Treść opublikowana przez MarcinKrk
-
Maglownica
krzyżak ideał. Zmienilem latem
-
[E39] 530d Nie odpala/Pompa progowa/Pompa paliwa
a byles na kompie
-
E39 czujnik temperatury zewn.
To nie musi być wina czujnika. Może ktorys przewod nie stykać. Miałem to samo
-
E 39 Cieknie spod filtra oleju
wymieniałem ostatnio pod podstawą. Nie lada zabawa :8)
-
320d wymiana klockow hamulcowych, czujnik ABS
Bierz ATE. Naprawde godne polecenia
-
E39 czujnik temperatury zewn.
a co z nim nie tak
-
Panowie może wy będziecie wiedzieć co to za sterownik
Sterownik układu klimy
-
Skutki stłuczki ...
to czemu krzywo jezdzi :?:
-
Skutki stłuczki ...
zalezy jak silne uderzenie. u mnie auto wpadlo na kraweznik przy ok 40 km/h i mialem do wymiany cale lewe zawieszenie
-
Skutki stłuczki ...
z tym ze felga spawana i nie podejma sie naprawy
-
spada tem. podczas jazdy z górki!!!!
A moze zapowietrzone bydle jest :lol:
-
Skutki stłuczki ...
No w sumie maja trochę racji.Kupiłem auto z naprawianym zderzakiem to podczas oględzin po szkodzie potrącili mi 50%. Dobrze bylo by mieć jakiegos zaufanego mechesa żeby Cie nie wystrzygli na kase.
-
Skutki stłuczki ...
Dziwna sprawa z aso. Przeważnie bardzo chetnie przyjmuja samochod do naprawy. No ale jak mus to mus. Zmien warsztat i zrob geo a co do odszkodowania to na kosztorys tez czasem warto wziąc rozliczenia
-
Skutki stłuczki ...
Jak jestes pewien ze to stało sie podczas wypadku to nie daj sie wykiwać. Auto ma wrócic do stanu sprzed zdarzenia. Nie wiem jak w aso w wawie ale w krk za ekspertyze trzeba zapłacic ok 500 zł no chyba ze wstawiasz do nich auto do naprawy bezgotowkowej to koszty ponosi aso. A co z oględzinami??
-
Ile placicie za OC
MarcinKrk odpowiedział(a) na czeski1811 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjne2.8 1999, 60% znizki na ojca 460 zł TUW
-
Maglownica
Wydaje mi sie ze nie, nie ma luzu-nie ma stukania. Od pewnego czasu cos mi stuka a zawieszenie robione nie dawno. A amory moga stukać ??
-
proszę o opinie....
Różnicy w spalaniu prawie zadnej ale różnica w mocy znaczna. Bardzo ekonomiczny i elastyczny silnik. Na trasie potrafi spalic 7l
-
Maglownica
Podepnę się pod temat... mam pytanie odnośnie stukania. Czy są możliwe stuki bez luzów na maglu??
- proszę o opinie....
-
330d - jakie łożysko z piastą na przód?
U mnie był sachs i po 12 latach sprawuje się bardzo dobrze. Nie wiem czemu odradzasz taki montaż. Chyba nie ma co poprawiać fabryki :D
-
330d - jakie łożysko z piastą na przód?
Osobiście polecam FAG.Jest to łożysko wkładane na 1 montaż. Zrobiłem na nim 230tyś i nadal śmiga :) SKF też porządny no ale róznica w cenie ok 100zł
-
bmw[e39] zwrotnica
a ja ostatnio miałem problem ze zwrotnicą bo miała inny kąt pochylenia od tej którą kupiłem
-
bmw[e39] zwrotnica
mam na pozbyciu zwrotnice :D
-
E39 Inpa error pump
Witam Jak w temacie mam problem z pompą abs a mianowicie po diagnozie inpą mam błąd 15 error pump. Oczywiscie abc/asc nie działa. Sterownik dziś odebrałem i diagnosta twierdzi że jest ok.Styki sterownika czyste czujniki nie pokazują błędów. Dodam że jest to sterownik nr 0 265 900 001 który lubi padać Pozdrawiam
-
528i Wyciek z okolic obudowy filtra oleju
Witam Mam problem z olejem ktory sączy sie po obudowie silnika. Wymieniłem uszczelkę pod obudowa filtra ale wyciek nadal jest i cięzko go zlokalizowac Pozdrawiam