Treść opublikowana przez Fred-Flinstones
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
BMW 1 E87 118d 2009/06 31000tys. Mega frajda z podróżowania :cool2:
-
Popularność BMW
Lubię to :mrgreen:
-
[E87] Fotele kubełkowe
Witam, ja o tym samym myślę co ty :) Te pierwsze jakieś dziwne maja zagłówki może dlatego że przed liftem. Te w skórze są fajne tylko cena :duh: W dziale Serii 3 masz trochę opisane FOTELE SPORTOWE
-
[E87] Spalone hamulce
Jestem w szoku, nie spodziewałem się że po takiej akcji tak szybko pójdą hamulce :duh: Współczuje ci Hubert :( Ps. a tak z ciekawości robiłeś jakieś testy że tak się stało ?
-
Popularność BMW
Trochę mało inteligentny ten twój post :mad2: Moim zdaniem samochód marki BMW, kupuje się nie dla szpanu (pokazaniu się sąsiadom) :mrgreen: tylko dla tej radości z jazdy, precyzji w wykonaniu, napędu na tył i wielu innych rzeczy.... Niestety przykro mi to stwierdzić, ale nie jesteś sam, jest wiele takich osób które myślą jak ty, stąd później jest taka chora opinia o kierowcach w BMW :duh: Ps. Chcesz być wyjątkowy to KUP sobie Ferrari F430 w bieli :mrgreen:
-
[E87] Inspekcja klocków hamulcowych
Witam, Prawdopodobnie dlatego wcześniej zmieniałeś tył, ponieważ w jeździe np. w mieście system sam dohamowuje koła szczególnie na jakiś nierównościach plus do tego dochodzi napęd na tył i jazda bokiem :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
niestety link po chwili wygasa i nie działa :( Można ten samochód zobaczyć na stronie dealera BMW Smorawiński w Poznaniu dział aut używanych :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ciekawa sztuka 123d w Bieli :) http://e4c2.bmwgroup.com/e4c/detailedSearch.jsf;jsessionid=7fmZN7KLNZFGN7yZRHnpDBpWwKtQlWrNWqLWYYl0k0tG7Qpyznmg!433644778
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Po tygodniowej jeździe X1 z fotelami sportowymi, postanowiłem pomyśleć nad zmianą u siebie na takie :) dokładnie interesują mnie takie jak te na aukcji chodzi głównie o tkaninę Network ale w wersji z podgrzewaniem, bo te raczej nie są podgrzewane. Mam pytanie czy dużo jest kombinowania przy wymianie, trzeba coś programować ? Ps. jeżeli ktoś przypadkiem znajdzie coś takiego na allegro, to proszę o link, z góry dziękuję :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Myślałem że jestem Fred :mrgreen:
-
[E81] 118D Pulsowanie auta przy ruszaniu z 1 biegu
Witam, Właśnie dostałem dobry telefon, dwumas i sprzęgło do wymiany przy 30tys.km :duh: na szczęście sponsorem całej imprezy jest BMW :cool2: :mrgreen: gwarancję miałem do wczoraj :mrgreen:
-
Start & Stop a silniki diesla.
Witam, Posiadam ten System start- stop i powiem tak, na początku byłem zafascynowany tym wszystkim myślałem że będę ECO :) ale po jakimś czasie ten system zaczął mnie irytować, szczególnie jak zobaczyłem że oszczędność jest znikoma :duh: teraz za każdym razem jak odpalam auto to wyłączam ten system. W tym dziale zostało to więcej opisane SYSTEM START-STOP oraz tutaj SYSTEM START -STOP I TURBINA
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Fajny, ale cena też niczego sobie :jawdrop:
-
E87 120i - zakup ?
Witam, A może warto trochę ruszyć głową i poszukać informacji w dziale BMW serii 1 :?: np. TUTAJ :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
W sumie nie jestem do końca przekonany co do czarnych felg, podoba mi się bardzo wzór :) na razie się rozglądam po necie i dziś przez przypadek zobaczyłem czarne, wiem że w oryginale nie występują dlatego spytałem. A tak z czystej ciekawości pepe118 jak z myciem tych felg, pewnie nie jest łatwo :mrgreen: Ps. może wrzucisz kilka zdjęć swojej czarnej strzały do galerii :) chętnie byśmy pooglądali :8)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Witam, czy te felgi są oryginalne ? http://moto.allegro.pl/oryginal-bmw-e87-e46-17-cali-i1632776113.html Czy waszym zdaniem pasowałyby do czarnej jedynki ?
-
E87 120d - Hipo
Fenomenalnie wyszło to obszycie :cool2: wydaje mi się że z listwami też będzie mega :D
-
E87 120d - Hipo
Jak zwykle szczęka opada :jawdrop: :cool2:
-
[E87] 118d gałka zmiany biegów - wymiana na krótką
Jak już kupować to tą z M-pakietu jest wyjątkowa i nic się nie rysuję :mrgreen: Aczkolwiek pojawiają się inne koszty, bo wtedy trzeba wymienić kierownicę oraz rączkę od ręcznego żeby był komplet :)
-
E 87 130i , 265KM , 2005 rok ,
Witam, Rewelka i do tego jeszcze ten silnik :cool2: A jak tam spalanie w wersji hard i normal :mrgreen: :?:
-
[E87] Kontrolka ciśnienia w oponach
Witam, Musisz wejść w Menu BC przy odpalonym samochodzie, ale na postoju, poszukaj ikony z oponą (,,,,) coś w tym stylu :mrgreen: kliknij Przycisk BC zniknie chyba ptaszek [v] i kliknij jeszcze raz BC i trzymaj dopóki ptaszek się nie pojawi po raz kolejny, to by było na tyle -tak wygląda inicjacja czujników opon :P
-
[E87] 120d choromowana końcówka tłumika wydechu
Mogłeś nam nagrać tą symfonię :mrgreen: A tak tylko możemy się domyślać :norty:
-
[E87] Kontrolka ciśnienia w oponach
A czy zainicjowałeś na nowo czujniki opon w menu BC :?:
-
[E87] My 118D
Dzięki :cool2: Widzę że twoją pasją jest fotografia -wszystkiego co się może kiedyś przydać :P Fajnie ja też tak czasami mam, z założenia wychodzę że nigdy nic nie wiadomo :mrgreen:
-
[e91] 320d 2008 sprawdzenie w ASO
Witam, Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedz na swoje pytania CENNIK