Treść opublikowana przez trzastek
-
schowek w e39
Da się wymienić na taki z roletką. Jak otworzysz drzwiczki kaset to zobaczysz zaczepy i chyba śrubkę - nie pamiętam już jak jest :-( -Na dnie jeszcze powinien być kabelek od podświetlenia kaset. Tu masz link: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DN51&mospid=47548&btnr=51_2265&hg=51&fg=35 masz 11 a powinieneś mieć 10 :)
-
wolga
Panowie, tu: http://englishrussia.com/?p=329 jest chyba najdokładniej :D .Pooglądajcie sobie tą stronkę. Szczególnie autostrady np. http://englishrussia.com/?p=315.
-
Mata pod siedzeniem pasazera i prosba
U Pawłoskiego w Łomiankach. Zrobili szybko i skutecznie (i czysto)
-
Mata pod siedzeniem pasazera i prosba
Ja zmieniałem na wiosnę. Cięższa koleżanka usiadła i poszło ;) Koszt maty to 360 pln w Aso (tyle było) + wymiana 100 pln zapłaciłem . W aso wymianę maty z robocizną krzyknęli 900 pln :duh:
-
Z3 na co zwracać uwagę przy kupnie?
Oraz jaki silnik i jaką wersję wyposażenia polecacie? Seria M odpada bo planuję przeznaczyć na zakup nie wiecej niż ok 30 kPLN.
-
Jakie felgi wybrac 16 , 17 , 18 ?
Witam, pawelkrak , ja mam standardowe 16" BMW alu w swoim , jak jesteś z Kraka (jak w nazwie to możesz podjechać i looknąć). namiary na priv.
-
Wykaz bezpieczników do e39
A w schowku pod bezpiecznikami nie ma tekturki?
-
akumulator - jaka marka?
Jak Ci się nie "pali" to poczekaj bo w BMW jest co roku akcja zima (lub jesień - nie pamiętam) i sprzedają oryginalne akku z dużą zniżką. Opłaca się bo jest taniej niż na inne na rynku. Jak nie to bierz moll-a
-
wymieniam amory, wymienic sprezyny tez?
Wymiana amortyzatorów nie podniesie samochodu - sprężyn owszem. Jeżeli masz rzeczywiście problem z amortyzatorami to zawsze je warto wymienić. Co do producenta sprężyn się nie wypowiem. Jeżeli dasz standardowe to będzię bardziej komfortowy ale przy ostrej jeździe odczyjesz różnicę w trzymaniu . Coś za coś.
-
AIR BAG - CZY DA SIE SKASOWAĆ KONTR. BEZ INTERFACU DIAGNOST
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD51&mospid=47544&btnr=52_0742&hg=52&fg=10 - pozycja 7
-
kontrolka akumulatora
Proponuję zajrzeć do działu "Polecane warsztaty" i woj.mazowieckie :-) sam zobaczysz opinie i wybierzesz . Ja jeżdzę przeważnie do Pawłowskiego w Łomiankach
-
lampy - wymiana kierunkowskazów z żółtych na białe
W podobnych "okolicach" finansowych to możesz jak Ci się nie śpieszy poszukać ksenonów z przetwornicami. Zarówki to koszt ok 200-250 pln szuka D2S.
-
[E39] Zamykanie drzwi po ruszeniu - jak?
A nie wiesz jak ją włączyć? Jak nie miałem alarmu zaraz po sprowadzeniu to też nie było tej funkcji . Może się ją jakoś uaktywnia?
-
[E39] Zamykanie drzwi po ruszeniu - jak?
Witam, U mojego Ojca w E46 po ruszeniu (tak ok 5 km/h) zamek centralny zamyka wszystkie drzwi. Chciałbym u siebie w E39 włączyć taką funkcję. Pytanie : Czy jest to funkcja autoalarmu czy można to ustawić jakoś w komputerze? Czy da się u mnie to uruchomić (funkcję komfort posiadam)?
-
Najbardziej udany model BMW ostatnich 30 lat??
Moim skromnym zdaniem najładniejsza jest E46 - nie kupiłem jej wyłącznie ze względu na moje gabaryty ;) - trochę mnie przytłaczało ale jest "najmiodniejsze". Może sobie kupię E46 cabrio (jak dachu nie bedę zakładał :D )
-
Lampa w E39 - coś pękło ? Żarówki luźno chodzą na boki...
o powinno pomóc http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html
-
Do czego to... ?
Wtyczka wygląda na taksometrową ale miałem kiedyś wbudowany w poprzedni samochód telefon Motorola, który miał podłączenie między modułem GSM a słuchawką właśnie taką wtyczką wielopinową. To drugi wygląda na końcówkę anteny
-
Znaczek BMW - jak zdjąć z maski?
W ASO ok 60 PLN przedni
-
Lampka poduszki powietrznej zapala się Problem
Dzięki - może się przyda - będę z braku permanentnego czasu szukał na razie bliżej ale adres zachowam :D
-
Lampka poduszki powietrznej zapala się Problem
padła jednak mata - zakupiłem już taką ale w ASO nie wymienię bo 700 PLN . Nie wiecie kto może w W-wie lub Krakowie to wymienić?
-
Lampka poduszki powietrznej zapala się Problem
Dzięki - sprobuję podjechać do jakiegoś serwisu w W-wie
-
Lampka poduszki powietrznej zapala się Problem
Witam, Mam problem po włączniu zapłonu kontrolka poduszki powietrznej zapala się i gaśnie na 2 sek. po czym ponownie się zapala i świeci. Co może być tego objawem. Rano było ok a po południu się zaczęło to dziać? Czy jechać do ASO na komputer? czy któryś z czujników wariuje? Rano było mokro i zimno a po południu świeciło słońce - może coś zaśniedziało . Bezpieczniki od poduszek wyglądają ok!
-
alarm do 520 - gdzie w Warszawie
Chyna najszybciej się tu dowiesz http://www.proxima.pl/
-
Pomocy- Sklad czesci do e 39 w Warszawie - Pomocy
Witam, Zostaje Ci albo http://www.autokasacja.pl/ albo ASO
-
ksenony, spryskiwacze?
Kolega jest z UK :) o czym pisze . Stanowczo niebieską !!