-
Dodawanie kodów FA do aut przed 2000 rokiem
Niestety mam juz zmieniony numer SA, jest zakodowany, wszystko niby okej, ale nie mam mozliwosci aktywacji zmieniarki CD. Wiadomo w jakim module jej szukac?
-
Dodawanie kodów FA do aut przed 2000 rokiem
Dzieki wielkie, bardzo duzo mi to pomoglo i w weekend bede działał, zobaczymy czy sie uda :D
-
Dodawanie kodów FA do aut przed 2000 rokiem
Witam Czy jest ktoś kto potrafi ncs-em dodawać kody FA w autach przed 2000 rokiem? Mam Bmw e38 z 1998 roku i chciałbym sie troche tym pobawic, ale niestety nie moge znalezc nigdzie dotyczacego tego tematu :?:
-
BMWe38 zmieniarka Yatour
Witam Mam zakupiona zmieniarke Yatour, po podlaczeniu na panelu srodkowym nie ma opcji przelączenia na CD, dodam ze moje auto fabrycznie nie bylo wyposazone w zmieniarke. Czy jest ktos kto bedzie w stanie pomoc?
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Mam dostęp. W jakich godzinach mniej wiecej mógłbyś zerknąć?
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Sprawdzę jak tylko wrócę z pracy. Mógłbyś tak w skrócie opisać krok po kroku jak to robisz, bo moze ja robie cos zle? Bede bardzo wdzięczny
-
Dodawanie kodów FA w ncs
COAPI- 1181, probowalem juz reintalowac kilka razy i nic to nie daje, wszystkie inne funkcje działają poprawie tylko to dodawanie FA.
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Problem polega na tym ze nie mam możliwości dodania jakiego kolwiek wyposażenia bo wypluwa mi błąd
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Chodzi mi o dodanie zmieniarki CD do bmw e38, fabrycznie mój model jej nie posiadal
-
Dodawanie kodów FA w ncs
Witam Mam problem z dodaniem kodów FA w NCS, czy ktos juz moze przerabial taki przypadek? Bardzo proszę o pomoc bo wlacze juz z tym od tygodnia