Treść opublikowana przez Lucass_81
-
e 36 i zalewanie silika przy 4 tys.
Heh, ale jeśli już naprawisz ten rozrząd to bunia się odwdzięcza i bardzo fajnie śmiga. Zrobiłem u siebie dźwigienki i hydroregulatory i jest super. W e30/36 jest w miarę ekonomicznie w porównaniu do osiągów, a i ładnie śmiga. W e34, to już mała porażka, ekonomia jest ale nie ma dynamiki ;) Niestety, (u mnie) apetyt rośnie w miarę jedzenia. Następna bunia będzie mieć 2,5 w benzynie. BrianJK Aby sprawdzić jaki masz silnik sprawdź np. tu: http://www.bmwfans.info http://www.realoem.com/bmw/select.do Jeśłi się okaże, że to m40, to wpisz w szukajkę "m40" lub "m40 odcięcie". Wywali Ci dłuuugą lekturę :mrgreen:
-
Silnik pracuje jak diesel... pomocy!
Dokładnie :cool2: wr75010, dobrze, że silnik jest OK.
-
Fotoradary
Byle by takich więcej ludzi, jak Wy :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Gdy się chce, to zawsze można. A nasi politycy chcą, ale nachapać się kasy :mad2: :mad2: Powiem Ci, że nawet mnie pocieszyłeś. Bo wiem, że "gdzieś" jednak są ludzie myślący. :mrgreen: :mrgreen:
- Hamowanie
-
Akumulator
Dokładnie tak jak napisał zbigniewst, ale ja gdy kupowałem parę latek temu podjechałem do gość, którzy sprzedają i serwisują tylko aku. Gość mi założył i podłąćzył, aby się nie pobrudził za free :D Sam to zaproponował. Także jeśli jeszcze nie masz akumulatora w domu, tylko w sklepie ;) No, to wiesz.
-
Fotoradary
Tak się zastanawiam czy teraz ironizujesz, czy nie. Ale chłopaki z policji powinni stać przy szosie,tak aby każdy ich widział z daleka. Wtedy większość piratów drogowych zwolni, fakt,że w miejscu postoju policji ale zawsze. Jeśli takich patroli będzie więcej ludzie zaczną myśleć, że jednak jest bat nad nimi. W dodatku jeśli kogoś zatrzymają i sprawdzą stan techniczny auta, wlepią mandat za nadmierną prędkość, bądź lampy świecące po konarach drzew, ewentualnie za łysy opony, to jakoś to będzie. A teraz wyskakują zza krzaka! I co ludzie zamiast patrzeć na drogę, to rozglądają się czy nie ma gdzieś w okolicy radaru, bo coś podejrzanie pusto jest. Niech będzie więcej oznakowanych radiowozów, a nie super hiper-mocno-drogich aut, tzw. nieoznakowanych. Gość zobaczy radiowóz i zwolni, a nie będzie się ścigał, jak się później okaże z policjantem. Jestem przekonany, że spadnie liczba nie-myślących kierowców. :twisted2: Ja chcę aby policję było widać, to na pewno będzie bardziej skuteczne, niż jakieś foto radary. Znając naszą mentalność prawdopodobnie i tak coś wymyślimy. Przecież Polak nie umie bez kombinowania. Przepraszam za to ostatnie zdanie, ale jakoś tak myślę - szczególnie gdy jadę jakąś dwu pasmówką, gdzie średnia prędkość czasami dwukrotnie przekracza max. dozwoloną. O stanie dróg nie wspomnę, szkoda nerwów. Coś bym jeszcze napisał o samych policjantach, niektórych... szczególnie tych w swoich prywatnych autach... tych nie sprawnych technicznie, ale o tym nie wspomnę, :duh: Chyba się za mocno zapędziłem :mrgreen:
-
Fotoradary
Dokładnie, to już jakaś parodia się robi :mad2: :mad2: :zlosc:
-
ksenony
Pytam się z czystej ciekawości. Myślałem u siebie nad jakimś hidem, czy czymś podobnym, ale przeczyściłem lampy i jestem :dance: Nie masz zbyt niebieskiej tej drogi? A jak jest w nocy, na suchej i mokrej szosie? Ostatnio wyprzedzała mnie w nicy omega z plug and play-em i było niebiesko przed nim, prawie fioletowo. Dosłownie. Jakoś mi się to nie widziało, ale tamten gość mógł mieć 10000 i 12000 równie dobrze. Stąd moje pytanie.
-
Emisja CO2 w 325i
Co prawda nie wiem gdzie jesteś ale tam kogoś nieźle :evil: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :duh: Zamurowało mnie :worried:
-
E34 540iAT vs Citroen C1 1.0 68 KM
Spoko :cool2: ale masz rację z tymi "królami dróg", celowo piszę w cudzysłowie :D Ja zauważyłem, że gdy podjadę bliżej jakiegoś autka (cienias, seiczento - jak to się pisze? - :twisted2: fabia, uno i czasami punto), to nagle to wszystko podrywa się do lotu. :duh: Normalnie w każdym kierowcy takiego czegoś odzywa się żyłka sportowa. :duh: A ja sobie jadę dalej swoją prędkością, naprawdę. :mrgreen: Tylko czasami jak mnie ktoś :evil: to redukuję. A m40 nawet zrywne jest, jak na swoje 113 kucy :roll2: Jakiś nerwowy jestem za kierownicą, szczególnie ostatnio.
-
Tylne lampy
Mi chodziło właśnie o wyjęcie lampy z autka, nie rozebranie. Ale jest wielce prawdopodobne, że mi się z czymś (innym samochodem) poje...pomyliło :oops: :mrgreen: Jeśli tak to przepraszam. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd :cool2:
-
ksenony
Jeszcze dodam, że :mrgreen: gdybym chciał mieć u siebie xenony, to właśnie 4300K ze względu na najbardziej zbliżone światło do światła dziennego :D
-
E34 540iAT vs Citroen C1 1.0 68 KM
Przecież napisałem, że się z Nim zgadzam. Mało tego, przyznałem się do własnej młodzieńczej głupoty :mrgreen: Która już na szczęście minęła... prawie :whistle: A Ty dalej swoje, ale OK. Każdy ma prawo do swego zdania. Nie chcesz, to nie wierz. Ja nie mam z tym problemu i Ty pewnie także nie. Tylko skąd tyle zaciekłości w Tobie :twisted:
-
Co zrobic regenerowac ? czy nowe ?
Nie ;) , z tym dawaj do PioterW. Ja moje amorki kupiłem w sklepie.
-
Co zrobic regenerowac ? czy nowe ?
Twardość takiego amorka. B4 to standard a b8 to już większy komfort i cena ;)
- Hamowanie
-
E34 540iAT vs Citroen C1 1.0 68 KM
Dobre :cool2: :mrgreen: Ale to prawda, mając uno chciałem udowodnić jaki to mam szybki samochód :duh: ... człowiek starszy, mądrzejszy :cool2:
-
E34 540iAT vs Citroen C1 1.0 68 KM
Miałem przez parę latek takie uno 1,5. To była istna rakieta... 75 kucy do masy 1250 kg., sprawiało, że to nawet fajnie jechało. Ja miałem z '91 r., i pamiętam jak wyprzedzałem acorda przy ponad 160 km/h i dalej przyspieszałem!! To było 5 lat temu, ale utkwiło mi w pamięci :mrgreen: Dziś bym 2 razy pomyślał przed takim wyczynem :oops:
-
jak poznac czy ma się vanosa
Dzięki :cool2: i ja skorzystałem :mrgreen: Ktoś już kiedyś starał się to wytłumaczyć... różny to miało skutek ;)
-
jak poznac czy ma się vanosa
- ksenony
Ja bym obstawiał na 6000, nie wiem czy 8000 nie jest zbyt fioletowe. A na mokrą drogę to może mieć duże znaczenie. :worried: A palniki jakiejś renomowanej firmy, philips, osram, itd. Poszukaj, xenon jest bardzo popularnym tematem na forum - w każdym dziale. :search:- Hamowanie
Zmień tarcze i klocki, zobacz czy nie masz luzów na sworzniu wahacza, wyważ koła. Sprawdź to jak najszybciej, bo podczas tego bicia układ kierowniczy jest mocno obciążony (że nie wspomnę o dyskomforcie jazdy) i z czasem coś "pójdzie na spacer", np. drążki kierownicze.- Co zrobic regenerowac ? czy nowe ?
Ja mam Kayaby Exel-G. Z przodu są od prawie 3 lat a z tyłu mają ok. 2 lat. Nie krzyczcie, że złe, bo jestem bardzo zadowolony :8) :mrgreen: A nogę mam czasami ciężką ;) Na przód kosztowały prawie tysiaka (z osprzętem) a tył 120 szt.- Tylne lampy
Nie jestem pewien ale gdy zdejmiesz tą zabudowę od bagażnika, oj, tą tylna ściankę lampy :wink: to przyjrzyj się dobrze. Tam powinno być chyba cztery śrubki... Chyba :worried:- Dziwny gwizd
Ej, a zmieniałeś pasek klinowy? Jakoś nie doczytałem się że tak. Jeśli tak to sorki :oops: :oops: :D Ja od wczoraj mam taki gwizd turbo :mrgreen: w moim m40 - u mnie zaczęło się po zmianie paska na nowy. Dziś trochę pojeździłem i prawie przeszło. Zobaczę jak będzie po niedzieli. EDIT: Po dwóch dniach turbo znikło. Pasek się "ułożył". - ksenony
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.