Treść opublikowana przez Fred-Flinstones
-
1M coupe
W służbie porządku :) http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9301028,BMW_1_M_Coupe___w_sluzbie_porzadku.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ten samochód wisi już w internecie od 2 lat na początku był w cenie 77tys. :mrgreen: http://moto.allegro.pl/sprzedam-bmw-120-d-i1517013833.html
-
[E87] Ubezpieczenia/Porady/Wskazówki
Witam, zostałem przy Allianz :) zrezygnowałem z PZU tylko dlatego że się okazało że mam bałagan w zniżkach, mianowicie pogubili moje polisy w historii z wcześniejszych ubezpieczeń :duh: i musiałem wszystko po kolei odkręcać. Dzięki bogu moja żona trzyma wszystkie stare polisy na wszelki wypadek, bo tak miałbym lipę....
-
Informacje o problemach i pomysły na zorganizowanie działu
To super :cool2:
-
[E87] Modyfikacja lamp - światła do jazdy dziennej
Kolega gessi ma rację potrzebny jest czujnik zmierzchu w szybie.
-
[E81/E87] Odryglowanie drzwi po wyjeciu kluczyka
Witam, a czy czasem sam nie zaryglowałeś drzwi przyciskiem? wtedy po wyjęciu kluczyka same się nie otworzą zawsze tak jest :)
-
Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)
Świeżo dodane :) http://f20.1addicts.com/forums/showthread.php?t=508025
-
Informacje o problemach i pomysły na zorganizowanie działu
Witam, Ja jestem za :) Nawet mam wytypowane 2 osoby które mogłyby się zająć porządkiem na naszym forum, oczywiście jeżeli się zgodzą i będą miały czas... Mają bogatą wiedzę i sprawiedliwe podejście do sprawy z tego co zauważyłem do tej pory na forum : Moja propozycja to Hubert ( Hipo) i Kamil (kamil20011) Panie i Panowie Głosujmy na nich :D :cool2:
-
e87 118d Japanrot! by Darcyn.
Witam Bardzo fajna konfiguracja oraz rzadko spotykany kolorek w serii 1 :D Super!!! Szerokości życzę...
-
[E87] Ubezpieczenia/Porady/Wskazówki
Mam dylemat Mianowicie w Allianz wycenili mi samochód na 76tys. stała wartość przez rok i składka 2906 plus ochrona DAS i pakiet szyba oraz samochód zastępczy. Ale miałem spotkanie z multi agentem z PZU, i oczom nie wierzyłem jak mi wycenił samochód mianowicie - cena wyjściowa 76tys ale po dodaniu wyposażenia, cena auta wzrosła do 88300 również stała wartość przez rok :shock: a składka 2637 za rok. jest samochód zastępczy na cały okres naprawy, ale nie ma ochrony prawnej DAS i pakiet szyba jest, ale zamiennik JAAN. Teraz to dopiero mam do myślenia :mrgreen: Muszę się zastanowić do jutra. Raczej wszystko wskazuję na korzyść PZU, co o tym sądzicie ?
-
[Wideo] Ciekawe filmiki z BMW seri 1 w Internecie
Te 3 ostatnie filmiki to wypas :cool2:
-
Dodatkowa gwarancja Repair Inclusive - czy warto?
Witam, Jeżeli chodzi o te pakiety to wygląda to w ten sposób, że pierwszy nie jest na 3 lata tylko o 1 rok dłużej po skończeniu 2 letniej gwarancji :) kolejny jest na 2 lata i tak dalej. Trochę tanio wyszły te pakiety, ja jak się pytałem o pakiet ultimate do BMW 1 na 5 lat czyli kolejne 3 lata spokojnych snów :mrgreen: to krzykneli 8100zł! Tutaj też był poruszany ten temat viewtopic.php?f=33&t=62490&hilit=bsi
-
[E87] 120d - Start/Stop a trwałość turbiny
Ja bym nie panikował :) A co z klimą, jak jest ustawiona ? będę w serwisie w piątek na wymianie płynów i innych rzeczy, to popytam co jak i wtedy dam znać. Z drugiej jednak strony ja w sumie nie przepadam za tym systemem, trochę mnie denerwuje :mrgreen: Spróbuj jeszcze się przejechać w miarę spokojnie po mieście tak z 20km i wtedy zobaczyć.
-
[E87] 120d Brak mocy/Spadek mocy/Szarpanie
Witam czy posiadasz Tempomat ? może to śmieszne, ale działa ci jak byś miał Tempomat włączony :mrgreen: Może zwariował :?:
-
Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)
Kolejne foty :) http://f20.1addicts.com/forums/showthread.php?t=502755
-
[E8x] Uchwyt na napoje - montaż
Podziwiam was :cool2: wielki szacun!!!
-
[E87] 120d - Start/Stop a trwałość turbiny
Będzie działać napewno :) grzanie foteli w zimie to fajna sprawa :cool2:
-
E81 118d by rafals
Witam Z tego co wiem to kolega Tomek-tsz79 ma podobną felgę ale chyba w rozmiarze 17. niby na stronie napisali że pasuję do modelu E87.
-
[E87] 120d - Start/Stop a trwałość turbiny
Podjedź do elektryka niech sprawdzi akumulator na jakim poziomie jest. Moim zdaniem jest słabo naladowany, raczej nie powinno sie mu coś stać po 2 latach. Choć zdarzają sie wyjątki ;) a jakie robisz przebiegi?
-
[E87] 120d - Start/Stop a trwałość turbiny
Witam Ja też mam ten system, nie ma się co martwić system działa powyżej 3 stopni ale pod warunkiem że są spełnione wszystkie warunki np. jest w pełni naładowany akumulator, jeżeli jeździsz na automatycznej klimatyzacji to musi być odpowiednia temperatura w samochodzie. Jest też czujnik zaparowania szyb i wiele innych rzeczy które odpowiadają za włączenie lub wyłączenie tego systemu. Ps. pocieszę cię mi też teraz nie działa ten system a bywa już u mnie po 11stopni :mrgreen:
-
[E87] Kradzież wkładów lusterek bocznych
Takie grawerowanie to nie jest głupi pomysł :) zawsze to może zniechęcić i 700zł na inne modyfikację zostanie :mrgreen: Nawet w astrze coś takiego widziałem http://img145.imageshack.us/img145/1814/img20441.th.jpg
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
W dobrej cenie ... http://moto.allegro.pl/bmw-118i-2-0i-e87-02-2010-xenon-navi-gwarancja-i1499733279.html Mega dziwne :shock:
-
[E87] Ringi
Ksenony po FL mają chyba podwójną soczewkę :)
-
[E87] kontrolka kluczyka z bateryjką
Mogło by się zgadzać :) Dzięki :cool2:
-
[E87] kontrolka kluczyka z bateryjką
Jedyne wytłumaczenie gdzie jest ten tajemniczy "styk" co ładuje to chyba strzałka :arrow: do otwierania auta :) Albo magia BMW :mrgreen: