Treść opublikowana przez malysz1976
-
Jak wymienić żarówkę pod lusterkiem od alarmu?
Tam jest dioda nie żarówka , musisz rozebrać lusterko . https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=264819 Właściwie dlaczego chcesz wymienić ? , to są diody praktycznie nie zniszczalne .
-
Usuniecie modulu AHM (Modul haka holowniczego)
Moderatorzy zaraz zamkną temat za Twoje lenistwo . https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=254033&start=15
-
Usuniecie modulu AHM (Modul haka holowniczego)
Usunąć z wyposażenia FA - tematów i filmów o tym jest sporo , ile razy można pisać o tym samym . Rozkoduj vin i zobacz który masz $234 Hak z regulacją wysokości $235 Hak zdejmowany $3AC Hak elektrycznie składany
-
Mrugający Kierunkowskaz
Zakoduj pustym MANem moduły w któryś coś kodowałeś .
-
BMW E87 Polskie menu?
Tak mam go i nim też robiłem . Prościej nim jest , ale większe ryzyko uwalenia - zależy skąd program ? różne śmieci są w necie . NCS prawidłowo zainstalowany jest mega . Jeszcze jedno w sprawie Po kodowaniu Polskiego NCS jaki i CIC Laguage utility - ustawieniu w menu ojczystego może nie być nic na ekranie , spokojnie nic się nie stało - poprostu jednostka nie ma go w sobie . Odpalamy NCS i CICa traktujemy pustym MAN . Trzeba podnieść soft Po 2010 nie trafiłem na cic bez polskiego .
-
BMW E87 Polskie menu?
Najwazniejsze żeby programy były zainstalowane prawidłowo INPA , NCS EXPERT , EDIABAS 1 NCSem Zczytaj CICa 2 Otwórz folder WORK 3 Otwórz folder TRC - zaznacz wszystko , skopiuj 4 Otwórz folder TRC MAN wklej 5 Wyszukaj wpisy LANGUAGE 6 Możesz dopisać język lub zmienić istniejący 7 LANGUAGE_4 nicht_aktiv zmień na polnisch 8 Jeśli chcesz żeby Polski był najważniejszym językiem w jednostce to LANGUAGE_MASTER zmień na polnisch 9 Zamknij folder i zapisz 10 Wróć do NCSa i SG kodieren 11 CIC się restartuje 12 Ustaw w menu język PL
-
Problem z radiem po wymianie tylenj szyby
Ja tym bardziej nie wiem . Zapytaj tam gdzie ją zakładali może nie wpięli wtyczki ,albo faktycznie inna szyba .
-
Dodawanie kodów FA w ncs
W przerwie meczu Ligi mistrzów się zamelduj .
-
Problem z radiem po wymianie tylenj szyby
Zamontowałeś taką samą szybę jak była ? Szyby w zależności od rocznika i wyposażenia mają inne anteny w sobie . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e87-118i-sha/wiring-functional-info/body/audio-video-telephone-navigation-most-ring/radio/radio-reception/q-I01012 https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e87-118i-sha/wiring-functional-info/body/audio-video-telephone-navigation-most-ring/radio/radio-reception/kXpTTGx
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Masz w aucie dostęp do sieci w laptopie ? Mogę wieczór luknąć przez TeamViewer .
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Możesz mieć coś namieszane w wyposażeniu , zobacz w NCSw folderze WORK plik FA , sprawdź z wyposażeniem kody . Prubowałeś wejść przez EWS i IKE ? Możesz wejś NCS przez inny model np e39
-
Zielony obraz po zamontowaniu kamery cofania
Napisz co zrobiłeś .
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Jaki błąd ?
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Dodajesz $672 ?
-
E87 2009 - problem z muzyką przez Bluetooth
Jeśli nie masz comboxa to muzyka z telefonu nie pójdzie . Sprawdź po vinie https://www.mdecoder.com/ Lub napisz vin
-
Zielony obraz po zamontowaniu kamery cofania
W ISTA wejdź w funkcje serwisowe i poszukaj kalibracja RFK lub RFC . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f11-520d-tou/repair-manuals/66-distance-system-cruise-control-remote-operation/66-53-reversing-camera-rfk-side-view-camera-top-view-camera/1VnYyeuFpk
-
E61 nie działają suby
Prubowałeś kodować go pustym MAN ?
-
Zielony obraz po zamontowaniu kamery cofania
Jaki masz moduł kamery- napisz nr modułu .
-
E61 nie działają suby
Zakodować nowy MASK do wyposażenia . Masz NCS Expert ?
-
[E61] Lusterko fotochrom i asystent drogowych
Jeśli masz zamiar sam coś doposażać to musisz się nauczyć czytać schematy ,TIS to programy schematami , opisami montażu i demontażu wszystkiego w aucie . Np Schemat Twojego sensora światła /deszczu https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e60-525d-lim_200804/components-connectors/components/b-sensors-electrical-transducers/b57a-rain-light-solar-sensor/ZwoMyvU Lusterko https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e60-525d-lim_200804/wiring-functional-info/body/mirrors/interior-rear-view-mirror-compass-garage-door-opener/L5ZjqkyE
-
[E61] Lusterko fotochrom i asystent drogowych
Wtyczki z zdjęć 1 i 2 cię nie interesują Wtyczka z trzeciego zdjęcia - potrzebny plus na pin nr 3 minus na pin nr 10 Wtyczka czerwona z sensora trzy pinowa , z tych przewodów możesz zasilić lusterko 1 czerwono/szary - plus 2 niebiesko/żółty - moduł świateł 3 brązowy - minus Tyle na temat fotochromu Asystent świateł dodatkowo potrzebuje linie CAN w małym trzy pinowym gnieździe w lusterku Pin 1 - K_CAN_SH czarny Pin 2 - K_CAN_SL żółty to są przewody skręcone w warkoczyk .
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Zależy co chcesz dopisać i do jakiego modelu ? , np do e60 do CASa nie dopiszesz $3AG ( kamera cofania) bo ten model nigdy nie miał tego wyposażenia .
-
Dioda na pozycji automatu
To głównie zależy od wyposażenia ile potrzebuje do uśpienia .
-
Dioda na pozycji automatu
Powinna zgasnąć max do 30 min po zamknięciu auta .
-
Ogrzewanie lusterek
Jeśli wcześniej miałeś , a teraz nie masz to musi być opcja zakodowania . W module karoserji są wpisy ASP czyli zewnętrzne lusterko . Jesteś w Monachium ?