Treść opublikowana przez MarcinKrk
-
Gdzie znajduje sie rozrusznik ???
Najlepiej mieć dostęp do kanału i walczyć z nim od dołu. Wymontować rozrusznik nie jest trudno. Gorzej wsadzić go na swoje miejsce , ponieważ jest tam dość ciasno edit: Nie trzeba demontować niczego poza rozrusznikiem i przewodami od niego :D
-
Gdzie znajduje sie rozrusznik ???
Pewnie bendiks się kończy. Rozrusznik masz na górze w miejscu gdzie skrzynia łączy się z silnikiem http://www.google.pl/imgres?safe=off&hl=pl&biw=1920&bih=908&tbm=isch&tbnid=dtXwOf7JTGA1RM:&imgrefurl=http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php%3Ff%3D72%26t%3D120063%26start%3D15&docid=xA3sBoQUEIO9nM&imgurl=http://img532.imageshack.us/img532/8048/20070404790.jpg&w=648&h=486&ei=eWFoUZ3SIOWJ4AT26ICIBQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:93,s:0,i:365&iact=rc&dur=287&page=3&tbnh=155&tbnw=230&start=74&ndsp=44&tx=163&ty=43
-
[E39] Problem z odpalanie 520
Czy Disa ma być słyszalna po przekręceniu zapłonu?
-
[E39] Problem z odpalanie 520
Jeżeli często jeździmy na rezerwie to znacznie skraca życie takiej pompy
-
E39 M52B28 problem z przepływomierzem
Czy ktoś mógłby sprawdzić napięcie we wtyczce przepływki 3 pinowej. U mnie po zmierzeniu 1 i 3 pinu jest 12 v . 2 i 3 pin rowniez pokazuje taką wartość
-
2.8 padający dwumas?
Moje 3 lata temu miało większy luz :norty: wymieniałem sprzęgło ale dwumas zostawiłem w spokoju. Teraz przyszła pora na niego
-
2.8 padający dwumas?
moje ma 1-1.5 cm i własnie taką odchyłkę ok 1 cm . Czyli wygląda że jest jak nowe
-
2.8 padający dwumas?
Dwumas jeździł do końca u znajomego ale chce się zorientować czy jak mocniej go okręce to powinno być czuć taki "sprężynujący" opór
-
2.8 padający dwumas?
Kupiłem używany dwumas i mam pytanie , ma on 1 cm luzu ale jak mocniej obrócę to obraca się jeszcze o 1 cm i wraca bo odpycha go sprężyna. Czy to normalne zachowanie?
-
[E39] Problem z odpalanie 520
A może pompka która jest w baku kończy żywot
-
[e39] 530i Problem z przełączeniem na gaz
Po kilkudziesięciu sekundach od włączenia piszczy jakby skończył się gaz
-
[e39] 530i Problem z przełączeniem na gaz
Podepnę się pod temat. Dziś myłem silnik po wymianie uszczelki i po wysuszeniu nie przełącza sie na gaz. Zauważyłem ze parownik jest bardzo gorący. Podejrzewam zwarcie ale chciałem zapytać czy parownik ma być aż tak gorący
-
2.8 padający dwumas?
Jeżeli gasze na sprzęgle i jest cisza to można wykluczyć dwumas ?
-
Xenon świeci na różowo-fioltowo - żarnik do wymiany?
Witam Temat nieco stary ale może ktoś odpowie:D Mam problem jak w temacie ale u siebie wymieniłem oba żarniki na ori philipsa i nadal jedna lampa "kuleje". Czy przetwornica może mieć na to wpływ??
-
2.8 padający dwumas?
Podobno powinno się zmienić komplet sprzęgła ale moje ma dopiero 3 lata
-
2.8 padający dwumas?
Na jałowym biegu telepie silnikiem
-
E39 M52 Rolka napinacza
Pytam co np. może powodać szumienie. Wymieniłem rolkę na nową która miała rok bo myślałem że to jej wina. Co może być źle ze ta rolka szumi
-
E39 M52 Rolka napinacza
Więc pytam jeszcze raz jakby ktoś miał problem z rozszyfrowaniem problemu. Szumi rolka dolnego napinacza. Napinacz i rolka wymienione i nadal szumi. Czy coś oprócz tej rolki może mieć wpływ na to pier...one szumienie
-
E39 M52 Rolka napinacza
Ale czy koło pompy może mieć luz i "krzywi" rolke
-
E39 M52 Rolka napinacza
Niezwykle cenna uwaga :doublefacepalm: Dzięki takim odpowiedziom to forum żyje. Wymieniona rolka, napinacz a chciałem się dowiedzieć czy może sprężarka , pompa etc może powodować takie zachowanie
-
2.8 padający dwumas?
Gdzie jest taka cena?
-
E39 M52 Rolka napinacza
no tak ale na pewno jest to ta rolka
-
E39 M52 Rolka napinacza
Jestem pewien. Jak zluzuje troche napinacz to jest ok
-
E39 M52 Rolka napinacza
Witam jak w temacie. Dolny napinacz strasznie szumiał więc wymieniłem na nowy. Po zmianie nic się nie zmieniło :mad2:
-
[E39] Problem z odpalanie 520
Kolego ogarnąłeś problem?