Niestety mam juz zmieniony numer SA, jest zakodowany, wszystko niby okej, ale nie mam mozliwosci aktywacji zmieniarki CD. Wiadomo w jakim module jej szukac?
Witam Czy jest ktoś kto potrafi ncs-em dodawać kody FA w autach przed 2000 rokiem? Mam Bmw e38 z 1998 roku i chciałbym sie troche tym pobawic, ale niestety nie moge znalezc nigdzie dotyczacego tego tematu :?:
Witam Mam zakupiona zmieniarke Yatour, po podlaczeniu na panelu srodkowym nie ma opcji przelączenia na CD, dodam ze moje auto fabrycznie nie bylo wyposazone w zmieniarke. Czy jest ktos kto bedzie w stanie pomoc?
Witam Mam problem z dodaniem kodów FA w NCS, czy ktos juz moze przerabial taki przypadek? Bardzo proszę o pomoc bo wlacze juz z tym od tygodnia
11 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.