/a/img199/1213/kookierownicyilistwykok.JPG Lampy poliftingowe tył Hella: http://imageshack.us/a/img89/2219/lampyty.jpg Listwy dookoła auta w kolorze nadwozia: http://imageshack.us/a/img823/5775/listwybocznewkolorze.jpg Radio z szerokim wyświetlaczem MID: http://imageshack.us/a/img441/1488/mida.jpg Nowe palniki ksenonowe i zaślepka soczewek: http://imageshack.us/a/img838/8717/palniki6000k.jpg Wymieniony panel sterowania szybami (stary był wytarty): http://imageshack.us/a/img829/7894/panelsterowania.jpg Podłokietnik "starszego" typu obszyty beżową skórą: http://imageshack.us/a/img197/4554/podokietnikskra.JPG Wymieniona półka z zapaliczką i wyrzucony popsuty uchwyt na kubki - w jego miejsce fabryczna zaślepka w czarnym połysku: http://imageshack.us/a/img515/3408/pkaizalepka.jpg Wymieniony tylny uchwyt na kubki na półkę: http://imageshack.us/a/img832/5861/pkazamiastuchwytunapusz.jpg Ramki na tablice rejestracyjną pomalowane w czarny połysk (nowa zmiana): http://imageshack.us/a/img853/2947/ramkapoysk.jpg Uchwyt ręcznego w drewnie, pochodzi z BMW M5 ;) : http://imageshack.us/a/img197/6558/rcznydrewno.JPG Ringi SMD: http://imageshack.us/a/img5/8767/rindismd.jpg Ringi chromowane na zegary: http://imageshack.us/a/img707/363/ringichromzegary.jpg Wymiana słupka środkowego (stary wołał o pomstę do nieba): http://imageshack.us/a/img836/3315/supekrodkowy.jpg Wymiana słupka tylnego (j.w.): http://imageshack.us/a/img197/2595/tapicerkasupkaty.JPG Wybierak i mieszek w beżowej skórze ( po prawie dwóch latach czyściutki, niektórzy mówili że zaraz będzie brudny, to też jeden z efektowniejszych modów ;) ): http://imageshack.us/a/img211/9632/wybierakskra.jpg Zderzak poliftingowy przód: http://imageshack.us/a/img203/7919/zderzakpolift.jpg Nie wliczam oczywiście takich oczywistych zmian jak klocki, tarcze, amortyzatory, pompa wody, kolektor itp ;) Myślę, że auto zmieniło się totalnie od dnia zakupu, poprzedni właściciel nawet by nie podejrzewał, że to było jego auto ;)
-
bmw e38 730d turek
O WOW :mrgreen:
-
bmw e38 730d turek
Nie gadaj, że zrobiłeś łopatki przy kierownicy do zmiany biegów? :norty:
-
bmw e38 730d turek
Śliczności :cool2:
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
Te moje zamienniki na szczęście się zepsuły więc kupiłem oryginalne poliftowe Helle i nigdy więcej zamiennika lamp tylnych nie kupię :P