Treść opublikowana przez mecen320i
-
duze ubytki plynu chlodniczego e36 320i
kolego ja swoja bede robil w weekend teraz w tygodniu nie mam czasu i samochod mi potrzebny. wracajac do twojego problemu to "co kilka tygodni,kilka kresek" to wydaje mi sie ze to nic dziwnego,plyn tez jak kazda ciecz paruje.zalezy tez co ile tych tygodni i co ile kresek spada. ...wiecej wiedzial bede w niedziele jak wroce od mechaniora.pozdr
-
nie odpadla
jw.u mnie to wlasnie sie dzialo.akumulator i szczotki.
-
duze ubytki plynu chlodniczego e36 320i
ok dzieki za podpowiedz kolego.obecnie nie mam czasu na naprawe ale w najblizszy weekend sie za to wezme nawet jesli nie uszczelka to i nie zaszkodzi mojej lali wymiana i cos wyklucze choc tez bym na nia stawial.dam znac co i jak po finishu.
-
duze ubytki plynu chlodniczego e36 320i
obecnie tak jak napisalem robie tygodniowo do 600 km i ubytki sa jw.1,5-2l plynu.tak jak kolega wyzej pisal zalalem plynu do max i po przejechaniu ok 12 km sprawdzlem weze byly mocno spuchniete.czy teraz moge byc pewien ze to uszczelka?? :?:
-
duze ubytki plynu chlodniczego e36 320i
:idea: a co z tym ubywajacym olejem...pojawilo sie to jak zaczelo ubywac plynu :?: moze miec zwiazek z ta uszczelka,czy po prostu moja staruszka zaczela "popijac" i zbieznosc w czasie jest przypadkowa.
-
duze ubytki plynu chlodniczego e36 320i
witam.zakladam temat bo nie moglem sie niczego doszukac na forum :mad2: mianowicie w mojej e36 320i z vanosem znacznie ubywa plynu ok 1,5-2 litra na tydzien dodam ze gdyby auto nie jezdzilo to poziom sie utrzyma i nie ubywa.weze sie nie pocą,nagrzewnica nie "leci" nie widac sladow wycieku pod samochodem gdy postoi.moje pytanie jest nastepujace:czy to moze byc wina walnietej uszczelki pod glowica? :?: :?: dodam tez ze oleju mi nie przybywa a nawet odkad zaczal ginac plyn zaczal tez w niewielkich ilosciach ginac olej. :| jest lato narazie moge dolac wody ale zima zbankrutuje na plynie. z gory dziekuje za jakiekolwiek sugestie :wink:
-
Tłumik czas kupić
kolego ja tak mialem.wspawana nowa koncowke.dziwek spoko ladny basik ni ezaden ryk.ale pewnego milego dnia pan policjant z drogowki,przedstwil sie jako dodatkowo diagnosta z uprawnieniami i dowod rej wrzucil do wora.za:"zmiana w konstrukcji ukladu wydechowego" :shock: :jawdrop:
-
Skąd nierozłaczalne 12V do radia
spoko macie racje ale jak poprowadzi osobne kable to i tak nie bedzie mial podswietlenia przebiegu jak wyjmie kluczyk.
-
Przestały grać głośniki - POMOCY
wez podlacz samo radio pod glosniki bez wzmacniacza.i jak zagra to znaczy ze masz problem z podlaczeniem, a jak nie to koncowka do wymiany przy radiu.
-
Skąd nierozłaczalne 12V do radia
Powinien bo miałem wcześniej golfa i tak było, ale u mnie w bmw po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki wszystko się gasi, licznik, radio, wzmacniacze... musiałbym odkręcić radio i sprawdzić ale nie wiem czy mi się chce :P A kolega chyba ma coś namieszane w instalacji (tak przypuszczam). posprawdzaj bezpieczniki.u mnie jeden 20A byl za to wszystko odpowiedzialny ale spalony.wymienilem i wszystko ok.
-
Przestały grać głośniki - POMOCY
dokladnie.w tylniej czesci radia.mogles zrobic jakas zware na kablach jak podlaczales nawet nie wiedzac o tym.
-
Przestały grać głośniki - POMOCY
moze masz walnieta koncowke mocy w radiu.wszytko bedzie cacy chodzilo tylko dzwieku nie bedzie.
-
nie chce mi chodzić na benzynie
moze filtr paliwa do wymiany masz. :!: a moze masz diesla i nie chce chodzic :mrgreen: trudno ocenic po opisie - e36.
-
[E-36] M-40 Ogrzewanie strasznie długo się nagrzewa
proponowalbym od sprawdzenia ilosci plynu i odpowietrzenia bo to nic nie kosztuje.a pozniej szukac dalej przyczyn.wiem z doswiadczenia.
-
[E-36] M-40 Ogrzewanie strasznie długo się nagrzewa
dolej plynu i odpowietrz uklad.jeszcze troche i wogole ci sie nie bedzie nagrzewac w srodku.ja tak mialem. :!:
- po wymianie termostatu
-
wywala mi płyn, pomocy... szybka porada potrzebna...
:jawdrop: polska rzeczywistosc. :mrgreen:
- nawiew
-
Problem z termostatem? Compact
mozesz sprawdzic czy jest ok wyjmujac go i wsadzajac do goracej wody.powinine sie plynnie otwierac a po wyjeciu zamknac. sam nawet jak nowy kupilem to go "gotowalem"bo mozna lipny od nowosci trafic i niepotrzebnie sie narobic. obsatawiam :arrow: termostat.
- nawiew
-
zimne powietrze
Bzdury to ty kolego piszesz w autach bez klimy zawsze bedzie lecialo ci srodkiem chlodne powietrze, tak jak przewidzial producent no to ja mam pewnie cos zepsute bo klimy nie mam a cieple leci srodkiem jak nastawie.i to nie bzdura!
-
zimne powietrze
ja w swojej e36 320i '93 nastwie na twarz i cieple leci moze nie gorace ale odczuwalnie cieple. :!:
-
BMW 320i slabo grzeje
No nie wiem gdzie on jest u Ciebie ale u mnie wymiana termostatu to tylko zdjęcie śmigła z tego co pamiętam i obudowy. Weź sobie wymień w astrze 1,4 - musisz cały rozrząd wydzierać także nie narzekaj. u mnie trzeba wyjac chlodnice bo do wiatraka sie nie dostane potem obudowe wiatraka i na koncu sam wiatrak. innej rady nie ma.
-
BMW 320i slabo grzeje
ale zdemontowac troszke musisz zeby sie do niego dostac.
-
BMW 320i slabo grzeje
jesli caly czas tylko lekko za niebieskie, obstawiam termostat tylko uwazaj bo obudowa termostatu jest krucha,wiem z doswiadczenia :D i 60 zl lzej.przerabialem to przez ostatnie 4 dni a wyszlo i tak na niedostateczna ilosc plynu i zapowietrzenie.jesli przed zmiana plynu bylo wszsytko dobrze to odpowietrz uklad i git bedzie.