Treść opublikowana przez Fred-Flinstones
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Masakra :duh: Te spryskiwacze mnie dobiły :mrgreen:
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
Witam, Po pierwsze diesel nie disel :duh: :mad2: Po drugie to mi się chyba wydaję że chciałeś zabłysnąć na forum że ci tak mało pali :mrgreen: ja przy twojej prędkości to pewnie bym zszedł do 4l/100km. ale wychodzę z założenia że szkoda odbierać sobie tą radość z jazdy :cool2: Po trzecie to jest TEMAT ile pali wasza 118d Ps. A tak w ogóle to może byś się przywitał!!!
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Witam, Moim zdaniem nie można tak do końca porównać tych dwóch silników co do ich awaryjności, wszystko zależy od tego, jak były te auta eksploatowane przez wcześniejszych właścicieli a w szczególności turbina. Jak kupujesz auto używane to jest tak zwany chybił - trafił :mrgreen: Grunt to na początku nie żałować kasy na dobry przegląd oczywiście po konkretnej selekcji :) Tematów na temat usterek serii 1 jest trochę , forum moim zdaniem jest bardzo przejrzyste, kto szuka ten znajdzie :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Prawie dobrze wyposażona, brak tylko ksenonów :mad2: http://moto.allegro.pl/bmw-i1568009109.html
-
Jaką bunią do ślubu
Witam, Ja do ślubu jechałem jako kierowca swoją jedynką i było fantastycznie, żona siedziała obok, oraz z tyłu Golden retriever- MOBY :) mina wszystkich przechodniów bezcenna :mrgreen: Ślub odbył się w Piątek 13. 2010r. :cool2: i wszystko zrobiliśmy inaczej niż inni... Kilka dni później podróż samochodem do Paryża, Polecam !!! 1 http://img857.imageshack.us/i/karolinaigrzegorz85.jpg/ 2 http://img812.imageshack.us/i/karolinaigrzegorz32.jpg/ 3 http://img706.imageshack.us/i/karolinaigrzegorz86.jpg/
-
1M coupe
Test :) http://www.bmwblog.com/category/bmw-m/
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Witam, Ja na twoim miejscu na lato wziąłbym 17 Run Flat, dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze, wiem że jest dużo zwolenników jak i przeciwników opon Run Flat, ja cały czas jeżdżę i czuję się dobrze, mimo tych fatalnych dróg :mad2: :mad2: :mad2: Jeżeli chodzi o szerokość opony to fakt wpływa to na spalenie może podnieść o jakieś 0,3 do 0,5 jeżeli chodzi o moc, to w twoim przypadku będzie prawie nie zauważalna :mrgreen: Na temat felg do Run Flat poczytaj sobie Tutaj
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Na oko, to ten sprzęt jest chyba więcej wart niż ten samochód :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ale kręcą wałki masakra !!! :duh: viewtopic.php?f=44&t=153413
-
Test spalania 116d
Witam, Może komuś się przyda :) http://www.blogomotive.pl/index.php/2011/04/11/221-rajd-o-kropelce/
-
~~E87 120i
Witam, chyba kolega trochę za daleko odjechał wrum, wrum :mrgreen: i zapomniał o nas.... czekamy na zdjęcia i opis z niecierpliwością :mrgreen:
-
E87 116i - RODI
Witam, Bardzo dobry wybór, gratuluję :cool2: Powodzenia :)
-
E87 118d - Fred-Flinstones
Fotka dodana :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A3 brzydka to jedna sprawa, druga do silnik chodzi jak w traktorze :mrgreen: a już nie mówię o komforcie podróżowania. Decyzja należy do ciebie, automat fajna sprawa też bym chciał mieć, ale moim zdanie to nie jest priorytet w zakupie!!! no chyba że kupujesz nowe auto i zamawiasz wszystko po kolei w cenniku :mrgreen: ciężko jest kupić pewne auto z dobrym wyposażeniem, wiem coś o tym ja szukałem swojego przez pół roku, jak nie więcej :) czasami warto podjechać do dealera BMW oni mogą ci też pomóc.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Witam, generalnie jest ok, ale to tylko zdjęcia... na szybko to mogę sie tylko doczepić do felg, ktoś nie uważał na krawężnikach :mrgreen: no i ten jasny kolor w środku, jakoś tak do mnie nie przemawia, ale o gustach się nie dyskutuję:) Polecam poszukać rocznik 2007 ale po lifcie produkcja na przełomie marca i kwietnia 118d ma 143KM a 120d ma 177KM i są lepsze plastiki :) Audi3 bym sobie odpuścił :nienie:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Kogoś poniosło trochę z ceną :mrgreen: a już nie mówię o marzeniach na zamianę :duh: http://otomoto.pl/bmw-130-i-C18238864.html
-
[E87] 118D Odłosy w trakcie ruszania
Witam, Sprawa się wyjaśniła, to nie był DPF tylko tłumik miał przeciwwagę na jakiś łączeniach i stąd ten rezonans, zrobili od ręki. Jestem happy :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Poniosła go ułańska fantazja :mrgreen:
-
E87 118d - Fred-Flinstones
Witam, Pierwszą modyfikację mam już za sobą, tylko się nie śmiejcie;) Zakupiłem końcówkę rury wydechowej, koszt nie wielki 165 po rabacie, a radość wielka:) wyglada rewelacyjnie. Jak ogarnę samochód na myjny to zrobię fotkę:)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
czyżby okazja :) :?: http://moto.allegro.pl/bmw-e87-118d-lci-m-pakiet-biksenon-skora-18-i1541114771.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Kolego lukolo85 118d ma pojemność 1995cm :mrgreen: pierwszy moim zdaniem trochę za bardzo zniszczony w środku, kierownica wytarta na ponad 200tys :) plastiki porysowane i mocno brudne, pewnie stał porozbijany na parkingu przez jakiś czas stąd ten brud :mrgreen: plus prawy zderzak z przodu źle spasowany z błotnikiem. w drugim też pewnie koleś zapomniał dopisać 1 albo 2 z przodu do przebiegu :) tylni zderzak inny ma odcień. Ogólnie nie polecam żadnego :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Pierwszy jest dobry tempomat i kubełkowe fotele, nawet nie są sportowe :mad2: powątpiewam żeby miał webasto :mrgreen: drugi też nie bardzo widzę żeby miał tempomat a radio ma business :mrgreen: mają oklepane ogłoszenia :mad2:
-
Informacje o problemach i pomysły na zorganizowanie działu
Witamy :clap: Będzie się działo :mrgreen: :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Witam, Jak patrzę na te dwa samochody - samochód dla ludu i seata to oczom nie wierzę, z zewnątrz golf ma budę która nie zmienia się od wielu pokoleń, mi to nie wygląda na nową generację, tylko lifting :duh: Leon jeszcze jako tako, ale to co zrobili w środku w jednym i drugim aucie to porażka :mad2: deski rozdzielcze nie z tej epoki... A poza tym tak jak powiedział Kamil jeżeli chodzi o Golfa to jest ich za dużo, w życiu trzeba się wyróżniać :mrgreen: nie lubię rzeczy oklepanych.... moim zdaniem Leon i Golf to nie rywale (konkurencja) dla BMW 1 oni tylko mają cenę porównywalną do BMW....
-
[Wideo] Ciekawe filmiki z BMW seri 1 w Internecie
heheee... nieee... jeżeli mi pomożesz to działamy :cool2: Ja jeżeli chodzi o takie mody, to raczej się nie nadaję, za małe pojęcie mam na ten temat, ale podziwiam ludzi takich jak ty Hubert :cool2: