Treść opublikowana przez BondE87
-
+Nie ma+
Wygląda super :cool2: , co to za felgi? :D
-
BMW E65 750i
Auto marzenie :) Wyposażenie dodatkowe robi wrażenie ;)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Seria 1 ma seryjnie montowaną rozporkę pod maską, w wielu ogłoszeniach przewijają się auta powypadkowe, które jej nie mają...
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Umów się na sprawdzenie auta w serwisie, spróbuj zweryfikować przebieg w ASO, spójrz czy auto ma rozpórkę pod maską.
-
[E87] jaki to wzór felgi
Trochę to karykaturalnie wygląda ;) Nie występował.
-
[E87] jaki to wzór felgi
Bezpiecznie wejdzie felga 18": przód max 8 cali ET 45-50 tył max 8,5 cala ET 40-50
-
[E87] jaki to wzór felgi
Wygląda to na Styling 166 czyli ori 19" felga BMW M5 E60 o wymiarach (w oryginalne)przód 8,5x19, tył 9,5x19. Jeśli to oryginał to nie podejdzie do BMW serii 1 :)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam i zapraszam do dodawania zdjęć w galerii :D
-
E87 118d by Marcin_Poz
Kolega chyba się po Luboniu kręci :)
-
Czyszczenie, pielęgnacja jasnej skóry i inne kosmetyki
Też trochę bawiłem się w detailing i przewrotnie powiem, że na pierwszy raz to warto udać się do specjalisty/kumatego znajomego, zapłacić/dogadać się i podpatrzeć jak on to robi i czego używa :)
-
E87 120i KARMESINROT by Mucha_88
okolo 800zl
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam, zacznij od zorientowania się ws. napinacza łańcucha rozrządu :)
-
[E87) 120d by Radek
Co to za model spoilera? :) AC Schnitzer?
-
[E87] 120d Filtr powietrza
A ten filtr KN daje jakas zmiane dzwieku w dieslu?
-
E87 120i KARMESINROT by Mucha_88
Czyzby styling 141? :P
-
E87 118i powered by BondE87
Gdybym znalazl godny uwagi egzemplarz innego auta to moze mialbym wieksze cisnienie by sprzedać moje 118i, ale póki co nic ciekawego na otomoto/allegro nie ma, a do Niemiec średnio mam ochote sie wybierac...
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Kolego, nie ten dział :mad2: :)
-
E87 118d - Robert
Czekamy na foto :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Jesli w miare szybko nie uda mi sie sprzedac auta to moze przemysle temat blackline'ów ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
E90 EXiDe prosi się o ładną felgę :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Folia, spray? :norty:
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Kupiles ori lampy blackline czy sam przyciemniales? ;) Jesli tak podziel sie swoja metoda ;) Pozdro :D
-
E87 120i KARMESINROT by Mucha_88
Tak :) lub taki jak ma Optimus :)
-
E87 120i KARMESINROT by Mucha_88
Kolor niespotykany, fajnie skonfigurowane wnętrze, plany na + :) Jesli masz zamiar bawic się w takie grubsze przeróbki to jeszcze możesz dołożyć spoiler na klapę ;) Natomiast emblematu 120i bym nie naklejał ;) Pozdro :D
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Fajnie! Szkoda, że nie mogłem dotrzeć :) ślady opon na parkingu świadczą, że zabawa była przednia :twisted: