Treść opublikowana przez Fred-Flinstones
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
Wczoraj zrobiłem test na trasie 250km i wyszło 6,7l więc nie jest tak źle jak na te warunki zimowe :) Ps. w Wenezueli nie muszą się martwić o spalanie za 1$ można kupić 70l benzyny!!! masakra :duh:
-
[E87] 118d jak wam odpala zima
Witam, Byłem na wyjeździe 2 tyg. i trochę się zastanawiałem ja to będzie z odpaleniem, samochód był na parkingu pod chmurką. wsiadłem przycisk START i od razu odpalił, nawet podgrzewanie świeć się nie zaświeciło :D jedyna załamka to widok auta - gołębie zrobiły sobie punkt docelowy :mad2: :mad2: :mad2:
-
[E87] zarowki, podswietlenia pytania
Ja też bym został przy oryginalnym oświetleniu środka. Jeżeli chodzi o Ala ksenony HID to odradzam!!! Policja ściga bardzo z tego co słyszałem :mrgreen: na dzień dobry 200-300 zł i 6 punktów plus dowód rejestracyjny.
-
BMW stuninguje twoje auto
Fajna sprawa, aczkolwiek cena będzie z kosmosu :mrgreen: plus będzie taki ze się gwarancji chyba nie straci. Szkoda ze nie ma opcji z 118d ;)
-
Czy podoba wam się BIAŁA "1"
Bardzo fajna konfiguracja ;)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Witam, Kolega MrSorma ma na zdjęciach ten uchwyt. Ja mogę powiedzieć tylko tyle ze jest to fajna opcja, aczkolwiek pasażer jak wsiada to musi uważać żeby go kolanem nie wylamać :mrgreen:
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Witam, czy mata jest nowa ?Zapodaj fotkę jak mozesz
-
[E87] Zaślepka pasów bezpieczeństwa
Witam, Ogólnie zależało mi na opini co sądzicie o zapinaniu pasów. Bo już myślałem ze tylko ja podchodzę tak pedantycznie do kwestii zapiecia pasów. Dzięki bardzo :)
-
Zamówienie na ebay.de
Ja też polecam ten sposób, jest najbardziej bezpieczny :) a do tłumaczenia użyj przeglądarki google chrome lub google tłumacz :) mi zawsze pomaga!!!
-
[E87] Zaślepka pasów bezpieczeństwa
Witam, Interesuje mnie wasze zdanie na temat "słynnej" zaślepki pasów bezpieczeństwa, co o niej sądzicie ?
-
E82 120d by MrSorma
Może to pomoże ci zmienić zdanie Oczywiście każdy jest kowalem swojego losu....
-
E82 120d by MrSorma
Teraz to pojechałeś.... :duh:
-
E82 120d by MrSorma
Stary Ty chyba nigdy nie złamałeś żadnego przepisu drogowego :?: :!: :P Oj jeszcze byś się zdziwił :mrgreen: Ogólnie lubię szybką jazdę, ale z głową. Dla mnie podstawą są zawsze pasy, i nie rozumiem ludzi którzy jeżdżą autem który ma mega-systemy bezpieczeństwa, a nie zapinają pasów.... Pamiętaj poduszka może uratować ci życie pod warunkiem że będziesz miał zapięte pasy, w innym przypadku może zrobić ci krzywdę... Życzę szerokości....
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Z tego uchwytu jestem mega zadowolony, jak go nie używam to go chowam do schowka :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
wyjątkowo tania podstopnica 99zł :) http://moto.allegro.pl/bmw-podstawa-pod-stope-stopka-m-power-i1448388803.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Mam podobne zdanie :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
dziwne M-pakiet wew. a gałka jest zwykła.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
O masakra ale zakręt ze mnie :) już się poprawiam... http://moto.allegro.pl/jak-nowa-bmw-e87-130-mpakiet-265km-demonstracyjny-i1453391571.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Kolejna ciekawa aukcja cena -5 lat i 16 tys. dziwne.... trochę za bardzo odpicowany :mrgreen:
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam wszystkich fascynatów :)
-
Czy podoba wam się BIAŁA "1"
Witam, Jestem tego samego zdania co inni, biały jest nie tylko modny ale również super się prezentuje, plus do tego czarne felgi w macie rewelka!!!
-
E82 120d by MrSorma
Te felgi z M-pakietu są The Best :) Jedyny minus to ta zaślepka na pasy :nienie:
-
[E87] 118d Awaria czujnika ciśnienia powietrza w oponach
A jednak ;)
-
BMW z programu Premium Selection
Witam A tak z ciekawości ile cię kosztowała ta 1 z marca 2009 ? Ps. ja napisałem że prawdopodobnie może pochodzić z wypożyczalni, ale nie musi - temat był poruszany w dziale 1:)
-
[E87] 118d Awaria czujnika ciśnienia powietrza w oponach
a czy miałeś w standardzie opony Run Flat ? bo jak tak to musiały być czyjniki...