Treść opublikowana przez malysz1976
-
[e61][ACC] Błędy po wymianie radaru
Warunek Na dysku C > NCS EXPERT >WORK w tym folderze FSW_PSW_MAN musi być pusty . https://images.app.goo.gl/v1NzQup2b8JbYoGf7 Wczytaj profil F1 F3 Wybierz model F6 F4 Wybierz ACC F2 Wybierz SG Kodieren F3 Gotowe
-
E90 Czujnik temperatury zewnętrznej -40* - Gdzie jest?
Nie ma przekaźnika - Sensor temperatury jest sterowany bezpośrednio z KOMBI . Możesz sprawdzić połączenie między zegarami a sensorem . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e90-320d-lim/components-connectors/components/a-control-units-modules/a2a-instrument-cluster/ZAb5TaY
-
[e61][ACC] Błędy po wymianie radaru
Edytuj profil jak na filmiku
-
[e61][ACC] Błędy po wymianie radaru
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=260787
-
[e61][ACC] Błędy po wymianie radaru
Znasz obsługę NCS EXPERT ? Zdejmowałeś zderzak do wymiany radaru czy poradziłeś sobie bez ?
-
[e61][ACC] Błędy po wymianie radaru
Kupiłeś nowy czy używany ? Zmieniałem radar miesiąc temu , nawet nie zmieniałem vinu tylko potraktowałem go pustym MAN i zadziałał od razu . Są dwie możliwości Radar uszkodzony lub żle ustawione (trzy szpilki ) mocowanie radaru w stosunku do Twojego zawieszenia .
-
Sterownik świec żarowych
W okresie zimowym więcej pali jeśli jest uszkodzone grzanie w komorach spalania , w lato też minimalnie . Lektura https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e60-525d-lim_200804/wiring-functional-info/power-train/digital-diesel-electronics3/interfaces/bit-serial-data-interface-bsd/preheating-control/Xl0Siey
-
BMW E87 Polskie menu?
Jaką masz navi ? https://www.google.de/search?q=bmw+navi+typ&client=safari&hl=pl-de&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiOgOvZ7MLhAhXKwsQBHbeKDsAQ_AUoAXoECAsQAQ&biw=375&bih=553#imgrc=AeUkUE01e6cSJM
-
Sterownik świec żarowych
Jak sprawdzałeś świece bez zdejmowania kolektora ?
-
Podłączenie Iphona 8 do BMW
Poszło na priv .
-
Podłączenie Iphona 8 do BMW
Zostaje diagnostyka . Chcesz programy do tego ?
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
U mnie działa z 10 64b Inpe mam od din76 https://chomikuj.pl/speed1211/Inpa+FXX+Din75/INPA+Fxx+Din76,4925115620.rar(archive
-
EXX-wylacznik poduszki pasazera.
W jakim modelu doposażałeś ?
-
czujnik temperatury zewnetrznej gdzie jest ?
https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e84-x1-sdrive28i-sav/AixqW2de
-
Dodawanie kodów FA do aut przed 2000 rokiem
W starszych modelach jest to bardziej skomplikowane , nie ma kodów FA . Tutaj masz przykład https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=313034
-
Światła przeciw mgielne E46 Compact
Proszę https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e46-316ti-com/repair-manuals/63-lights/63-17-front-fog-lamps-additional-lamps/2xzI5iP
-
czujnik temperatury zewnetrznej gdzie jest ?
Proszę https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e87-120d-sha/RSZtwqT
-
Podłączenie Iphona 8 do BMW
Diagnostyka by się przydała . Sprawdź bezpieczniki z tylu Z2 https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f11-520d-tou/RQdH2eX Jak bezpieczniki są dobre , wypiąć wtyczkę A188*1B z comboxa na dwie godziny . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f11-520d-tou/1VnXg61Wcc
-
Doposażenie BMW E87 w PDC przód i tył
Głośników dodatkowych nie potrzebujesz K CAN musisz doprowadzić z przodu chyba że masz moduł haka . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e87-120d-sha/components-connectors/plug-in-comb-type-solder-connectors/connectors-from-x1/x15006-x15006/oKqRbTF
-
Doposażenie BMW E87 w PDC przód i tył
Będzie pasować https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/9252638-control-unit-pdc
-
Dezaktywacja poduszki pasażera FA $5DA
To wypnij z niej wtyczkę . Jaki masz rocznik auta ?
-
Doposażenie BMW E87 w PDC przód i tył
Sterownik obojętne który 66 20 6 982 403 66 20 6 982 392 66 20 6 973 117 66 20 6 974 023 66 20 6 982 388 66 20 9 225 824 66 20 6 982 396 66 20 6 969 283 66 21 6 947 798 66 20 9 252 638 Schematy https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e87-120d-sha/search?q=PDC
-
Podłączenie Iphona 8 do BMW
Z zdjęc które wczoraj wklejałeś widać że jest jakiś problem z combox lub z cicem bo jest szara opcja bluotooth i nie można jej zaznaczyć . Zrób reset cica - wciśnij przycisk od poglasniania i trzymaj do momentu aż zgaśnie ekran .
-
Dezaktywacja poduszki pasażera FA $5DA
Jaki rocznik e60 ? Masz tą kontrolkę airbag w podsufitce - jak w tej aukcji ??? Zobacz ofertę: BMW E60 E61 LIFT PRZEŁĄCZNIK PRZYCISK SOS 6918478 https://allegro.pl/oferta/bmw-e60-e61-lift-przelacznik-przycisk-sos-6918478-7940533039
-
Dezaktywacja poduszki pasażera FA $5DA
W podsufitce jest kontrolka wyłącznika poduszki ? Masz w FA wyposażenie $ 470 isofix ?