Treść opublikowana przez zomol
-
elektryczna roleta
allegro, feuvert itp... sam sie przymierzam do zalozenia takiej w e30 :? hehe wiem ze sa na allegro, chcialem tylko opinie uzytkownikow takowych :) Jeżeli na Allegro to już lepiej oryginalnej używki w dobrym stanie poszukać niż uniwersalnego zamiennika. Wierzcie lub nie jak kto woli ale kupiłem już kilka różnych zamienników na Allegro i w 90 % ich jakość i trwałość pozostawia wiele do życzenia :evil: pozdrawiam
-
Rozmiar opon a komfort i spalanie
Witam ! Ja na lato mam 225/55/16 i według mnie na takich oponkach doskonale jeździ się po równej nawierzchni której w naszym kochanym kraju jak na lekarstwo :? bo w mieście jazda po koleinach to na takich gumach koszmar :evil: Ostatni zmieniłem na zimówki 205/60/15 i tutaj koleinki nie są już odczuwalne ale za to na trasie a zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów z większą prędkością autko troszkę ucieka :? Co do spalania to nie widzę różnicy :naughty: pozdrawiam
-
Praktyczne zero nawiewu!
Albo o tym sportowym KN ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70809286
-
Praktyczne zero nawiewu!
A co sądzicie o tym filterku cena jest atrakcyjna ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70801251
-
WLEWAM CASTROLA JAK MOTOR PADNIE TO SIĘ ZASTRZELĘ
Lej spokojnie ja przywiozłem autko pół roku temu z Niemiec i było zalane Castrolem więc nie zmieniałem i nadal leję Castrol GTD Magnatec 5W40. Przejechałem od wymiany 8000 km i nie ubyło ani kropelki :D :D :D pozdrawiam
-
jaki wlać olej vanos 2,5 przebieg 193 000
Ja leje Castrol Magnatec 5W40 bo taki był wlany jak auto przywiozłem z Niemiec a oni wiedzą co dobre :cool2: Jak na razie wszystko w najlepszym porządku :D :D :D pozdrawiam
-
delikatne szarpanie 524 TD
Zapewne mechanik zaproponował wymianę sterownika na nowy i niestety tyle to kosztuje :? jednak wydaje mi się, że jeżeli jest to wina sterownika to lepiej wymienić na nowy niż kupować używaną pompę za 1000 zł która na pewno ma przebieg kilkuset tysięcy i nie wiadomo ile pociągnie. A tak na marginesie nie miałeś problemu z wolnymi obrotami tzn czy nie zdaża się że zaczynają falować ? pozdrawiam
-
Problem z turbina
A co to znaczy nieumiejętnie :D Pytam bo nie chciałbym zepsuć swojej :naughty:
-
525 tds - falowanie wolnych obrotów
Dokladnie jak napisal robertbmw przyczyna jest glowiczka. U mnie regulacja pomogla jednak przy duzych obciazeniach np. klima czasami zaczyna falowac. W Krakowie koszt regenerowanej glowiczki to okolo 1000 zl :shock: pozdrawiam !!!
-
Rozrusznik w E34 Pomocy
Sam bym sie za to nie bral chyba ze masz odpowiednie klucze i doswiadczenie. U mnie regeneracja rozrusznika trwala okolo 6 godzin i elektryk sie zdrowo napocil chociaz robi to na codzien a zaplacilem 120 zl :D :D :D wiec nawet nie oplacaloby sie samemu grzebac bo pewno efekt bylby mizerny :evil: pozdrawiam
-
Małopolskie
Co do serwisu w Krakowie na ul. Szczecinskiej 6 to moje wrazenia sa pozytywne. Ceny w miare umiarkowane (ja umawiam sie wczesniej na koszt naprawy i jak dotychczas nigdy nie zaplacilem ani zlotowki wiecej :lol: ) Co do fachowosci to dotychczas wszystkie usterki zdiagnozowali i usuneli blyskawicznie. Polecam :cool2:
-
Reflektory DEPO czy warto ?
Witam !! Mam pytanko, otoz w moim autku sa lekko spiaskowane reflektory :? i niezbyt estetycznie to wyglada. Niedawno na Allegro znalazlem zamienniki firmy DEPO w cenie 160 za dlugie i 240 za mijania czyli 400 zl za komplet na obie strony. Wiem ze w tej cenie mozna kupic uzywane oryginaly tylko nigdy nie ma pewnosci, ze beda w lepszym stanie niz te ktore posiadam. Czy ktos spotkal sie z produktami tej firmy i moze cos powiedziec o jakosci i trwalosci jej produktow ?? Z gory dzieki za odpowiedz :!: :!:
-
Sprawdz czy jestes wariatem drogowym
Hihi 29 pkt :cool2: Jak na diesla całkiem przyzwoicie :clap: :clap: :clap: